2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 472 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6212684 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Alman devimi?
onlar Türk devi yazmışmı?

saygılar
Alman devi tabii
Simdi almanyada sehirler buyuk abi mesela bi bayern sehri var cok buyuk cok onemli sehir sonra bayernle karistirma bayer diye bi sehirleri daha var o da onemli sehir.
Bu boyuh sehirlerin takimlari da cok guclu oluyor. Bayern sehrinin takiminda mesela robben var alman milli takiminin santraforu levandovsiki var pollnya asilli bir cocuk.

Almanya ilginc abi schalke de buyuk sehirdir takimi gucludur

Mesela gecen sene italyadayim. Hem intere hem milan sehrine gittim yakin sehirler cok hosuma gitti. Stadlari gezdim inter sehrinin stadini cok begendim ama milan sehrinin stadini begenmedim abi boyle degisik. Taksi ile gittim interden milana baya bi yol yaptik 240 yuro yazdi ama olsun

Çevrimdışı atalay

İç transferde; Oğuzhan ve Tolgay'ın sözleşmelerini uzatsak mı artık?

Çevrimdışı atakan eraslan

bir zahmet

Çevrimiçi MUSTAFA_

Uzatıldığına dair haberler çıktı ama KAP bildirimi yapılmadı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Üzdü

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
En son Carew ve Nouma boyle aglayarak gitmişti

Ba ve Ersani da dahil edebiliriz buna

Cok duzgun karakterli bir aile Burayi cok benimsediler cidden cok üzüldum Marcelonun gitmesini hic istemiyordum , Ulkesine gitmeyip tatilini bile burada yaptı

Bu Videoyu Sosa ve Gomezin karisina izletsinler de biraz insanlik görsünler..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Sence beni kandirabilecek bi adam anasinin karnindan dogmus mudur?

Benim sikintim baska arabayi komple parcalarina ayirdim simdi toplayamiyorum, hem fazla parca var elimde bir suru gereksiz hemi de kaybolan parcalar var. 10 ay oldu cicek abbasin fordundan beter garip.

Kafam ona bozuh

Bende 4 yildir subaru impreza sti toplayacagim. Arabayi sasesine kadar soktum, rally arabasi yapacam diye cocuk falan oldu kaldi oyle  :lol:

Sende ne var ?

Bu arada Tudor 10 hafta dayanmaz. Basaksehir takimi dagitti resmen. Aziz varken fenerde bisey yapamaz. Ts istikrarsiz gider bu sezon.

Besiktas uzak ara favori bu senede  :claps:

Çevrimdışı ProjectOrigin

Cok duzgun karakterli bir aile Burayi cok benimsediler cidden cok üzüldum Marcelonun gitmesini hic istemiyordum , Ulkesine gitmeyip tatilini bile burada yaptı

Vallahi öyle.
Marcelo'nun gideceğine ihtimal bile vermiyordum çok üzüldüm.Ailesiyle orada da güzel günler geçirir umarım.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

İlk aklıma gelenler stat ve inşaat.
Şu kapasite için izin şart kombine almayı bekleyen 20bin taraftar var...

Eski acik yukseltme hala icimde bir yara. Birde su son siraya neden koltuk koyulmaz. Nerde cikis tunelindeki hidrolik tribunv :ebebe:

Çevrimdışı mylife1903

Bende 4 yildir subaru impreza sti toplayacagim. Arabayi sasesine kadar soktum, rally arabasi yapacam diye cocuk falan oldu kaldi oyle  :lol:

Sende ne var ?

Bu arada Tudor 10 hafta dayanmaz. Basaksehir takimi dagitti resmen. Aziz varken fenerde bisey yapamaz. Ts istikrarsiz gider bu sezon.

Besiktas uzak ara favori bu senede  :claps:
V8 supercharger motor topluyom, traktor motoru gibi basit ama alkolik dolu garajda siboplarimi kaybetmisler, sibop ayari yapip zinciri takmak kaldi. Bir sene once isaretlemistik zjnciri simdi zinciri takmak icin ekipman almam lazim.
Subaru iyidir ya arabadiz kalinca subaruya biniyom ben. Yenileri yag eksiltiyor her 5000de 1lt ekliyom. Keyiflidir impreza bendeki xv kari arabasi.

Gsyi kzliyom suan insallah elerler diyecem ama zor.
Gsye daha sagbek solbek bi stoper iki ortasaha bi kanat ve bir kanat daha bir de santrafor lazim ha hnutmadan pazara cikmisken bir de hoca alsinlar.

Lan ujlu oynayacam diye yanip tutusan bu tudor degil mi? Neden oynamiyon?
Baskan olsam cagirir kovarim aksama.

Yonetimi dinleyip 4luye donduyse gene kovarim yalakalikta
Kendi kendine donduyse 4luye tutarsizliktan kovarim

Zayif karakterli herif

Çevrimdışı autopsy

GS maçını ben de izliyorum, o Carole bu haliyle yemin ediyorum bizim 2.lig B kategorisinde oynayamaz. Yediler bu arada   :D

Çevrimdışı sermet00

İlk gün 10.000 forma satılmış.
Trabzon ve Bursa dahil tüm Anadolu klüplerinin yıllık satışından fazla bu rakam.Belki toplamlarından da fazladır

Çevrimiçi tolga1903

İlk gün 10.000 forma satılmış.
Trabzon ve Bursa dahil tüm Anadolu klüplerinin yıllık satışından fazla bu rakam.Belki toplamlarından da fazladır

Bu trabzon şu para harcama konusunda en anlayamadigim takım. Forma satamaz kombine satamaz şampiyonlar ligi görmüyo şampiyon olamiyo şampiyonluğu geçtim ilk ikiye bile giremiyoe yıllardır ona rağmen bizden fazla harcıyorlar neredeyse. Nedir bu adamların olayı çok merak ediyorum

Çevrimdışı ilhan mansız

GS maçını ben de izliyorum, o Carole bu haliyle yemin ediyorum bizim 2.lig B kategorisinde oynayamaz. Yediler bu arada   :D
2 oldu  :D :D, beter olsunlar gün yüzü görmesinler,,

Çevrimdışı ilhan mansız

yolu açık olsun, çok iyi ve karakterli bir oyuncuydu, ffp yüzünden mecburen sattık,,

Çevrimdışı atalay

10 milyonluk stoperlerin yediği çalımlara bakınız. Oyuncuya refakat ettiler. 🤣
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 21:54:04 atalay ]

Çevrimdışı esguel

Biz çok kasıyoruz sanki transferde rakiplerin halini gördükten sonra şuan eldeki mevcut kadro bile gayet iyi marceloyu boşuna sattık cenk yeterdi bize :D :D

Çevrimdışı autopsy

Maicon tank gibi gördüğüm kadarıyla, beli dönmüyor adamın resmen. İyi çakmışlar .

Çevrimdışı Gökhan Almar

Calim denmez ona. Makara yapti adam resmen. Beli dunyalardan kalin bu adamin.

Çevrimdışı tuncaboylu

Mitrovic'e şükürler olsun.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cagdas44

Maicon'a verilen ücreti ve karşılığında oynadığı oyunu gördükten sonra Mitroviç'in bedava olduğunu anladım :)

Çevrimdışı esguel

Mitrovic'e şükürler olsun.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen valla en azından böyle madara olmuyor  :tabe:

Çevrimdışı atalay

Bu hali referans alınırsa beli sadece kalın değil aynı zamanda fıtık gibi duruyor. @autopsy @Gökhan Almar İki pozisyonla da peşin hüküm vermeyeyim. Yalnız bu ölçüsüz agresyon derecesi ile tam bu ligin stoperi. | Şenol Güneş için de KAP gelmedi. @MUSTAFA_
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 22:31:36 atalay ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynen valla en azından böyle madara olmuyor  :tabe:

Mitrovic'in zorlandığı adam dünyanın en pahalı santraforlarından biriydi üstelik.

Etiketler: