Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı
Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı Skor : Asteras Tripolis 0-0 Beşiktaş JK Tarih : 27.11.2014 Saat : 22.05 Stadyum : New Asteras Tripolis Stadium Yayın : Star TV İLK 11

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 73887 defa] Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Çevrimiçi Samet Ç

Arkadaş biz kötüyüz hataliyizda şu (Küfür Yasak) hakeme ne demeli!!!delirtti beni ya
 :akuma: :s20:
hakemlik bir durum yok sen gereksiz itiraz edersen lak diye çıkartır sarı kartı avrupadaki hakemler örnek dünkü gese maçı Türkiye ligine benzemez dikkatli olacaksın.

Çevrimdışı quentine83

neyse enseyi karartmayın.bu maçı maç olarak saymayın.zemin saha herşey berbattı.50 maç yapsak 49 unu alacağımız bir takımla oynadık.alacağımızı aldık...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Tolga

%100 katılıyorum hocam bir değil 2 değil. Erciyes maçı 2 asteras maçı eskişehir maçı bu kadar olmaz bir sezon içinde ki daha sezon bitmedi bilicin bu zihniyeti değişmez ise daha çok böyle maçlar görürüz.
hayır yani rakip çıkar top oynar bizi oyun olarak ezer eyw der geçerim ama yani elimizdeki maçı vermekte üstümüze yok şimdi kimse kızmasın bana ama bu şekilde kalan haftalarda derbilerde veya uefa da üst turlarda nasıl ilerleyebilirz hiç güven vermiyoruz gerçekçi konuşmak lazım 1 maç çok iyiyiz diğer maç iyiyken kaybediyoruz.bu sorun daha ne kadar sürecek
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı quentine83

ha bu arada gelenek devam ediyor 11- e 11 hiç bir maçta yenilmedik sanırım hala.bizim kazanamadıgımız maçların büyük çoğunluğu kırmızı yediğimiz maçlar.erciyes-fener
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimiçi Samet Ç

Yapacak birsey yok 2-2 de iyidir 0-2 den macı vermek kadar kötü değildir...!
İşte abi bu zihniyeti atmalıyız üstümüzden 10 kişide kalsan hücum yapacaksın pozisyon bulacaksın bugün çok moralim bozuldu bu skora

Çevrimdışı ZEKI

Gecenin en guzel yönü @FARUK kardesimizin yapmis oldugu 3-D modellemesi oldu. Biraz aile icinde ufak capti krize neden olduysada  :kop: :kop: :kop:  @FARUK kardesimize tesekkurler
http://besiktasarena.com/vodafone-arena-stadyum-projesi/t1020/new/#new

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bardağın dolu tarafına bakalım bir de  :uyucam: Avrupa Ligine tam gaz devam  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Kayıtlara BILIC'in Hediye Ettiği 2 puan diye geçsin.

Bu nasıl saçmalıktır ya? Bu kadar olmaz!

Sosa 50. Dakikada bitti zaten neyi bekliyorsun almak için oyundan? Oyundan aldın iyi alınacak adam Oğuzhan mı! Bu havada Oğuzhan sakız diye çiğnerler orada!

Hadi ilk golü yedin çok bariz adamlar hava topu ile gelecekler ulan al oyundan Töre'yi sok Atınç'ı Çek Pedro'yu ön liberoya çek fişi.

Olcay Kerim değişikliğinin amacı nedir? Yapılacak son değişikliği yaptı sol taraf zaten otoban olmuş Olcay'ı oyundan alıyorsun!

Takım gelişiyor sen de gelişmek zorundasın BILIC.
:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı ALI RIZA

Oğuzhan kimse birsey demiyor bence uyarılmalı ayakta duramıyor oyuna girdiginde tek katkısı 90 dk dembaba bıraktıgı top...! Olcay da aynı şekilde...!

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ALI RIZA

İşte abi bu zihniyeti atmalıyız üstümüzden 10 kişide kalsan hücum yapacaksın pozisyon bulacaksın bugün çok moralim bozuldu bu skora
bizde 10 kişi ile bu zeminde topu al git yapamazsın...! normalde ayakta duramıyorlar kayıyorlar...! karşında 17 gündür top oynamayan dinlenmiş rahat huzurlu takım var...!

Çevrimdışı ahmetx

Biliç sarı kartlı oyuncuları hiç değiştirmiyor.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tolga

oyuncuların üzerinde ciddi derecede böyle bir psikoloji de yerleşti maalesef.maç 2-0 giderken 2-1 e geldiği an bizimkiler ne yapacağını şaşırıyor bilic in de zaten bu gibi durumlarda sakin kalabildiği görülmemiştir bugüne kadar.

Çevrimdışı Deniz

Önemli olan turu geçmekti ve geçtik.Sorun yok.Ama bugün atiba sahada ter döken 10 kişiye ihanet etmiştir.2 kere sarı kart görecek kadar disiplinsiz nasıl olabiliyor!
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı Tolga

dediğim gibi olacak tottenham 1 biz de 2 bitiririz grubu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:06:14
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Tottenham'ı yenemezsek boşu boşuna hiç uğruna grup birincilerinden birini çekeceğim Uefa Avrupa Liginde.

Bilic gerçekten bu konularda çok yetersiz. Bu kadar olmaz. Golü bekleyip oyuncu değişikliği yapma artık yapma bir değil iki değil.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

hayır yani rakip çıkar top oynar bizi oyun olarak ezer eyw der geçerim ama yani elimizdeki maçı vermekte üstümüze yok şimdi kimse kızmasın bana ama bu şekilde kalan haftalarda derbilerde veya uefa da üst turlarda nasıl ilerleyebilirz hiç güven vermiyoruz gerçekçi konuşmak lazım 1 maç çok iyiyiz diğer maç iyiyken kaybediyoruz.bu sorun daha ne kadar sürecek
Hocam bu sorundan ancak bilicin bu oyun mentalitesinden vazgeçerse kurtuluruz. Bir de bilic kenarda ne zaman dik durursa korkmazsa kurtuluruz. Sadece bir şey söylemek istiyorum yönetimde olsaydım yeni stadla birlikte takımın başına Lucescu veya Bielsa ikilisinden birini getirmek için varım yoğum ne varsa ortaya koyardım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:07:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
2.yarı Sol kanadımız anadolu otobanı gibiydi.

Şu havada şu zeminde müthiş yaratıcı şekilde Olcay Kerrim değilikliği yapılırsa otoban havaalanı olur orası.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı ahmetx

İlk yarı Demba Ba nın kaçırdığı gol olsa çok rahat alırdık.

Çevrimdışı ahmetx

Şu havada şu zeminde müthiş yaratıcı şekilde Olcay Kerrim değilikliği yapılırsa otoban havaalanı olur orası.
Kerim genelde sağa yakın oynadı.

Çevrimdışı Deniz

Arkadaşlar maç gerginliği falan tamam ama küfür kullanmak yakışmıyor lütfen mesajlarımızı yazarken daha dikkatli olalim
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

bizde 10 kişi ile bu zeminde topu al git yapamazsın...! normalde ayakta duramıyorlar kayıyorlar...! karşında 17 gündür top oynamayan dinlenmiş rahat huzurlu takım var...!
Abi şu bahaneleri geçeceksin zemin olimpiyat zemininden kötümüydu bence hayır yetenekli ayakların varsa ki bizde her ne kadar eksik de olsa bir kaç tane var 2 yi atmışsın yatmayacaksın skor 2 tane atabiliyorsan 3 ü de bularsun 4 ü de

Çevrimdışı WarrChief

ben de sana hatırlatayım kimi alsın _? fikrini söyle

tabii
savunma oynatıyor dimi oyunu o zaman necibi veya atıncı alırım herhangi birinin yerine defansa gomerim pektemegi alırım banın yerine zaten o 70den sonra dusuyor al gec gezer mustafa yorar
oguzhanı zaten almam onu gecelim zaten o bildiğimiz kurtarıcı bir profil değildi sasırmamak lazım simdi diğer yedekleri bilmediğimden yapamıyorum ama zaten biz değilmiydik yedeklerimizle ovunen :))??? bunu mazeret olarak sunarsak o zaman nasıl biz sampiyonluktan bahsederiz cok sacmalık olur dimi:))