Son Mesajlar
×
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »
Son Mesajlar
1
Hakem cüneyt çakır
Hadi geçmiş olsun herkese
resmi olarak açıklandımı
2
ya bu sayılara ben pek önem vermem önemli olan rollerdir ama bu takıma 4141de denmez hocam. tek forvet mi oynuyoruz yani?

zaten mesele şu ki gradel-davidson'a bizdeki görece muadili nkodou diyelim, ihtiyaç duymadan üretken olabilen bir oyun oynayabildik sene boyu. onu anlatmaya çalışıyorum. larin'i bir takım alıp merkez santraforda kullanabilir. bu başka bir konu. bizde merkez santraforda solda verdiği verimi vermezdi. bu bunu yadsımıyor. bahsettiğim nokta bu.

ghezzal'in oyun kuruculuğu üzerine takım kurulur mu? bence kurduk ve oldu. kenarda oyun kurucu kullanmak da öyle garip bir şey değil zaten. hele arkasında hücum gücü ve atletizmi yüksek bir bekiniz varsa herkesin standart tek santrafor ve klasik kanatları savunmaya alıştığı tslde çizgiyi bozup ekstra bir takım da olabiliyorsunuz. bence takım bu sene kadro kapasitesinin üzerinde bir performans ortaya koydu ve bunu oyun tercihleri ile yaptı. bunu azımsıyoruz gibime geliyor.

ha seneye de her şey aynı düzen üzerine mi temellenir. farklı bir yapıya mı geçiş yapılır, eldeki özellikli oyuncular kaybedilirse. bunlar ayrı tartışma konuları. sürekli böyle oynamak zorunda değiliz elbette. bu oyunculardan çıkabilecek en iyisinin bu olması başka, o başka bir konu. larin'in iyi bir teklif geldiğinde gönderilmesi, maksimumunu bulduğu konusundaysa katılıyorum sana. larin'in işini yapacak oyuncu bulunur.
ghazzel aslında oyun kurucu değil daha çok hücumu yönlendiriyor kanat oyuncusundan oyun kurucu olmaz oyunu kuran merkezde topu dağıtan oyuncudur ghazzelin böyle fonksiyonu yok
3
Ben de cok anlamiyorum Montero fanlarini. Ilk zamanlar ben de gelisim saglar diyordum ama defansif aksiyonlarda hic ileri gittigini gormedim.
Seneye SL'yide dusunursek bence Wellingtonun yerine daha net bir stoper lazim bize. Kotu gunune denk gelirsek, istenmeyen sonuclar yasariz.

Katılıyorum ayranımız dökülebilir
4
2 sezon üst üste orada gol bile atamadan şampiyonluğu kaybettik. Pek yaradığı söylenemez.
hahahha şampiyonluğamı gidiyordukta kaybettik
5
%50'si 4,5 çok pahalı. Oyuncunun hava toplarında ciddi bir zaafiyeti var, pozisyon alma da ortalamanın altında. Hücum ve savunma duran toplarında da çok tecrübesiz, duracağı yeri bilmiyor. Bunlardan pozisyon alma ve duran toplarda yer alma belki oynadıkça düzelir ama hava topu olmaması ciddi handikap.

Ben de cok anlamiyorum Montero fanlarini. Ilk zamanlar ben de gelisim saglar diyordum ama defansif aksiyonlarda hic ileri gittigini gormedim.
Seneye SL'yide dusunursek bence Wellingtonun yerine daha net bir stoper lazim bize. Kotu gunune denk gelirsek, istenmeyen sonuclar yasariz.
6
Aralarında en kıymetlisi bana göre Bacuna. Mowatt faydalı ama kumaşı pek iyi değil zamanında detaylı inceledim onu, Grenier çok gözdeydi bir zamanlar topla müthiş hareketliydi sonra ciddi bir sakatlık geçirdi ve tarz değiştirmek durumunda kaldı yine de iş yapiyor hala. Erick Sanchez yükseliş trendine girmiş bir futbolcu. Lundstram dünyanın en iyi liginde oynuyor değişik bir tarzı var oyun anlayışı doğru bölgeye hareketlenmek ama topla minimum aksiyon üzerine. Championship'de de farklı bir oyunu yok, benim görüşüme göre öyle özel bir oyuncu ya da gerçekten üst lig futbolcusu değil. Tamamlayıcı adam, aynı futbolu altda da üstte de oynar ama fark yaratan futbolcu değil. Kays hakkında fazla bir bilgim yok.

Adam bildiğin Fernandes, manuel olanından.

7
Cüneyt çakır olduktan sonrada iddaa oranları uçmuş.
8
Hakem cüneyt çakır
Hadi geçmiş olsun herkese
9
10
Beşiktaş Icrypex | Basketbol
Gönderen MUSTAFA_ Bugün, 16:07:49
Ben bu görüşe katılmıyorum açıkçası. Öncellikle Sadıktan başlayayım. Planlar değişince uzun rotasyonuna eklenen oyuncu olmadı, Sadık'ın aldığı dakikaların azalmasının sebebi kendi konsantrasyon eksikliğinden. Kimse kusura bakmasın ama babasının takımında bile bu durumdayken süre alamaz. Büyük potansiyeli varken yazık ediyor kendine. Egehan varken 4 kısa ile oynuyorduk, Egehan sakatlandı yine süre bulamıyor bence olaya bu açıdan bakmak lazım.
Onun dışında takımın kendi performansını gösterebilmesi için net bir dış şutöre ve bir oyun kurucuya ihtiyaç vardı. Bu transferler bazı oyuncuların aldığı süreleri azalttı, ancak hücumda getirdiği artılar ile oynayanlar daha iyi performans gösterebildi. Plan değişikliği olarak adlandırılan kısım Berry ve Blackmon transferinin geldiği dönem ise eğer onlar gelmeseydi hem bireysel performans olarak hem de takımın sıralamadaki yeri olarak burada olamayacağımız aşikar. Takım sıralaması herkes için önemli olmayabilir ancak bireysel performans herkesin fikir birliğine vardığı konu olduğunu düşünüyorum.
Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Biz bu sene için konuşmuyoruz. Gelecek senenin planlaması üzerine konuşuyoruz. Bu sene yapılan işleri kimse eleştirmez. Hatta yabancıları biraz daha erken değiştirsek şu anda çok farklı noktada olabilirdik.
Sayfa: [1] 2 3 4 ... 10 İleri »