2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11673109 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Hangi maçtı şimdi aklıma gelmiyor ama hani orada kaybetmişlerdi GG yerde ağlıyordu maç sonu, şampiyonluk gitti diye...

o kadar çok örnek var ki, şike yaptıkları sezon ikinci yarı nasıl 17de 16 yaptıkları gözümüzün önündeyken GGnin "nasıl zor kazandığımız ortada anamız ağladı maçlarda bacaklarımız kopana dek koştuk hepimiz 2 kişilik oynadık" türevi çok demecini hatırlıyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Hangi maçtı şimdi aklıma gelmiyor ama hani orada kaybetmişlerdi GG yerde ağlıyordu maç sonu, şampiyonluk gitti diye...

Osmanlıspor maçı sanırsam, 0-0lık.

Çevrimdışı tangaz

Wan der wiel daha faydalı olur abi...

maxi pereira, wieli cebinden çıkarır bence  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Bishamon

maxi pereira, wieli cebinden çıkarır bence  :bandit:

31 yaşında...

Çevrimdışı 'TaNeR'

Herşeyi geçtim GG ŞL'i kaldıracak bir bek değil, formu çok düşük, ayrıca maçlarının çoğunda atakların onun kanadından geldiğini, adamını kaçırdığını defalarca hepimiz gördük... Ligde de A. Beck'den fazla katkı yapacağını sanmıyorum.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

31 yaşında...

olabilir, benim görüşüm bu yönde. geçen sene free maxi pereira ve free fuchs yapsaydık şimdi sağ sol bek konusunu hiç konuşmuyorduk muhtemelen ligi 90 gol 90 puanla falan bitirmiş olurduk.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Osmanlıspor maçı sanırsam, 0-0lık.

Doğrudur, aklımda kalan puan kaybetmişlerdi diye...  :)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Berat

olabilir, benim görüşüm bu yönde. geçen sene free maxi pereira ve free fuchs yapsaydık şimdi sağ sol bek konusunu hiç konuşmuyorduk muhtemelen ligi 90 gol 90 puanla falan bitirmiş olurduk.

ah Fuchs yok mu  :s20:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fırat günayer gene sıkmış ospina daha olumluymuş geçen seneye göre alalım artık

Çevrimiçi murat baltacı

olurda nkouluo ile 3 milyon imza parasına anlaşılırsa büyük iş olur böylece kamil glik için acele etmemize gerek kalmaz 6-7 milyonu masaya koyar oyuncuyuda şampiyonlar ligi kozumuzla bağladıkmı beklemeye geçeriz büyük ihtimalde anlaşma sağlanır hem Beşiktaş hem Türkiye tarihinin en iyi stoper tandemi kurulmuş olur.

nkoulou hızlı çabuk hamleli hava toplarında fena değil,glik çabuk hamleli lider toparlayıcı müthiş ikili olurlar. Töre parasına taş gibi defans.

adler
wiel  nkoulou  glik  mass
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı atalay

@atalay GG transferi için sen ne düşünüyorsun? yaşı, son durumu, takım kimyasına uyumu gibi konularda...

Yaşı ve mevcut temposu handikap. Maliyetini ve listedeki diğer adayları görmek lazım. Yoksa G.G bu ligin dinamiklerine ve bizim oyunumuza çok uygun bir bek. Transferi gerçekleşirse pozisyonunda Beck gibi bir oyuncunun olması avantajımıza...  @tangaz

Fırat Günayer yıllardır Beşiktaş muhabirliği yapar ama çok fanatik Fenerbahçeli olduğunu biliyorum. Demem o ki fazla itimat etmemeli yazdıklarına...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yok artık hayatta inanmam...

Çevrimiçi murat baltacı

Herşeyi geçtim GG ŞL'i kaldıracak bir bek değil, formu çok düşük, ayrıca maçlarının çoğunda atakların onun kanadından geldiğini, adamını kaçırdığını defalarca hepimiz gördük... Ligde de A. Beck'den fazla katkı yapacağını sanmıyorum.
yok be abi formuna bişey diyemeyiz sakatlık sorunu var sadece bizim sağlık kurulu gomez gibi onuda düzeltirse performans konusunda yanıltmaz bizi benim kızdığım nokta süreci çok uzatıp kendini naza çekmesi fenerle anlaşıyosan anlaş anlaşmıyosan gel yok bidaha görüşeyim yok son kez oturalım falan derken fenere yaranmaya çalışıyo ama bizim tepkimizi çekiyo yoksa hem defans hem ofansı iyidir gökhanın hucumcu olmasına rağmen defansa gelir çok krıtik hamleler yapar ofans anlamında üç tane beck eder.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Berat

Yaşı ve mevcut temposu handikap. Maliyetini ve listedeki diğer adayları görmek lazım. Yoksa G.G bu ligin dinamiklerine ve bizim oyunumuza çok uygun bir bek. Transferi gerçekleşirse pozisyonunda Beck gibi bir oyuncunun olması avantajımıza...  @tangaz

Bonservis harcama durumlarına göre Beck sol beke de geçebilir.

Çevrimdışı atalay

Bonservis harcama durumlarına göre Beck sol beke de geçebilir.

Hoffenheim'da sol bek performansı sağ bek performansından daha iyiydi. Ama geçmesin. Oraya da iyi bir takviye elzem.

Çevrimdışı Berat

Hoffenheim'da sol bek performansı sağ bek performansından daha iyiydi. Ama geçmesin. Oraya da iyi bir takviye elzem.

Orası bariz da sol bek için ucuza kaçacakmışız havası alıyorum. Yine kalitesini kanıtlamış bir oyuncu göremeyeceğiz gibi.

Çevrimiçi murat baltacı

Lassana ve Nkolou gibi bir durum olursa takımın en zayıf karnı olan direnç kısmı baya bir çözülmüş olur.
Efsane olur efsane ciddi anlamda kalite trasfer ediyosun ikiside bonservissiz uygun maliyetli ver ikisine imza parası 5-6 milyon yaslan arkana. normalde birini alamayız o paraya tam bizim başkana göre bu ikili :)
BeŞiKtAşK

file:///C:/Users/%C3%9Cmit/Desktop/Kahkaha.htm  :D

Çevrimiçi murat baltacı

Kağıt üzerinde güzel, ama pratikte olmaz o iş.
nkoulou-glik ikilisi değil kağıt üzerinde uzayda bile oynasak iş yapar atalay şakamı yapıyosun şu ikili avrupanın orta seviye takımlarının kuracağı kalitede stoperler birbirlerinden zıt özellikleride yok nkoulou hızlı çabuk hamleli hava topları fena değil defanstan topla çıkar glik çabuk hamleli ayağı düzgün toparlayıcı ve lider stoper yani bu ikili stoper tandeminde kusursuz olur bana göre nefes aldırmazlar rakiplere
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı atalay

nkoulou-glik ikilisi değil kağıt üzerinde uzayda bile oynasak iş yapar atalay şakamı yapıyosun şu ikili avrupanın orta seviye takımlarının kuracağı kalitede stoperler birbirlerinden zıt özellikleride yok nkoulou hızlı çabuk hamleli hava topları fena değil defanstan topla çıkar glik çabuk hamleli ayağı düzgün toparlayıcı ve lider stoper yani bu ikili stoper tandeminde kusursuz olur bana göre nefes aldırmazlar rakiplere

Boşuna bu kadar uzun uzadıya yazmışsın. Pratikte olmaz zira işin ekonomik kısmı var. 

Çevrimdışı MrtBlgc

yok artık hayatta inanmam...

Malesef öyle, benim oturduğum yerde oturuyor zaten ve çok iyi bir arkadaşımın eski bir arkadaşı ordan biliyorum.

Gerçi yıllardır Beşiktaş muhabirliği yapa yapa Beşiktaş'a da bir sempatisi olmuştur eminim.

Çevrimdışı Bekrakn

Su adami dusunun orta sahada

Beni en mutlu edecek transfer.

videoda bir şey dikkatimi çekti, bilmiyorum belki bana öyle gelmiş olabilir ama topa hamle yapıp kaptığında çok mu etrafına bakıyor? topu kaptığımız gibi hemen öne aktarıyoruz biz genelde, oyunu yavaşlatmasın sonra :D gelirse tabi ki zil takıp oynarım ama şüphe işte :D

şahsi fikrim adama laf etmek, ekmek kırıntılarının üzerine yatmakla eş değer. tüm bu laflarım için tövbe etmem gerek ama bilemedim :D realde oynadığında hastaydım, rusyaya gidince unuttum gitti göz önünde olmayınca. bu seneki performansını takip edebildin mi sen @Mehmet57

Çevrimdışı Bekrakn

azizin geçen gün ergin atamanla girdiği diyalog, 4lü finalde rus iş adamı ile itişmesi, dün maç sonu demeci, antalya havaalanında girdiği şekiller falan gerçekten ruh hali iyi değil, elini eteğini çekip, inzivaya çekilmesi ve profesyonel yardım alması gerekiyor sıyırmasına ramak kaldı.

@tangaz aman abi daha dur, uzun seneler fenerin başında kalacak hayırlısıyla :D kaybedip de sinirine yenik düştüğü her sezon bizim için nimet. bak geçen sene şampiyonluğu verdiler bir sürü transfer geldi, bu sene hiçbir elle tutulur başarı alamadılar yine neler olacak kim bilir :D

keşke kupayı alsalardı diyorum ben biraz içleri ferahlardı taraftarlarının, şimdi hepsi bilenmiş durumda başkanlarına. kulübüne, basına falan önceki gibi söz geçiremedikçe iyice güç hırsına bürünecek. ligde önümüzdeki sene de her şey lehimize gelişir umarım bir şampiyonluk daha gelirse tadından yenmez :D

Çevrimdışı mylife1903

Gg olayi ilginc, bence becki kesemez rotasyon oyuncusu olur. Beck gibi istikrarlimbir futbolcu varken oraya genc takimdan bir cocuk atilsa beck ile yatip kalksa 3 seneye duzgun bir oyuncumuz olur. Yok gg gelecekse duzgun bir paraya benim icin o da olumlu. Duzgun para derken 500bin imza parasi yillik 1.2milyon euro gibi bir paradan bahsediyorum.
En onemli bolge solbek bu transfer sezonu icin. Bir tane stoper zaten alinacak, en iyisini almaya calisacaklar ama bu yonetimden hep korkuyorum ben.

Boykoyu shaktara verip, ustune para ile raketciyi alsak, 3 sene stoper aramayiz sonra onu direk italyaya gondeririz.  Para kisitli olunca transferler zorlasiyor.
Yonetim insallah 3 tane 2 milyonluk oyuncu transferi yapmaz, piyasasi olan 2 tane iyi oyuncu alinsin, kapatilsin transfer iste. Kaleci kiralik olabilir onumuzdeki sene kadroya katariz.

Çevrimdışı brkntcnr

Gökhan nasıl beğenilmiyor ben anlamıyorum. Tam bizim oyun yapımızın beki. Van der Wiel da çok iyi bek ama ayağı biraz sıkıntılı gibi. Evet gg nin yaşı handikap ama bu sezon sakatlıklarla uğraşmasına rağmen optacan istatistiklerine göre en iyi 11 de bile yer aldı. 31 yaş çok değil 2-3 sene daha üst düzey oynayabilir. Lahm-Srna gayet  oynuyor. Fenerbahçe de gittikten sonra kıymetini anlayacaktır. Ayrıca sakatlık durumuna bu kadar takılmayın sağlık ekibi her transferde oyuncunun sağlık raporlarını deli gibi inceliyordur. Biraz da maliyet olarak düşünmek lazım 1.7 maaş 1.5 imza parası deniyor. Bu paraya Gg kalitesinde sağ bek alabilirmiyiz?

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 28 Mayıs 2016, 08:43:42 brkntcnr ]

Etiketler: