Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1183530 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı can1903

Kulüp organizasyoncuyla anlaşsaymış keşke, saha içi takımla alakası olmayan adamlar var sürekli fotoğraf çekilmeye çalışıyorlar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kulüp organizasyoncuyla anlaşsaymış keşke, saha içi takımla alakası olmayan adamlar var sürekli fotoğraf çekilmeye çalışıyorlar.
Her sene böyle oluyor. Bu sene taraftar olmayınca her şey daha net görünüyor sadece.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Her sene aynı saçmalıklar beceremiyoruz deyince kızıyorlar beceremiyoruz işte kadın play back yaptığı şarkıya koşarak yetişti :D

Çevrimdışı spiegel

Organizasyon kötü baya. Bu şarkıcı, ünlü tayfası niye izliyoruz anlamadim.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Futbolcular sıkılıyordur bence şuan :)  Playback yaparken kayıt kesildi yarida :D

Çevrimdışı can1903

Rezalet ötesi organizasyon helal olsun.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Egos

hava kararana kadar vakit geçirmek için şarkıcı kısmını çağırmışlar, futbolcular ışıklı-dumanlı gösteri ile anons edilecek herhâlde.

öte yandan bein sports da maç esnasında sahaya giren muhabir edasıyla yayın yapıyor, asıl programı oradaki futbolcu yakınları ve özçekimci güruh izliyor ya da asıl işkenceyi onlar çekiyor, denilebilir.

Çevrimdışı Karabay

Bizim taraftara ömürleri boyunca beğendirilemeyecek 2 şey:
1-Yeni sezon forması.
2-Şampiyonluk kutlaması.

Çevrimdışı can1903

hava kararana kadar vakit geçirmek için şarkıcı kısmını çağırmışlar, futbolcular ışıklı-dumanlı gösteri ile anons edilecek herhâlde.

öte yandan bein sports da maç esnasında sahaya giren muhabir edasıyla yayın yapıyor, asıl programı oradaki futbolcu yakınları ve özçekimci güruh izliyor ya da asıl işkenceyi onlar çekiyor, denilebilir.
abi bu arada en az 300 kişi yönetici, menajer, teknik heyet, malzemeci yakını var statta. Hepsinin tek vasfı saha içine giren topçulara koşa koşa fotoğraf çektirmeye çalışmak. Ayıp günah 300 taraftar alsalar daha iyi olurdu.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hava karardı, yeter bu kadar :uyucam:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Hayko ve Mustafa hakkını verdiler kutlamanın.  :claps:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı goktasoktay

Hani bazı yazarlar, konsantre olmak için şehir dışına çıkar, dağ evine kapanır, orada yazarlar ya eserlerini... Bu sezon da biraz öyle geçti sanki teknik direktörler ve takımları için... Arkasına saklanabileceğin bir taraftarın yok... İtiraz edersen tek başına ediyorsun, susarsan tek başına susuyorsun, kazanırsan tek başına kazanıyorsun... Gol sevincin, taraftarın sesine karışmıyor, bütün yalnızlığıyla mikrofonlarda yankılanıyor...

Bu durum, teknik direktörlerin konsantrasyonunu ve takıma harcadıkları zihinsel mesaiyi arttırmış olabilir gibi hissediyorum. Taraftar müthiş bir güç çünkü... Hem olumlu, hem olumsuz... Onların ne düşündüklerini, senin hakkında ne hissettiklerini sadece sosyal medyadan takip edip, havaalanında karşılayan 20-30 kişinin yüzüne bakarak hissedemezsin. Bu şekilde ne övgüyü çok fazla yaşayıp rahatlama lüksleri oldu, ne de eleştiriyi iliklerinde hissedip paniklemeleri gerekti. Tamamen odaklanma fırsatı buldular.

Özellikle bizde hepten kendini gösterdi bu bana göre... Başkanla hoca atışmadı, oyuncular ego savaşına girişmedi, hoca 'yalnız bırakıldım', 'mağdur edildim', 'sakatlar beni bitirdi' gibi gereksiz komplekslere girmedi, oyuncularını hiçbir koşulda basının önüne atmadı, suçlamadı...

Bu bir sezonu da aşan uzunluktaki konsantrasyon, geleceğin kadro yapılanması ve taktik anlayışı konusunda Sergen Hoca ve ekibini ciddi şekilde geliştirmiş olabilir diye düşünüyorum. Sanki bu transfer döneminde daha ne istediğini bilen, daha planlı bir yol izleyecekmişiz gibi hissediyorum. Umarım yönetim beni yanıltmaz.
İnşallah Ozan kardeşim. Çok güzel tespit yapmışın. Katılıyorum ve şunu eklemek istiyorum;
Bu psikolojik savaşı kazanarak çooook büyük bir sınavı geçti. Önemli bir eşiği geçmiş oldu. Üzerindeki ‘sonunu getiremiyor’ algısı da paramparça oldu. Üzerine koyarak devam ederse, uzun yıllar büyük başarılar elde edebiliriz.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kupayı bile kurye getiriyor  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Egos

Kupayı bile kurye getiriyor  :D

şuna bak:

Reklam parası derdindeler işte, utanmasalar Kupayı platforma Yemeksepeti kuryesine getireceklerdi.

Çevrimdışı goktasoktay

Herkes kendi şarkısıyla çıkıyor

Çevrimiçi yaço58

Tff başkanı denen vasıfsız ağlayacak üzüntüden kudursunlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

bilal kim bilir ile çıktı hmmmmmmmmmmmm
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

welinton 2pac falan hayırdır

@savaş altay beğendi bunu

Çevrimdışı goktasoktay

bilal kim bilir ile çıktı hmmmmmmmmmmmm
Utku da aşk hikayesiyle çıktı. Gitmiyor o zaman??? Bende öyle bir izlenim bıraktı

Çevrimdışı goktasoktay