2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3501537 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı yoruk

ufuk sarıca gitmiş.
Çok oyaladılar adamı.Transfer için habersiz işler yapılmış falan.Yazık oldu

Çevrimiçi tolga1903

Yaklaşık dünden beri hakemi de yeneceksin türünden mesajları okuyorum. Tecrübeyle sabit bu tamamen renkli söylemidir. Ne yaparsan yap dediğin gibi hakemi yenemezsin. Hatalı karar sadece önemli pozisyonlarda olmaz, maç başladığında stoperlerden birine ve o gün gününde olan orta saha oyuncusuna sarı kart ver zaten yeter. Ayrıca biz renklilerin ne zaman hakemi yendiklerini gördük.

Abi hakemler evet geçen sene önceki iki seneye göre bariz daha art niyetliydi üzerine federasyonun caner ve kupa maçı özelinde tutumu bizim aleyhimizeydi. Hatta ben biraz daha ayrıntılı düşünüyorum mesela deplasmandaki malatya maçında en az 10dk uzatması lazımdı hakemin maçı öyle yattı adamlar tabiki uzatmadı ama hiç biri kendi hatalarımızı kapatmaz bunların. Bu takım rakiplerin 10 kişi kaldığı kayseri akhisar ve başakşehir maçlarında 7 puan kaybetti. Diğer maçlardaki tüm hakem hataları aynı kalsaydı yine üzerimize oynasalardı bile 7 puanla şampiyon oluyorduk yanlış mı? Deplasmanda yenemediğimiz takımlar sivasspor malatyaspor bursaspor konyaspor kasımpaşa kayseri gençlerbirliği. İlk yarı talisca ve cenk olduğu için şöyle diyebiliriz bu 7 takımın kadro değeri toplamından fazla kadro değerimiz vardı bizim konyaspor ve bursaspor maçları hariç hakemlerin aleyhimize bariz hatası yoktu tamamen kendi beceriksizliğimizden kaybettik biz şu maçların istatistiklerini açsak tamamında ezmişizdir. Ben hakkaniyetli düşünmeye çalışıyorum geçen sene asla bir 2003-2004 değildi, bizi yakan maalesef şampiyonlar ligi aşkı oldu tekrar gidemezsek nelerden mahrum kalacağımızı nisan ayı gibi falan farkettik ve çok geçti. Düşüncem bu yönde.

Çevrimdışı tuncaboylu

Serdar Gürler 2.5 milyon Euro'ya Huesca'ya gitmiş.
Eskiden olsa en az 5-6 milyona 3 büyüklerden birine satılırdı.

Fenerbahçe'nin de, Galatasaray'ın da durumunun ne kadar kötü olduğunu gösteren bir durum

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Abi hakemler evet geçen sene önceki iki seneye göre bariz daha art niyetliydi üzerine federasyonun caner ve kupa maçı özelinde tutumu bizim aleyhimizeydi. Hatta ben biraz daha ayrıntılı düşünüyorum mesela deplasmandaki malatya maçında en az 10dk uzatması lazımdı hakemin maçı öyle yattı adamlar tabiki uzatmadı ama hiç biri kendi hatalarımızı kapatmaz bunların. Bu takım rakiplerin 10 kişi kaldığı kayseri akhisar ve başakşehir maçlarında 7 puan kaybetti. Diğer maçlardaki tüm hakem hataları aynı kalsaydı yine üzerimize oynasalardı bile 7 puanla şampiyon oluyorduk yanlış mı? Deplasmanda yenemediğimiz takımlar sivasspor malatyaspor bursaspor konyaspor kasımpaşa kayseri gençlerbirliği. İlk yarı talisca ve cenk olduğu için şöyle diyebiliriz bu 7 takımın kadro değeri toplamından fazla kadro değerimiz vardı bizim konyaspor ve bursaspor maçları hariç hakemlerin aleyhimize bariz hatası yoktu tamamen kendi beceriksizliğimizden kaybettik biz şu maçların istatistiklerini açsak tamamında ezmişizdir. Ben hakkaniyetli düşünmeye çalışıyorum geçen sene asla bir 2003-2004 değildi, bizi yakan maalesef şampiyonlar ligi aşkı oldu tekrar gidemezsek nelerden mahrum kalacağımızı nisan ayı gibi falan farkettik ve çok geçti. Düşüncem bu yönde.
Yazdıklarında haklısın. Ben bu konuları yazarken Beşiktaş'lı yıllarım gözümün önünden geçiyor o yüzden bunalıyorum. Yaşamım boyunca sezon anlamında Beşiktaş'ımızın kollandığı bir yıl hatırlamam. Tam aksi hep tırpanlamışızdır. Neler yaşamadık ki , şimdi yazmaya kalsam inan yer sığmaz. Geçmişte göz göre göre hakkımızı yiyorlardı şimdi ise bunu çaktırmadan yapıyorlar güya. Bir de laf icat ettiler hakemi de yeneceksin. Ben tecrübeyle sabit demiştim çünkü etrafımda ne kadar renkli varsa Beşiktaş'ın hakkının yendiğini sabit olduğunda yanımda bu lafı ettiler. Oysa ben bunların hakeme rağmen şampiyon olduklarını hatırlamam.
Buraya da defalarca yazdım. Renklilere ayrı ayrı soruyorum hakkınız yendi mi diye . Evet yendi diyorlar ki doğrudur. Peki diyorum kim şampiyon oldu ? Diğer renkliyi söylüyorlar ki bu da doğru. Bunu tanıdığınız renklilere sorun , hiç biri hakları yendiğinde Beşiktaş şampiyon oldu diyemeyecektir.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Çok oyaladılar adamı.Transfer için habersiz işler yapılmış falan.Yazık oldu
Kaç aydır Bahçeşehir'e gideceği konuşuluyordu zaten.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Serkan Reçber görevi bırakmış, ben yönetim kanadında ciddi sıkıntı yaşandığını ve yansıtılmadığını düşünüyorum artık.

Çevrimdışı celiker1

sanmıyorum Beşiktaş sağlama basmadan sözleşmeyi iptal etmez haklı gerekçesi
varki ettiler. Uefa da ilgili bir maddeye göre tek taraflı fesih etmişler. doktorların sağlam raporuna ramen ağrım var
diye antrenmana gelmemiş sözleşmeyi iptal etme nedenleri buymuş diye duydum.
ne derece doğruysa artık. Kesin hukuki bir noktaya oturttular yoksa daha öncede fesih ederlerdi.
Geçen hafta bir oartide fotoları yayınlandıktan sonraki gün sağlam raporuna rağmen ağrısı var diye idmanlara çıkmıyor haberi çıktı.Dün sözleşmesi tek taraflı iptal edilince aklıma  direk gerekçe olarak o geldi
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Yazdıklarında haklısın. Ben bu konuları yazarken Beşiktaş'lı yıllarım gözümün önünden geçiyor o yüzden bunalıyorum. Yaşamım boyunca sezon anlamında Beşiktaş'ımızın kollandığı bir yıl hatırlamam. Tam aksi hep tırpanlamışızdır. Neler yaşamadık ki , şimdi yazmaya kalsam inan yer sığmaz. Geçmişte göz göre göre hakkımızı yiyorlardı şimdi ise bunu çaktırmadan yapıyorlar güya. Bir de laf icat ettiler hakemi de yeneceksin. Ben tecrübeyle sabit demiştim çünkü etrafımda ne kadar renkli varsa Beşiktaş'ın hakkının yendiğini sabit olduğunda yanımda bu lafı ettiler. Oysa ben bunların hakeme rağmen şampiyon olduklarını hatırlamam.
Buraya da defalarca yazdım. Renklilere ayrı ayrı soruyorum hakkınız yendi mi diye . Evet yendi diyorlar ki doğrudur. Peki diyorum kim şampiyon oldu ? Diğer renkliyi söylüyorlar ki bu da doğru. Bunu tanıdığınız renklilere sorun , hiç biri hakları yendiğinde Beşiktaş şampiyon oldu diyemeyecektir.

Benim gördüğüm ilk travma 2003 2004, sözde menajerimizin daha sonraki açıklamalarını da düşününce büyük olaydı o sene şampiyonluğun gitmesi sonrasında soruşturma bile açılmadı ha açıldı ama bizim aleyhimize:) bursayı bilerek düşürmüşüz fenerli bi deli kadın var lube mi ne haberler yapmıştı takım 8 puandan şampiyonluk vermiş bizeneyse bursa'dan. Daha eski tarihlerde cok daha fazla facialar yaşanmıştır sizi de çok iyi anlıyorum hakemden gol yenir mi yemişiz işte.

Abi bu ülkede hakemi yenemeyiz o söylem çok saçma hadi yen kadiköy'de ali palabıyığı, benim bahsettiğim sadece eksik rakiplerimizi yenmekti biz onu da başaramadık üzüntüm buna. Ne hoca ne takım şampiyonlar ligi ve süper lig hedeflerini dogru şekilde yönetemedi lige dönüyoruz söylemleri boşa değildi. Hiç inancım olmasa da var sisteminin bir parça daha adalet getireceğini, 4 metre ofsayt olmayan pozisyonu en azından ofsayt diye kesmeyeceklerini düşünüyorum en azından ümit ediyorum, bunun yanında geçen seneki deplasmanda kazanamama, sert kapanan ve eksik kalan rakiplere oyun üstünlüğü kuramama sorunlarımızdan dersler çıkarmamız gerekiyor bunları aşmadan başarı gelmeyecek.

Çevrimdışı tuncaboylu

Serkan Reçber görevinden ayrılmış.

Neden geldi, neden gitti?

Anlayan var mı.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hahahaha çiftliğe çevirdiler kulübü :kop:

Bu arada Mykonos.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Serkan Reçber görevi bırakmış, ben yönetim kanadında ciddi sıkıntı yaşandığını ve yansıtılmadığını düşünüyorum artık.

Gerçekten ilginç bir haber bu.. Ne olmuş yada olmamış acaba sonucu böyle bitti  :alala:

Çevrimdışı yoruk

Ayrılan 4.kişi oldu..Var bir şeyler ama ..

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Serkan Reçber görevinden ayrılmış.
Neden geldi, neden gitti?
Anlayan var mı.

Herhalde kimi önerdiyse ciddiye alan olmadı, bi işe yaramadığını hissetti ve ayrıldı.. Başka ne olabilir ki?

Çevrimiçi underworld

Vay be demek Serkan reçber de gitti..
Ama asıl gitmesi gerekenler dahala orda.
Çok net gözüküyor ki bu sezon başkanın da kaderi belli olacak.

Çevrimdışı celiker1

Gerçekten ilginç bir haber bu.. Ne olmuş yada olmamış acaba sonucu böyle bitti  :alala:
Her zamanki gibi çalışma alanı bırakılmayıp,önerileri havada kaldığı içindir yüksek ihtimal.Ondan sonra klüplerimiz neden Altınordu olamıyor,neden borç içinde vs.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Geçen hafta bir oartide fotoları yayınlandıktan sonraki gün sağlam raporuna rağmen ağrısı var diye idmanlara çıkmıyor haberi çıktı.Dün sözleşmesi tek taraflı iptal edilince aklıma  direk gerekçe olarak o geldi
Gerekçe bir olaylık değildir diye düşünüyorum. Zira terapi seanslarını da aksatıyormuş diye söylüyorlardı. Sen ağrılarım var diye izin alıyorsan gidip dinleneceksin en azından, öyle partilere katılırsan olacağı bu. Geçen mylife ta demişti hakkım helal olmasın diye. Varsa benim hakkım da helal olmasın
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Liquidator

Serkan Reçberde ayrılmış. Noluyor yahu? son zamanlarda hep ayrılık haberleri. Bir sıkıntı var bu belli, amma ne? :alala:
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mylife1903

Yaklaşık dünden beri hakemi de yeneceksin türünden mesajları okuyorum. Tecrübeyle sabit bu tamamen renkli söylemidir. Ne yaparsan yap dediğin gibi hakemi yenemezsin. Hatalı karar sadece önemli pozisyonlarda olmaz, maç başladığında stoperlerden birine ve o gün gününde olan orta saha oyuncusuna sarı kart ver zaten yeter. Ayrıca biz renklilerin ne zaman hakemi yendiklerini gördük.
@Hasan Tahsin abi yeminlen biktim bu cifte standarttan. Oyle pozisyonlar oluyo oyle kararlar cikiyor kendimi seetmek balkondan atmak istiyom
Anlatamiyorsun da derdini sonra

Neymis hakemi de yenecekmisiz yahu bi enayi biz miyiz? Kimse yenemez hakemi falan yok oyle bir takim.
Real barca kirmasi yap bizim hakemlerle 3. Mac yarisi cezali obur yarisi sakat olur o kadroyu iki mac sahada goremezsin

Çevrimdışı f_madida

Biraz hizli arkadasim transferin son gunu geldi neredeyse. Siz simdi alin, taksit taksit odersiniz gerekirse, oyuncularinizi sattikca gonderirsiniz bize parayi.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı celiker1

Bir kişide çıkıp dopru düzgün açıklasın neden ayrıldığınıda bilelim sebeplerini.Altınsay,Önder Özen,Torunoğulları,Serkan Rençber.Bu adamlar neden ayrılmak zorunda kalıyor?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Gitmesi gerekenler kalıyor, kalması gerekenler gidiyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Vay be demek Serkan reçber de gitti..
Ama asıl gitmesi gerekenler dahala orda.
Çok net gözüküyor ki bu sezon başkanın da kaderi belli olacak.
Senol hocami da gondermeye calisanlar var. avci ike gorusmeler falan
Buyuk adamsin senol gunes. Luceyi yediler ama bu camia seni yedirmeyecek
Istersen 9500 orta kestir istersen al manevi oglunu santrafor oynat tek laf edersem (Hakaret Yasak)₅.
Gokte tengri yerde senol gunes benim icin

Çevrimdışı 38life

Başkan dışındaki diğer yönetim üyelerinden ciddi kıllanıyorum...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı f_madida

@Hasan Tahsin abi yeminlen biktim bu cifte standarttan. Oyle pozisyonlar oluyo oyle kararlar cikiyor kendimi seetmek balkondan atmak istiyom
Anlatamiyorsun da derdini sonra

Neymis hakemi de yenecekmisiz yahu bi enayi biz miyiz? Kimse yenemez hakemi falan yok oyle bir takim.
Real barca kirmasi yap bizim hakemlerle 3. Mac yarisi cezali obur yarisi sakat olur o kadroyu iki mac sahada goremezsin

Art niyetli hakemi yenmek imkansiz.

Su olabilir, hakem icten ice renkli takim tutan, yanar doner tipin tekidir, hafiften rakiplere meyillidir, ufak tefek faullerle maci keserek/tempoyu bozarak vs puan kaybina itmeye calisir ama sen maci oyle bir domine edersin ki o da bu ince kiyim islerini tam yapamaz o mac. Boyle durumlardan 3 puan cikarmak mumkun olabilir.

Fakat bir Cem Papila gibi, bir Palabiyik gibi bindirilmis kitaysa, agzinla kus tutsan o maci alamazsin kusura bakma.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi underworld

Dilimizde tüy bitti, yönetim kurulu 4-5 kişiden oluşmadığı sürece bu tür sorunlar bitmeyecek.

Etiketler: