Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı
Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı Skor : Asteras Tripolis 0-0 Beşiktaş JK Tarih : 27.11.2014 Saat : 22.05 Stadyum : New Asteras Tripolis Stadium Yayın : Star TV İLK 11

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 74418 defa] Asteras Tripolis - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı ALI RIZA

Biliç sarı kartlı oyuncuları hiç değiştirmiyor.
@ahmetx abi atiba faul yapıp kart gören degil ki orta saha yükünü ceken oyuncu değiştirmek gerekmez itiraz etmeyecekler normalde yasaklayacaksın motta da yedi atılacak hareket etmedi...!

Çevrimiçi Samet Ç

Arkadaşlar maç gerginliği falan tamam ama küfür kullanmak yakışmıyor lütfen mesajlarımızı yazarken daha dikkatli olalim
Kusura bakma Deniz bir iki tane yazmış olabilirim

Çevrimdışı ALI RIZA

Tottenham'ı yenemezsek boşu boşuna hiç uğruna grup birincilerinden birini çekeceğim Uefa Avrupa Liginde.

Bilic gerçekten bu konularda çok yetersiz. Bu kadar olmaz. Golü bekleyip oyuncu değişikliği yapma artık yapma bir değil iki değil.
en son seni alacağız T.D. çağrı bakalım ilk 11 nasıl oluşturacaksın  :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

@Samo1903 sorun degil biraz daha dikkat takip ediyoruz düzeltiyorum  :ok:

Çevrimiçi Samet Ç

ysariusta

• Ziyaretçi

neyse enseyi karartmayın.bu maçı maç olarak saymayın.zemin saha herşey berbattı.50 maç yapsak 49 unu alacağımız bir takımla oynadık.alacağımızı aldık...
2 maçın ikisinde de berabere kaldık. Biz ligde de aynı durumu yaşıyoruz. Erciyes'e maç kaybetmek ney! Dediğine katılıyorum tur tamam önemli olanda o. 2 takım devam ediyoruz. Yunanistan'ın takımı kaldı mı?

Çevrimdışı cisse557

Hadi bugün beraberlikte işimizi gördü ama ilerisi için lig için yeterli değil. Bu takım ne zaman geriye yaslansa gol yiyor. Bu sorun bizi şampiyonluktan edebilecek en büyük tehlike.

Çevrimdışı eski inönü

neyse şimdilik istedigimizi aldık diyelim ama eksiklerimiz her maç yüzümüze çarpıyor. Duran toplardan goller yemeye devam. 1 gol yedikten sonra panige kapılıp kontrolu rakibe vermeye devam. 2 fark öndeyken bile ( rakibin gardı tamamen düşmüşken) maçı koparamamaya devam.  :s20:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:11:40
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Tottenham'ı yenemezsek dua edelim Fiorentina ya da şampiyonlar liginden kalburüstü bir şey çıkmasın karşımıza.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı acan07

bu maç 0-0 veya 1-1 bitse üzülmezdim ama 2-0 dan 2-2 olması moralimi bozdu .
nese gruptan çıktık ama ŞL  den gelen takımla grup 2. lerimi eşleşiyo bilen varmı

Çevrimdışı ahmetx

İki tane hoca çalıştırabilsek keske,genel sorumlu Biliç,maçların 2.yarısında başka bir hoca  :biggrinking:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tolga

Hocam bu sorundan ancak bilicin bu oyun mentalitesinden vazgeçerse kurtuluruz. Bir de bilic kenarda ne zaman dik durursa korkmazsa kurtuluruz. Sadece bir şey söylemek istiyorum yönetimde olsaydım yeni stadla birlikte takımın başına Lucescu veya Bielsa ikilisinden birini getirmek için varım yoğum ne varsa ortaya koyardım.
valla hani bilic e her zaman destek olup sahip çıkmaya çalışıyorum ama bu onun son şansı açıkçası hoca olarak bazı yönlerini geliştirmek zorunda.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Yok samo önemli değil olur maç gerginliği ile sadece daha dikkatli olalim  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:13:18
  • Beşiktaş / Bodrum
en son seni alacağız T.D. çağrı bakalım ilk 11 nasıl oluşturacaksın  :bandit:

11'de sorun yok zaten @ALI RIZA Hiçbir maçın 11'inde sorun yok Bilic'in 65'ten sonra aklının Hırvatistan'a gidip kalbi ve özgüvensizliğinin burada kalması çok büyük sorun  :s20:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Tottenham'ı yenemezsek dua edelim Fiorentina ya da şampiyonlar liginden kalburüstü bir şey çıkmasın karşımıza.
Cl den anderlechte razıyım. Avrupa liginde 1 . olanlar arasında da everton ve fiorentina gelsin istemem.

Çevrimdışı ALI RIZA

tabii
savunma oynatıyor dimi oyunu o zaman necibi veya atıncı alırım herhangi birinin yerine defansa gomerim pektemegi alırım banın yerine zaten o 70den sonra dusuyor al gec gezer mustafa yorar
oguzhanı zaten almam onu gecelim zaten o bildiğimiz kurtarıcı bir profil değildi sasırmamak lazım simdi diğer yedekleri bilmediğimden yapamıyorum ama zaten biz değilmiydik yedeklerimizle ovunen :))??? bunu mazeret olarak sunarsak o zaman nasıl biz sampiyonluktan bahsederiz cok sacmalık olur dimi:))
yedeklere övündük illa galip gelecek değiliz beraberlik iyidir tothenem istanbulda oynayacaksın...!

Çevrimiçi Samet Ç

bu maç 0-0 veya 1-1 bitse üzülmezdim ama 2-0 dan 2-2 olması moralimi bozdu .
nese gruptan çıktık ama ŞL  den gelen takımla grup 2. lerimi eşleşiyo bilen varmı
Grup ikincileri cl de en yüksek puan toplayan 3.lerden biri ile eşleşebiliyor.

Çevrimdışı Deniz

BUgün ben suçu hiç Bilice bulmuyorum.Kim tahmin edebilirdi ki atibanın 2 kez yok yere itirazdan sarı kart göreceğini.Atiba bugun Bilic ve takıma büyük yanlış yaptı.Herkesi zor durumda bıraktı.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:15:30
  • Beşiktaş / Bodrum
Cl den anderlechte razıyım. Avrupa liginde 1 . olanlar arasında da everton ve fiorentina gelsin istemem.

Zaten Avrupa liginden gelecek olanlar şampiyonlar liginden gelecek olanlardan daha kuvvettli nasıl bahtsızlıksa  :iblush:

Salzburg gelsin folforfoş yaparız grup lideri olarak. Yeter ki kontrol oyunu oynayan takım gelmesin Fiorentina gibi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı blackeagle35

İşte hep diyoruz Bilic'in neden bir seviye atlayamadığı maçı bitirmeyi bilen bir teknik direktör olmadığı bu gibi maçlarda apaçık ortaya çıkıyor..Olcay çok mu iyi oynadı hayır ama tam penaltıyı aldırmış moral kazanacak Motta ile etkinliği sağlamışlar hemen Olcay değişikliği..Atiba tamam saçma sapan iş yapıyor ama atılır atılmaz al Necip'i..Adamlar oyunu almış,zemin ağır,10 kişiyiz..Bu şartlar altındaki orta sahamız Gökhan,Kerim,Veli,Oğuzhan..Nasıl bir mantıktır anlaşılır gibi değil..Saçma sapan bir takıma 4 puan verdik diyecek söz yok..

Çevrimdışı WarrChief

bak onder hoca tarifeyi verdi bir nevide oneride oldu ama tabi bilic zaten hep bildiğimiz üzere tartısıyoarlardı bu konuda kabul etmiyordu

sen bu sekilde puanları verdiğin her dakika ligedeki orta direktekilere umut dagıtıyorsun dolayısıyla biz bir sıfırken korkutmuyoruz rakibi hatta umut veriyoruz... mesela gs eskiden 1 attımı 3-4-5 atıyordu ornek kackere bursa macını hallediverdi vs vs ornekler var ama bizden korkmuyorlar sebebi bu surekli yıllardır puan kaybediyoruz bilicden ocnede vardı hala var:((

yedeklere övündük illa galip gelecek değiliz beraberlik iyidir tothenem istanbulda oynayacaksın...!

illaki yani tabiki ama bana ilerisi için hiçbir zaman bu kadro egerki takvisyesiz olursa bu takviyeler en az 2 olmak kosuluyla  tekrardan ben kendimce sampiyonluk içni tekrar havaya girerim..
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2014, 00:18:37 WarrChief ]

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı ALI RIZA

11'de sorun yok zaten @ALI RIZA Hiçbir maçın 11'inde sorun yok Bilic'in 65'ten sonra aklının Hırvatistan'a gidip kalbi ve özgüvensizliğinin burada kalması çok büyük sorun  :s20:
yapılacabiliecek değişiklikleri yaptı zaten... Kerim son 2 maçta güzel oynayan oyunuc bu maç yedek oturdu sonradan girdi doğru karar...
oğuzhan sos belli her maç için gecerli
atibanın atılmasıyla orta saha boşluguna töre yerine necip girecek şapkacan tavşan atınç olsa pektemek olsa Pes te oyuncu sayısını arttırırsan olur...!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Kasım 2014, 00:16:49
  • Beşiktaş / Bodrum
BUgün ben suçu hiç Bilice bulmuyorum.Kim tahmin edebilirdi ki atibanın 2 kez yok yere itirazdan sarı kart göreceğini.Atiba bugun Bilic ve takıma büyük yanlış yaptı.Herkesi zor durumda bıraktı.

Olur mu Deniz Atiba ne zaman atıldı? Golden sonra atıldı. Gol ne zaman 65.

Sosa ne zaman bitti 55. 10 dakikada 3 kez alıp yerine Necip'i koyması gerekirdi direnci artırmak için golü yedi apar topar Necip'i alıyor oyuna olmaz bunlar. Hep aynı hatalar.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Zaten Avrupa liginden gelecek olanlar şampiyonlar liginden gelecek olanlardan daha kuvvettli nasıl bahtsızlıksa  :iblush:

Salzburg gelsin folforfoş yaparız grup lideri olarak. Yeter ki kontrol oyunu oynayan takım gelmesin Fiorentina gibi.
Aynen abi fiorentina dan çok çekiniyorum bir de wolfsburg lider olursa onlardan da çok çekiniyorum sağlam top oynuyorlar. Salzburg tercihi de bence güzel açık futbol oynayan takımlarda biri gelirse şansımız daha da artar.