Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı Tarih : 28.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Johan Cruyff Arena Hakemler : Benoît Bastien - Hicham Zakrani - Aurélien Berthomieu - Jérémie

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 18727 defa] Ajax 2-0 Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Maçı
Anket
Beşiktaş, Ajax maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı kahyaoglueren

Can fizik olarak çok sağlam.
Bu maç doğru zamanlarda doğru noktalara pas çıkararak topla vedalaşmayı da bildi.
Pjanic'in yanından saniye ayrılmam, ne biliyorsa öğrenmek isterim.
Biraz Pjanic kafasına ulaşırsa o fizik ve hareketlilikle muazzam bir 8 numara olur.
Bence eksilerinden biri alanını çok bırakıp direk rakibe gidiyor. Pozisyona göre karar verebilirse buna seviye atlayabilir. Onun dışında iyi gözüktü.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Kimse iyi oynadık felan demesin. Beklenildiği gibi hiç varlik gösteremeden yenildik. Adamlar ikinci yarı iki vites düşürdü. Bu maçı unutup bir dahaki maça odaklanmak lazım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kimse iyi oynadık felan demesin. Beklenildiği gibi hiç varlik gösteremeden yenildik. Adamlar ikinci yarı iki vites düşürdü. Bu maçı unutup bir dahaki maça odaklanmak lazım.

Merak etme kimse iyi oynadık demiyor.
Sadece genç oyuncuların performansından memnuniyetimizi belirtiyoruz.
Eğer yasak değilse.

Çevrimiçi underworld

Bir kez daha gözüktüki batşu bitirici değil.

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Birlikte oynama alışkanlığı olmayan bir oyuncu grubuyla Ajax deplasmanında iyi oyun beklemek hayal olur.

Bugün camianın tek beklentisi başları öne eğecek bir skor almamaktı, onu başardık. Genç oyuncular için güzel bir tecrübe oldu. Bu atmosferde böyle bir rakibe karşı oynamak ligde 30 maç oynamaktan daha fazla tecrübe kazandırır.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Merak etme kimse iyi oynadık demiyor.
Sadece genç oyuncuların performansından memnuniyetimizi belirtiyoruz.
Eğer yasak değilse.
Onada gerek yok. Bu maç hiçbir şekilde ölçü olamaz. İlk yarı otobüsü çekip sadece arkada bekledik. Ona rağmen rakip 5-6 pozisyona girdi. İkinci yarıda rakip macı ciddiye almadı. Neye göre genç oyuncuların performansı iyiydi? Sadece Can fena değildi.

Çevrimdışı mellfred

krizler gençlere yarıyor bizde
karius fecaat çıkmasa ersin’i, defans revire dönmese serdar’ı bulamayacaktık
serdar biraz fizik çalışsın vida serdar yaparız
10 numara olur

Çevrimiçi Kursad_Duran

Birlikte oynama alışkanlığı olmayan bir oyuncu grubuyla Ajax deplasmanında iyi oyun beklemek hayal olur.

Bugün camianın tek beklentisi başları öne eğecek bir skor almamaktı, onu başardık. Genç oyuncular için güzel bir tecrübe oldu. Bu atmosferde böyle bir rakibe karşı oynamak ligde 30 maç oynamaktan daha fazla tecrübe kazandırır.
O zaman bizi rezil etmedikleri için plaket verelim gençlere. Artik Türk futbolun ölçüsü bu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Onada gerek yok. Bu maç hiçbir şekilde ölçü olamaz. İlk yarı otobüsü çekip sadece arkada bekledik. Ona rağmen rakip 5-6 pozisyona girdi. İkinci yarıda rakip macı ciddiye almadı. Neye göre genç oyuncuların performansı iyiydi? Sadece Can fena değildi.

Serdar ligde rahatlıkla Vida yanında oynayabileceğini gösterdi.
Ersin 2 gol yemesine rağmen net pozisyonlar çıkardı, Can'ın hakkını sen de yarım ağızla vermişsin problem değil.
Daha ne olsun, karşındaki takım Çemişgezekspor değil.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

O zaman bizi rezil etmedikleri için plaket verelim gençlere. Artik Türk futbolun ölçüsü bu.

Plaket vermeye gerek yok, köstek olmayın yeterli.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı goktasoktay

Pes

Çevrimdışı goktasoktay

Sportinge 5 atarken gayet ciddiydiler. Biz bence ikinci yarı daha iyi reaksiyon gösterdik.

Çevrimdışı ardiles

Son haftaların en formsuzu ve bu maçta sahanın en kötüsü Rosier yine şaşırtmadı. Sağ kanat oyuncularının bu kadar kötü performans göstermesinde payı büyük.

Çevrimiçi Necmi

bence bayağı ciddiye aldılar ikinci yarı tehdit etmeye başlayınca daha geri çekildiler savunma zafiyetleri var şu takımla bile bunu gördük hakemin golü iptaline ajaxlılar bile şaşırdı şu kadroyla daha ne bekliyorsun anlamadım bir genç stoper ve stoper olmayan genç oyuncuyla bitirdik maçı hiç bir avrupa takımı 2-0 a maçı bitirdik diye rölantiye falan almaz renkli forumlarda dolaşıp onların postlarını kopyalasan daha farklı yazamazsın onlar bile hazmedemedikleri için bunları zoraki yazıyor
Ne bekliyordun bu kadroylada hayal kırıklığına uğradın
As kadro ile bile puan yazabileceğimiz tartışmalı bir maça çıktık
Ve takım ümit verdi biz burda as kadroyla bunların içinden geçeriz sahada bir pjaniç olsa bile durum çok farklı olabilirdi

Çevrimiçi Kursad_Duran

Ben hayal kırıklığına uğramadım. Hersey beklenildiği gibi gelişti. Beni rahatsız eden durum bu maçı ölçü alıp oyuncuların potansiyeli ni belirlemek.

Çevrimiçi Necmi

Sportinge 5 atarken gayet ciddiydiler. Biz bence ikinci yarı daha iyi reaksiyon gösterdik.
anlamıyorum bu bakışı 2-0 sonuçta ajax ın ciddiye almayacağı nasıl düşünülür hakem kötü niyetli olmasa maçın o dakika kaderi değişir hücuma çıkarken bize yapılan hiçbir faulü vermedi zaten gardımız düşük birde birçok pozisyonumuzu hakem kesti faul olmayan pozisyonda bats sarı gördü

Çevrimdışı goktasoktay

Rakibi zayıf ya da formsuz yakalamış hiçbir avrupa takımı bence de oyunu rölantiye almaz. Bu konuda çok acımasızlar. Şu ikinci yarı için rölantiye aldılar demek ne bileyim… hoca yaptığı yanlışı biraz düzeltince oyuna girdik ve adamlar oyunu tutmaya çalıştı. Aslında net pozisyonları da var. Bu bile rölantiye almadıklarının kanıtı.

Çevrimiçi Mehmet57

Avrupa’nin en iyi pozisyon oyunu oynayan takimina karsi oynadigimizi unutanlar var. Ortada solbek, sol acikta solbek, solbekte sakat solbek, ilerde Kenan ile ne yapmayi bekliyordunuz? Birbiri ile oynamaya alisik olmayan, eksik kalite ile bukadar. Sirf bir Pjanic’in olmasi topun takimda kalmasina yardim ederdi. Ileriye gonderdiginiz her top rakibe gelirse zaten baskiyi uzerinize cekmis oluyorsunuz.

Çevrimdışı goktasoktay

Ben hayal kırıklığına uğramadım. Hersey beklenildiği gibi gelişti. Beni rahatsız eden durum bu maçı ölçü alıp oyuncuların potansiyeli ni belirlemek.
Biz de zaten hayal kırıklığına uğradık demedik ki?

Şunu anlamadım; bu avrupanın en iyilerinin olduğu bir organizasyon. Ajax kötü takım mı? Büyük takımlar rotasyonda yer bulamayacağını düşündüğü oyuncuları ŞL ye giden takımlara kiralamak istiyorlar. Bu maç ölçü olmazsa hangi maç olur merak ettim? Serdar gayet iyiydi. Hatırlatırım, ilk yarı yanında nsakala ile oynadı stoperde, ötesi var mı?

Çevrimdışı goktasoktay

Avrupa’nin en iyi pozisyon oyunu oynayan takimina karsi oynadigimizi unutanlar var. Ortada solbek, sol acikta solbek, solbekte sakat solbek, ilerde Kenan ile ne yapmayi bekliyordunuz? Birbiri ile oynamaya alisik olmayan, eksik kalite ile bukadar. Sirf bir Pjanic’in olmasi topun takimda kalmasina yardim ederdi. Ileriye gonderdiginiz her top rakibe gelirse zaten baskiyi uzerinize cekmis oluyorsunuz.
Hay ağzına sağlık..

Çevrimiçi Necmi

iyide bu maçı ölçü alan sensin
Kaldıki bu maç oyuncu potansiyelini ölçmek için gayette makul bir maç rakipde herözellik var senin genç oyuncuların böyle durumda nasıl tepki veriyor bunu görmüş olduk ben genç oyuncuların durumundan memnun oldum daha beşiktaş forması giymemiş oyuncuyu ajax deplasmanında hemde mevkisinde değil stoper olarak oynatıyorsun daha neyi ölçü almak gerekiyor
O hakemle bu maçı hiç bir koşulda kazanamazdık asla hücum başlatmamıza izin vermedi

Çevrimiçi Kursad_Duran

Biz de zaten hayal kırıklığına uğradık demedik ki?

Şunu anlamadım; bu avrupanın en iyilerinin olduğu bir organizasyon. Ajax kötü takım mı? Büyük takımlar rotasyonda yer bulamayacağını düşündüğü oyuncuları ŞL ye giden takımlara kiralamak istiyorlar. Bu maç ölçü olmazsa hangi maç olur merak ettim? Serdar gayet iyiydi. Hatırlatırım, ilk yarı yanında nsakala ile oynadı stoperde, ötesi var mı?
Tamamda Nsakalanin yanındada 18lik tecrübesiz Serdar oynadı. Nsakala demekki iyi stoper olur mu diyeceğiz. Böyle maçlar ölçü olmaz diyorum ben. Kafa kafaya oynarsin rakipi çok zor duruma düşürürsün o zaman ölçü olur. Ama bizim bugün oynadığımız gibi oynarsan olmaz.

Çevrimiçi Kursad_Duran

iyide bu maçı ölçü alan sensin
Kaldıki bu maç oyuncu potansiyelini ölçmek için gayette makul bir maç rakipde herözellik var senin genç oyuncuların böyle durumda nasıl tepki veriyor bunu görmüş olduk ben genç oyuncuların durumundan memnun oldum daha beşiktaş forması giymemiş oyuncuyu ajax deplasmanında hemde mevkisinde değil stoper olarak oynatıyorsun daha neyi ölçü almak gerekiyor
O hakemle bu maçı hiç bir koşulda kazanamazdık asla hücum başlatmamıza izin vermedi
Neye göre ölçü almışsım ben. Anlamadım. Ben iyi veya kötü demiyorum. Sadece böyle maçlar ölçü olmaz diyorum. Nedeninede açıkladım.

Çevrimiçi Necmi

Rakibi zayıf ya da formsuz yakalamış hiçbir avrupa takımı bence de oyunu rölantiye almaz. Bu konuda çok acımasızlar. Şu ikinci yarı için rölantiye aldılar demek ne bileyim… hoca yaptığı yanlışı biraz düzeltince oyuna girdik ve adamlar oyunu tutmaya çalıştı. Aslında net pozisyonları da var. Bu bile rölantiye almadıklarının kanıtı.
bizim kara kaşımızamı hayranlar sportinge sahasında 5 atarken rölantiye almayıp bize alıyorlar biz ikinci yarı biraz daha hücumu düşününce skoru tutmaya çalıştılar hakem golde uydurma faul vermese maçı bile çevirirdik

Etiketler: