Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 366 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5216628 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Basın yine başlamış..

Fabri krizi !
Tamer Tuna olayının perde arkaları !
Beşiktaş da kriz kapıdan bakıyor !

:halay: :halay:

Ama olumlu haberler de yapmışlar ; Ba Göztepe ile oynarım sonra Beşiktaş'a gelirim demiş/diyormuş.

Bu arada Gomez falan iyi hoş fakat bugün Gomez olsa şu kadroda tamam 5-6 gol fazlasını atardı yine de yani çok verimli olamazdı.
25twn az atmazdi namissiz onu birak 5-6 gol atmasi demek 10 puan iste

Çevrimdışı mylife1903

sportif direktör olarak adı geçen serkan reçber... bi forvet ismi demiş... ben tanımam.. salzburg unmu  ne forvetiymiş... kesin alması lazım beşiktaşın falan diyerekten... asala mı ne öyle bişey.. genç forvetmiş... siyahi hemide.. kriterleri karşılıyor  :D
Kesme kalmasin o

Çevrimdışı kyiv

sportif direktör olarak adı geçen serkan reçber... bi forvet ismi demiş... ben tanımam.. salzburg unmu  ne forvetiymiş... kesin alması lazım beşiktaşın falan diyerekten... asala mı ne öyle bişey.. genç forvetmiş... siyahi hemide.. kriterleri karşılıyor  :D

Young Boystan Roger Assale olmasın o? Daha elimizde Larin var göremedik ki adamı et midir balık mıdır?

Serkan Reçber üslubu konuşmaları, yorumları falan beyefendi. Sanki hiç Fenerbahçe havasını solumamış :D

Daha önce de Tammy Abraham diye 20 lik Chealse liyi söylemişti.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Koa_lAA

Young Boystan Roger Assale olmasın o? Daha elimizde Larin var göremedik ki adamı et midir balık mıdır?

Serkan Reçber üslubu konuşmaları, yorumları falan beyefendi. Sanki hiç Fenerbahçe havasını solumamış :D

Daha önce de Tammy Abraham diye 20 lik Chealse liyi söylemişti.

he o işte... almak lazım gençten o tarz adamlar... denemek lazım...

Çevrimdışı cursedofdragon

maç olmadığından buraları hep dutluk gibi :D

Çevrimdışı mylife1903

o ne yaw öle cep tipi santrafor mu
Abi maasindan tasarruf falan derken
Kucuk olsun az yesin, ucakda otobuste az yer kaplasin ekonomisi

At gibi santrafor istiyoz adamlar midilli bakiyir

Çevrimdışı tangaz

maç olmadığından buraları hep dutluk gibi :D

maç varkende işler iyiyse biz bizeyiz ama kaybedince hep aynı tipler hemen damlıyor biz şu zaman şampiyonluğu kaybettik biz bu zaman kaybettik bıdıbıdı...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

maç varkende işler iyiyse biz bizeyiz ama kaybedince hep aynı tipler hemen damlıyor biz şu zaman şampiyonluğu kaybettik biz bu zaman kaybettik bıdıbıdı...
Abi su mertcan olayini bile tartisamadik
Forum transfere kapali ama yonetim catur cutur

CEVAPSIZ SORULAR!
Gazeteci Atilla Türker'in geçtiğimiz hafta yayınlanan haber sonrası; dikkat ediyorum olayın kahramanları başını kuma gömmüş durumda. 23 yaşındaki Mertcan'ın bu transferden haberi yok! Düşünebiliyor musunuz, belki futbol hayatınızı tamamen etkileyebilecek bir imzayı atıyorsunuz ama size sormuyorlar bile!
Beşiktaş 850 bin TL'lik çekleri vermiş ve hatta Trabzonspor bu çekleri faktoring şirketine bile kırdırmış.
Halka açık şirketler olmasına rağmen Beşiktaş ve Trabzonsporlu yöneticiler bu transferi KAP'a bildirme zahmetinde bulunmadılar bile!

Garip bi olay

Çevrimdışı mylife1903

Ayrica bir yolsuzluk olayi vardi
Yolsuzlugun belgesi mi olur (Küfür Yasak)₁₂ diye bana sormayin
Belliki belgesi vardi yonetim dava acmis ve kaybetmis bu davayi
Belkide belgesi yoktu bilemedim simdi
Minareyi calab kilifini hazirlar tabi
Bu kartalyuvalarinda yolsuzluk mu desek eksik mi desek bi firildaklar donmustu

Neyse biz gene sormayalim, sorusturmayalim. Seffaflik iyi degildir, koyun gibi gudulmek iyidir, 500bin liramiz daha buharlasmis 100bin yuro yapar. Cerez parasi diye diye birclar 2 milyara dayaniyir

BORÇ NEDEN ARTIYOR?
Unutmadan; üç yıl önce Kartal Yuvaları mağazalarında 500 bin TL'lik yolsuzluk yapıldığı tespit edilmişti.
2014 yılından bu yana süren mahkeme geçtiğimiz hafta kararlara bağlandı. Beşiktaşlı yöneticilerin suçlandığı o dönemki mağazalar sorumlusu Emre Saka suçsuz bulundu.
Beşiktaş yönetimi şimdi Emre Saka'yı kongre üyeliğinden atmaya çalışıyor.
2014 yılında mağazalara Metin Albayrak bakıyordu.
Nedense bu olaydan sonra apar topar mağaza sorumluluğu görevinden ayrılıp basın sözcülüğüne geçmişti.
Ben dahil birçok kimsenin seçme seçilme hakkını elinden aldınız? Burnumuza çok yanık kokusu geliyor. Bugün bütün gücümüzü şampiyonluğa veriyoruz. Ama bunları unutmuyoruz.
Maalesef bunları yazarken utanıyorum ama bu örnekleri çoğaltmak çok mümkün...
SAYIN BAŞKAN; BU BORÇLAR NEDEN ARTIYOR?

Magazalara da mi metin albayrak bakiyormus?
Amma hamarat bir yonetici 10 parmaginda 10 marifet

Çevrimdışı ekrembaser

Abi su mertcan olayini bile tartisamadik
Forum transfere kapali ama yonetim catur cutur

CEVAPSIZ SORULAR!
Gazeteci Atilla Türker'in geçtiğimiz hafta yayınlanan haber sonrası; dikkat ediyorum olayın kahramanları başını kuma gömmüş durumda. 23 yaşındaki Mertcan'ın bu transferden haberi yok! Düşünebiliyor musunuz, belki futbol hayatınızı tamamen etkileyebilecek bir imzayı atıyorsunuz ama size sormuyorlar bile!
Beşiktaş 850 bin TL'lik çekleri vermiş ve hatta Trabzonspor bu çekleri faktoring şirketine bile kırdırmış.
Halka açık şirketler olmasına rağmen Beşiktaş ve Trabzonsporlu yöneticiler bu transferi KAP'a bildirme zahmetinde bulunmadılar bile!

Garip bi olay

Abi olay çok açık aslında fenerbahçe ekici transferi için trabzona 2,5 milyon euro teklif etmişti. Bizim başkanda transferin gerçekleşmemesi için öncelikle 200000 euro gibi bi rakamla olcayı trabzona verdi ama söz konusu durumda tahminen olcayın için usta ve bizim başkanın belirlediği bonservis 1,7 milyon euro civarındaydı. arada 850000 euroluk bir fark kalıyor onu da yasal zamine oturtmak için futbolcu transferi üzerinden bu gerçekleştirildi. Diyeceksin ki neden trabzona değil de Metin korkmaza yapılmış ödeme? Metin korkmaz trabzonsporu elinde bulunduran menajer şu an onun trabzondan alacaklarına mahsuben onun futbolcusu alınmış yani alacak temlik edilmiş.

Çevrimdışı mylife1903

o ne yaw öle cep tipi santrafor mu
Uzun santrafora pata yetmiyir
Bunu alacaz bi de duduyu
Kornerlerde falan duduyu omzuna alacah bu cocuk

Bide bizim @underworld un var sagbek mi nedir 1.47 onu da medel omuzlayacak

Bu kucuk adamlar hep boydan degil de islevden yaklasir ama boydan sikayet eden gormedim simdiye kadar islevden sikayet eden kadar

Vecizemizi tazeleyelim

Kisa atletik iyi ziplayan oyuncu mac sonu yorulur ama uzun oyuncu kisalmaz mac sonunda

Çevrimdışı mylife1903

Abi olay çok açık aslında fenerbahçe ekici transferi için trabzona 2,5 milyon euro teklif etmişti. Bizim başkanda transferin gerçekleşmemesi için öncelikle 200000 euro gibi bi rakamla olcayı trabzona verdi ama söz konusu durumda tahminen olcayın için usta ve bizim başkanın belirlediği bonservis 1,7 milyon euro civarındaydı. arada 850000 euroluk bir fark kalıyor onu da yasal zamine oturtmak için futbolcu transferi üzerinden bu gerçekleştirildi. Diyeceksin ki neden trabzona değil de Metin korkmaza yapılmış ödeme? Metin korkmaz trabzonsporu elinde bulunduran menajer şu an onun trabzondan alacaklarına mahsuben onun futbolcusu alınmış yani alacak temlik edilmiş.
Garip bi olay
Aciklamasi nasil acaba
Ekici icin 2.5 alacakken sifir aliyor
Olcayi 2ye alacakken 200e aliyor
Sonra baska bi cocuk icin 850 aliyir
Anlamadim ben olayi

Çevrimiçi underworld

Uzun santrafora pata yetmiyir
Bunu alacaz bi de duduyu
Kornerlerde falan duduyu omzuna alacah bu cocuk

Bide bizim @underworld un var sagbek mi nedir 1.47 onu da medel omuzlayacak

Bu kucuk adamlar hep boydan degil de islevden yaklasir ama boydan sikayet eden gormedim simdiye kadar islevden sikayet eden kadar

Vecizemizi tazeleyelim

Kisa atletik iyi ziplayan oyuncu mac sonu yorulur ama uzun oyuncu kisalmaz mac sonunda

Basket oynuyorsa dediğin doğru.
Bat alan arttıkça yük de artar

Çevrimdışı sametbagan

Hiç uzatmaya gerek yok forvet istiyorsak eğer başkan gitsin manzukici getirsin sezon sonu

Zaten larin de var e bi de yılların forveti pektemekle birlikte bu üç forvet rotasyonu bize yeter de artar bile

Bide kimse talisca hayalleri falan kurmasın adam bu saatten sonra bizde kalmaz.

Kalmak istese bile bizim benficaya verecek bi 21 milyon öromuzda yok yani

Onun yerine de emre akbabayı alıp yerli kalitesini arttırmalıyız

Biraz transfer konuştuk ama sanırım sayın denetçiler şu arada biraz toleranslı davranırlar

:tabe: :tabe:

Hiç uzatmaya gerek yok forvet istiyorsak eğer başkan gitsin manzukici getirsin sezon sonu

Zaten larin de var e bi de yılların forveti pektemekle birlikte bu üç forvet rotasyonu bize yeter de artar bile

Bide kimse talisca hayalleri falan kurmasın adam bu saatten sonra bizde kalmaz.

Kalmak istese bile bizim benficaya verecek bi 21 milyon öromuzda yok yani

Biraz transfer konuştuk ama sanırım sayın denetçiler şu arada biraz toleranslı davranırlar

talisca'yı oynatmak için almıcak ki yönetim bildiğim kadarıyla alıp satıcak :)

Çevrimdışı ekrembaser

Garip bi olay
Aciklamasi nasil acaba
Ekici icin 2.5 alacakken sifir aliyor
Olcayi 2ye alacakken 200e aliyor
Sonra baska bi cocuk icin 850 aliyir
Anlamadim ben olayi

Abi trabzon nihayetinde 2,5 milyon euro gibi paradan sırf fenere oyuncuyu vermemek için oluyor elbet bunun bir bedeli olacaktı metin korkmazın alacağı nedeniyle biz bu transferlerden doğan farkı direk menajere ödemişiz olcayın ederini 1,7 milyon euro olarak belirlemiş Beşiktaş.Trabzon büyük bir gelirden oluyor nihayetinde bunun karşılanması için bunun yapılması gayet doğal. Sonuç olarak fener adamı alamadı ezdik geçtik adamları olay garip görünebilir ama nihayetinde yasal bir zemine oturtulmuş gayette iyi olmuş. Kaldı ki olcay o dönem günah keçisiydi istenmeyen adamdı

Çevrimdışı Kutay

talisca'yı oynatmak için almıcak ki yönetim bildiğim kadarıyla alıp satıcak :)
Ya satamazsak ? Ya performansı düşerse ? ya uzun süreli sakatlanırsa ? başkan bu riski asla almaz bence abi taliscanin seneye kalması çok zor hele şampiyonluk kaçarsa ihtimal direk 0'a iner yönetim inşallah şimdiden yerine oyuncu bakıyordur

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı sametbagan

Ben taliscanın alınmasına karşıyım ama bu şekilde kiralık transferler yapacaksak ki öyle gözüküyor artık parlattığımız oyuncu için hem opsiyon koydurup hem de biz alamazsak satıştan pay

almalıyız mesela taliscanın toplam bedeli 25 biz alamıyoruz e o zaman benfica 25 üzeri  satıştan bize %10 pay vermeli diye madde koydurmalıyız.

sanırım bu konuda biraz tecrübelendik.Hocamızın katkısı da büyük bu konuda

Benfica taliscanın yada porto abuonun bu kadar iyi performans göstereceğini ve bu kadar büyük rakamların konuşulacağını tahayyül edemezdi sanırım.

Ya satamazsak ? Ya performansı düşerse ? ya uzun süreli sakatlanırsa ? başkan bu riski asla almaz bence abi taliscanin seneye kalması çok zor hele şampiyonluk kaçarsa ihtimal direk 0'a iner yönetim inşallah şimdiden yerine oyuncu bakıyordur

40 milyon € hazır kıta bekleyen man united var :)

21'e aldın dünya kupasına gitti orda kendini gösterdi 70-80'e sattıgını düşün bide :)

Çevrimdışı onurturan

Valla bende yapılan G-M-B hesabını anlamıyorum. Çok sağlıklı hesap değil. Arada 3-4 puan var ve Gs henüz puan kaybedeceği girdaba girmedi. Başakşehir ise bizim maç hariç son haftalarda çözülmüştü. Bence 2-3 haftaya yine şampiyonluk türküleri başlar. Bizim için tek engel bizden başka bir şey değil.
Yess
Katılıyorum
İşte bu.. :claps:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Mart 2018, 13:11:25
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Bayern gibi iyileri toplarsak zaten alınacak adam kalmıcak sarısın kardeşler için.
Onun için yabancılara tonla para vermek zorunda kalacaklar :)

Emre Akbaba-Deniz Türüç-Ferdi Kadıoglu-Erdinç Karakaş -Ufuk Akyol - Kaan Ayhan- Berke Özer ( 10 Yıl kaleci sorunumuz olmaz )  - Zeki Celik (Sanırım anlaştık )

Çevrimdışı onurturan

Değişik bir psikoloji..

Çevrimdışı Kutay

40 milyon € hazır kıta bekleyen man united var :)

21'e aldın dünya kupasına gitti orda kendini gösterdi 70-80'e sattıgını düşün bide :)
Abi bence Türkiye Ligi'nden kimseye 70-80 vermezler şampiyonlar Ligi'nde gol kralı falan olursa anca man utd. haberi kesin mi emin değilim o haberin doğruluğundan

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ