2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 239 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1792519 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Ghezzalıda gekdi sayarsak forvette kimi görmek isterseniz çok kritik olacak forvet transferide bu sezon ben olursa de Jongu isterim ligimize uygun duruyor geçen sene forvet transferimde son derece başarısızdı yönetim son dk abou kumarı oynadılar oda Sivas maçına kadar tuttu inşallah bu sene daha planlı yürütülür süreç
Erdal Torunoğullarından sonra o iş yatar bence ama çok iyi olurdu. Zaten antrenmanlara Ağustos sonu başlayacaktı sakatlığı anca bitiyordu. Ben valla Ghezzal varken Dzyuba koysak 30 tane bırakır diyorum ama Willian Jose de olur. Bence Batshuayi de transferin sonlarında bize düşebilir.

Edit: Aha haber geldi bile
?s=20
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2021, 21:35:24 sefaköykartali ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kaan1903

Piatek de baya gözden düştü kiralık opsiyonlu falan yoklamak lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Yüzde 50 nedir ya, gelmek istegi fazla degilse gelmesin zaten. Böyle transferler genelde pek hayirli olmuyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Piatek de baya gözden düştü kiralık opsiyonlu falan yoklamak lazım.
inanilmaz bir cöküş icinde, bi ara  milanda yeni lewandowski falan deniyordu, bidaha olurmu bilmiyorum, ama as stantrafor olarak cok riskli bir hamle olur.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Valla Alex işi artık çok uzadı.
Ne zaman böyle birinin peşinde koşup alsak pek hayrını görmüyoruz.

Çevrimdışı kaan1903

inanilmaz bir cöküş icinde, bi ara  milanda yeni lewandowski falan deniyordu, bidaha olurmu bilmiyorum, ama as stantrafor olarak cok riskli bir hamle olur.
Tam bizlik işte çökmüş oyuncuyu ayağa kaldırma konusunda maharetliyiz hele güzel uygun bir opsiyonda koydurursak süper olur  eskiye döndürürüz biz onu o da bizim gibi deli çabuk uyum sağlar bence. Yanına da Rondon’u çekeriz risk misk kalmaz
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2021, 22:54:16 kaan1903 ]

Çevrimdışı mrred

Özen transfer haberi veriyor.

hadi bakalım
The great gig in the sky

Çevrimdışı kaan1903

Hazır mıyız

?s=21

Çevrimdışı Samet Ç

Teixeira geldi galiba bu sefer

Çevrimdışı Gokhang

Çevrimdışı Samet Ç

Çevrimdışı mrred

Alex gelmiş diye yorumladım
The great gig in the sky

Çevrimdışı alimm

Mariano Diaz

Bize düşmez mi yaa.. Kendisinden çok şey beklendi fakat olmadı..  yaşı konumu itibariyle tam bizlik.. Buraları yakması çok olası... Gelse keşke...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı kaan1903

Geldi sanırım :)
?s=21

Çevrimdışı mrred

Hadi hayırlı olsun.

Alex gelmiş beyler. Orta saha josef salih alex şeklinde olacak gibi. Solda gitmezse Larin giderse nkoudou veya güven oynar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

?s=21

Hayırlı olsun, kim ne derse desin star bir oyuncu.

Çevrimiçi levitate

hobaaa hayırlı olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı alimm

Ooo Alex gelmiş.. Hadi h.o.
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Samet Demir

Sırada elzem olarak forvet transferi ve ghezzal kaldı. 1 forvet alıp fırsat transferlerini bekleyebiliriz artık.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ankarakartal06

alex n geldiğine yeminle bir gram sevinemedim.

Ülkede yaşama sevgisi kalmadı  :bawling: :bawling:

Çevrimdışı mrred

Son 10 yıldaki en iyi transfer dönemini yaşıyor olabiliriz . Transferler ilk kez ligin başlamasına kadar yetişecek gibi. Alex 1 hafta içinde gelirse ilk hafta maça çıkmasa bile sonraki haftalara hazır olur diye düşünüyorum. Ghezzal ve rosier zaten hazır geldi. Santrafor bölgesinde şimdilik kenan güvenle falan idare etcez.
The great gig in the sky

Çevrimdışı kaan1903

Hayırlı olsun, kim ne derse desin star bir oyuncu.
Çok iyi oldu bu. Geriye kaldı iyi bir forvet , iyi bir kaleci , hızlı bir stoper , transferin sonlarına doğru fırsat transferi olursa 8 numara ve sol beki de değiştirsek fena olmaz

Çevrimdışı GreenBook

?s=21
Çok sevindim.