26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor
26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor Tarih : 19.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Ceyhun Sesigüzel - Deniz Caner Özaral - Burak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 4549 defa] 26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Çevrimiçi Talisca1903

Yabancı hoca ayrı kurt ayrı
benim adayım yabancıda luceydi yazdım da ama yaşa takıldı

Bu gece gönderirim hocayı

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sEuL

Seref yoksunu haysiyetler ne kadar kolay kart cikartiyorlar bize kac haftadir. Daha duduk calmadan eli cebinde sey cocuklarinin

Çevrimiçi mellfred

tribünler onuru ıslıklamaya gelmiş
bomboş kalabalık

Çevrimiçi Talisca1903

tribünler onuru ıslıklamaya gelmiş
bomboş kalabalık
iş onura kaldıysa önündeki teneke ne iş yapıyor hayalet gibi
[ Son Düzenleme: 19 Şubat 2024, 20:43:53 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Umutcan Kaya

benim adayım yabancıda luceydi yazdım da ama yaşa takıldı
luce daha genç pişmesi lazım, zaten bu kurt hoca sevdası yüzünden yakında mezardan birini transfer edersek şaşırmam
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

luce daha genç pişmesi lazım, zaten bu kurt hoca sevdası yüzünden yakında mezardan birini transfer edersek şaşırmam
sen gelmeden dedin defansif diye hakkını verelim

Çevrimiçi Mehmet57

Van Bronckhorst’un alternatifi zaten Santos olamaz di. Derhal baskan el atmali. Ben bu takimi niye izleyim? Onlarin rakibi izlemesini mi izleyecem?

Çevrimiçi mellfred

ağa bu adamı getiren akıl önce gönderilmeli
böyle skandal olmaz (Küfür Yasak)₆

Çevrimiçi Talisca1903

cenkin ayağına top değmiyor onur berbat nejip bomba diğerleri süper

Çevrimiçi Necmi

Yanlış saymadıysam cenkin ayağına iki defa top değdi oynadı demiyorum değdi sadece
Cenki oynatan adam hoca değildir net

Çevrimiçi mellfred

iş onura kaldıysa önündeki teneke ne iş yapıyor hayalet gibi
7 milyon haberi çıktı yalandır ama umarım paketlerler

Çevrimiçi Mehmet57

Biri Onur’a “kardesim topla iceri kat edip geri pas vermenin amaci ne?” diye sormuyor mu acaba

Çevrimiçi hasankale

Gözden kaçmasın musrati sahada yürüyor hiç bir defansif katkısı yok.Bu hocadan olmayacağı çok bariz belli gelecek sezon devam edilirse hiç beklentiye girmeye gerek bile yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Valla bir kadro çıkar deseler çoğu kişi bu kadroyu sahaya sürmezdi. Öyle bir oynuyoruz ki ayağımıza top gelsin istemiyorum. En azından rakibin bir oyun planı var. Doğru düzgün iki pas izlediysem Konya'yı izledim. Bana kimse bu futbolu satamaz. Bu Santos ile falan olmaz. Getirsinler Serdar Topraktepe'yi sezon sonuna kadar iki top izleyelim.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Semih 100 milyon semih 200 milyon bok var gibi abartıp duruyorlar sosyal medyada semih sahada yok trabzon maçından beri. Santos diye geberdiler bittiler öldüler 400 dakkadir falan gol atamıyor takım cenk tosun sevdasına kapıldı trabzonlu akranı gibi gidiyor. Ligin açık ara bariz en kötü takımı şu an besiktaş futbol takımı ve bu takım hala 4ncu. Mevcut kadrosundan en az 15 futbolcu gönderip yenisini getirmeden de böyle 2 eklemeyle falan düzelemeyecek kadar iğrenç bi takım bu.

Çevrimiçi Necmi

Biri Onur’a “kardesim topla iceri kat edip geri pas vermenin amaci ne?” diye sormuyor mu acaba
fıtık oldum valla ileri hamle yapıyor duruyor geri oynuyor bildiğin el freni
Hoca hücum yapmayımı yasakladı

Çevrimiçi Talisca1903

7 milyon haberi çıktı yalandır ama umarım paketlerler
külliyen yalan kim verir ona 7 milyon guilherme gözüme Adriano gibi görünmeye başladı zatı muhteremin sayesinde sağ açığa semih çekip hainide ileri alalım rashicayıda soyunma odasına bırakalım

Çevrimiçi Mehmet57

Hollanda ikinci liginde bizden daha iyi top oynayan takimlar gordum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Semih 100 milyon semih 200 milyon bok var gibi abartıp duruyorlar sosyal medyada semih sahada yok trabzon maçından beri. Santos diye geberdiler bittiler öldüler 400 dakkadir falan gol atamıyor takım cenk tosun sevdasına kapıldı trabzonlu akranı gibi gidiyor. Ligin açık ara bariz en kötü takımı şu an besiktaş futbol takımı ve bu takım hala 4ncu. Mevcut kadrosundan en az 15 futbolcu gönderip yenisini getirmeden de böyle 2 eklemeyle falan düzelemeyecek kadar iğrenç bi takım bu.
Takım oynuyor, oyun planımız var da Semih konuşmaya fırsat bulayım. Her maç birisi kurtarıcı olsun oyunu oynuyoruz. Dan dun ileri top vurulan ve iki planlı aksiyonu olmayan bir takımız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

topu ya taca ya rakibe atıyor eleman

Çevrimiçi Talisca1903

onur berbat da önündeki ne iş yapar 1dk ayağında top tutamayan kanat mı olur

Oyuncular kötü tamam eleştiriyoruz da hocanın kafa yapısını ne yapacağız.
Kac maçtır gol aramıyorsun içeri de oynuyorsun takımı geri yaslıyorsun tamamen hocalık

Çevrimiçi Talisca1903

hoca kötü okey ama futbolcularda bir silkinsin ya nedir bu

Hocaya öyle böyle kurulmadım

Etiketler: