Son Mesajlar
×
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »
Son Mesajlar
1
Beşiktaş Icrypex | Basketbol
Gönderen MUSTAFA_ Bugün, 04:14:22
2
Beşiktaş Icrypex | Basketbol
Gönderen MUSTAFA_ Bugün, 04:14:04
Üzücü olmuş. Alperen ile Şehmus'un ayrılması durumunda bile çok kaliteli 5 tane isim vardı kadroda. Karar biraz da menajerlerine ait sanırım ancak ne kadar mantıklı bir karar bilemedim. Örneğin Eray Akyüz Daçkaya gitti sene başı ama ne kadar süre aldı? Aklındaki planı bilmeden yorum yapmak doğru olmaz ama siz ne düşünüyorsunuz?
Çok fazla yetenekli gencimiz var. Ama ligin belli bir noktasından sonra para kazanabileceğimiz oyunculara, bize maç kazandıracak yabancılara fazla süre vermeye başladık. Sezon içinde gençleşme işi para kazanma işine evrildi diyebiliriz. Menajer takımı olmak bunu gerektirir.
3
Beşiktaş Icrypex | Basketbol
Gönderen MUSTAFA_ Bugün, 04:09:12
zaten planlamayı da biz yapmış değildik de menajerleri üzerinden gelen pası değerlendirmiştik sanki. yoksa bizim basketbol şubesine yönelik bir vizyonumuz vardı da yeteneklerin üzerine plan kurmuş değildik. sanırım sorun menajerlerinden kaynaklanıyor. hangi noktada anlaşmazlık oldu acaba? aslında bu sene baya oyuncuyu da vitrine çıkarttık.
O menajer alt yapımızdaki gençleri de bünyesine katmış. Menajerin takımı olduk iyice. Yaptıkları hiç iyi olmadı. İş gençler olarak başlasa da daha sonra menajer işine döndü. Ülke basketbolu da kokuşmuş durumda. GS'nin ligde kalması gibi çeşitli olaylar var. Gercekten bu kadar da göstere göstere yapılmaz. Onun için ülke sporundan iyice soğudum.
4
Boşuna tartışmaya girmişsiniz ghezzal=kral   :evillol: Her işi yapar, gerçekten şaklaban,diaby,lens gibilerini izledikten sonra sağ kanatta böyle birini izlediğimiz için midir nedir adam bana mükemmel geliyor. Gerçi ilk geldiğinde o kadar olumlu değildim ama antalya 1-1 deplasman maçı mıydı neydi, bu takımı bu kadar sahiplenmesi falan, artık kendisinin hayranıyım tarzı belirtmiştim, ilk geldiğinde defansif zaafiyetleri vardı, ama bu sahiplenme olduktan sonra, aşırı ciddiye alan, oyunu yönlendiren, maç sonu "hocam nerde isterse oynarım, yeneceğiz vs " gibi takım kaptanlığına büründü resmen.
quaresmadan sonra çölde vaha gibi
En azından quaresma aşkını bitirdi şimdi nelere mal olduğunu görüyorlardır
5
Beşiktaş Icrypex | Basketbol
Gönderen MUSTAFA_ Bugün, 04:04:47
Seneye 5 çaylak işine devam sezon ortasına gelmeden en az 4 tanesini yollarız yerine adam ararız.
Kandemir seçecekse işimiz zor. Normalde iyi seçtiğimizi düşünüyoruz ama iyi çıkmıyor. Keşke NBA'de kontrat bulamayanları alsak.
6
o da bu sezonun geleneği oldu. her maçtan önce kesin bi işte şimdi ayvayı yedik dalgası oluşuyor :) sorun yok.
belki totem yapıyorlardır
7
N'Koudou antrenmanlara çıkmadı diye biliyorum, 11 oynama ihtimali az gibi, kenarda da olmayabilir. Önde Töre solda Larin gibi gözüküyor, çalışır. Hamle opsiyonları Necip-Mensah sol kanat için Rıdvan. Dar bir grupla çok maç oynadık epey zayiat verdik, şu şampiyonluğu alalım da gençler oynasın artık.
8
yurtdışı kaynaklı haberlerde bu iki arkadaşla ismimiz anılmış, muhtemelen menajerlerinin pazarlama işleridir ama garip oyuncular olduğu için atayım dedim.

https://www.transfermarkt.com.tr/pape-alioune-ndiaye/profil/spieler/433219
https://www.transfermarkt.com.tr/afsha/profil/spieler/308472

ndiaye 201 boyundaymış. futbol için pek rastlanan bir fizik değil, stoperde için iyi midir bilemedim. hava toplarında etkilidir muhtemelen :)

https://www.football365.fr/lens-besiktas-braga-monde-revelation-pape-alioune-ndiaye-9966629.html

şu linkteki fotoğraftan görülebilir arkadaş. videosunu bulamadım

N'Diaye gerçek olduğuna pek ihtimal vermedim, Afsha aslında doğru tip futbolcu ama oyun hacmi biraz düşük fiziksel sınırları dolayısıyla. Kontratı bitenlerde paylaştığım Erwin Saavedra var mesela açsam grafikleri dahi benziyor lakin Saavedra ondan bazı açılardan baya iyi, ama Afsha kötü bir futbolcu değilmiş çok yumuşak bilekleri teknik oyuncu :)
9
o da bu sezonun geleneği oldu. her maçtan önce kesin bi işte şimdi ayvayı yedik dalgası oluşuyor :) sorun yok.


 

10
Nolyor gene, haftalik gecmis olsun maci kaybetik seyansi baslamis. Hey Allahim ya

o da bu sezonun geleneği oldu. her maçtan önce kesin bi işte şimdi ayvayı yedik dalgası oluşuyor :) sorun yok.
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »