8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe
8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe Tarih : 02.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Aleks Tașçıoğlu - Serkan Ok - Atilla Karaoğlan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 7595 defa] 8. Hafta Beşiktaş 0-0 Fenerbahçe

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 02.10.2022
Saat : 20:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Volkan Bayarslan - Aleks Tașçıoğlu - Serkan Ok - Atilla Karaoğlan
VAR : Alper Ulusoy - Koray Gençerler
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Gökhan Kurt

fener favori , biz kötü durumda gibiyiz.
Koyar geçeriz yeter ki tam kadro çıkalım.

Çevrimdışı aunt minnie

Bu maçı kazanırsak Fener kendine gelemez.Tüm Fb camiası öyle bir gaza gelmiş ki farklı galibiyet dışında olasılık görmüyorlar.Bunlara bir koyarsak yine karışacaklar

Çevrimdışı Talisca1903

feneri vodafone parkta hep yeniyoruz da bu maç ne olacak bilmyorum oynadığımız oyun rakibe güven bize korku veriyor

Çevrimdışı ferdi1903

Fenerlileri arkası baya kalkmış, 4-5 atacaz falan diyorlar, umarım bizim topcular görüyordur. 3-0 skor bekliyorum

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Fenerlileri arkası baya kalkmış, 4-5 atacaz falan diyorlar, umarım bizim topcular görüyordur. 3-0 skor bekliyorum
O ileri zekalılar en son hangi yıl hangi maçta bizi zorladılar acaba. Benim tek korkum kendi seyircimizin düşüncesiz hareketleri olacak. Geçen yılki maçta takımımız ne zaman tempo ile rakibi boğmaya çalışsa bir kaç gerizekalı sahaya yabancı madde atarak maçın durmasına ve rakibin nefes alarak ortamı germesine zemin hazırladı. Seyirci biraz akıllı olup takımının arkasında durursa bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum inşallah.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı emre_1978

Derbilerde bilet/kombine transferi yok.
Kimse karaborsadan bilet almaya kalkıp kazıklanmasın, hesabınıza geçmez o bilet.
Kombineler/biletler sadece kulübe devredilebiliyor. Kulüp de satışa koyuyor devredilen biletleri/kombineleri.

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimiçi sEuL

Nkoudou sakatlanmış :(
Eninde sonunda gelecekti sakatlik haberi, onun icin hic ama hic sasirmadim. 2 ay sahalardan uzak kalir, sonra sene sonuna kadar form tutmaya calisir. Sene sonunda birkac iyi mac cikardiktan hemen sonra yine sakatlanir. Klasik N’Koudu

Çevrimdışı aunt minnie

Adam her sezon aynı mevsimde sakatlanmayı nasıl başarıyor acaba

Çevrimdışı aunt minnie

Bu maçı alırsa taraftarın ateşi alır.Takımı diri tutmak çok elzem.Fener’in çok iyi kadrosu olmasa da bizden çok daha iyi bir hocası var.Eşit kadroları 2 teknik adama versen Jesus ders verir Ismael’e.Ismael’in 1 planı varsa adamın 5 tane var.En son bu cümleyi ne zaman kurdum hatırlamam ama İnönüde ilk defa feneri favori görüyorum

Çevrimdışı MUSTAFA_

Eninde sonunda gelecekti sakatlik haberi, onun icin hic ama hic sasirmadim. 2 ay sahalardan uzak kalir, sonra sene sonuna kadar form tutmaya calisir. Sene sonunda birkac iyi mac cikardiktan hemen sonra yine sakatlanir. Klasik N’Koudu
O kadar çok sakatlanıyor ki artık kışın oynamak istemediğini düşünmye başlayacağım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

O kadar çok sakatlanıyor ki artık kışın oynamak istemediğini düşünmye başlayacağım.
Kontrat senesi oldugu icin acaba bu sene oynar mi diye dusunmuyor degildim aslinda ama herif bildigin kronik sakat. Kontrat senesi olmasa dedigin gibi oynamak istemiyor diye dusunebilirdim bende ama neyse artik, camia olarak hazirlikliydik bu duruma. Redmond’da buyuk ihtimalle bu N’Koudu’ya guvenilmez bizi yine yari yolda birakacak diye dusunuldugunden alindi buyuk ihtimalle.

Yinede sinir olmamak elde degil tabi, derbide iyi gununde olan bir N’Koudu rakibi zor durumlara dusurebilirdi.

Ghezzal’da iki aydir neredeyse sakatti, Redmond’unda sansa derbi oncesi eli kirildi ve takimdan ayriydi bir suredir. Elimiz zorda olacak gibi yine, hayirlisi olur bizim icin umarim.

Çevrimdışı ERAY G

4-5 atarız dediler deyince bi tarafları kalkmış, 3-0 skor bekleyince ne oluor ? umarım onların topçuları görmüyordur.

Çevrimiçi BlackEagle16

Bu maçı alırsa taraftarın ateşi alır.Takımı diri tutmak çok elzem.Fener’in çok iyi kadrosu olmasa da bizden çok daha iyi bir hocası var.Eşit kadroları 2 teknik adama versen Jesus ders verir Ismael’e.Ismael’in 1 planı varsa adamın 5 tane var.En son bu cümleyi ne zaman kurdum hatırlamam ama İnönüde ilk defa feneri favori görüyorum
Beşiktaş alt yapı ilede çıksa inönüde ağır favoridir.! Ben bu jesusu bu kadar büyüyenlere gülüyorum. Ya bu adam değilmiydi 8 ay top oynamamış kieve elenen. Bırakın kardeşim bu işleri takımınıza güvenin.!
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Talisca1903

Beşiktaş alt yapı ilede çıksa inönüde ağır favoridir.! Ben bu jesusu bu kadar büyüyenlere gülüyorum. Ya bu adam değilmiydi 8 ay top oynamamış kieve elenen. Bırakın kardeşim bu işleri takımınıza güvenin.!
işte bu fener kim her türlü takar geçeriz Vodafonedan ne zaman çıkmış bunlar

Çevrimiçi BlackEagle16

işte bu fener kim her türlü takar geçeriz Vodafonedan ne zaman çıkmış bunlar
Tek temennim stada giden taraftarların maç boyu destek olmaları sahaya yabancı madde atmamaları.inşallah kazanacağız. !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Talisca1903

Tek temennim stada giden taraftarların maç boyu destek olmaları sahaya yabancı madde atmamaları.inşallah kazanacağız. !
inşallah Josef var sorun yok derby canavarı adam

Çevrimdışı ferdi1903

4-5 atarız dediler deyince bi tarafları kalkmış, 3-0 skor bekleyince ne oluor ? umarım onların topçuları görmüyordur.
Ben sosyal medyada yazmiyorum efendi

Çevrimiçi mellfred

inşallah Josef var sorun yok derby canavarı adam
cozef ghezzal weghorts
bu üç isim sahada diri olsun beşiktaş ligde  maç kaybetmez. adamlar winner doğmuşlar mağlubiyete asla tahammülleri yok

Çevrimdışı Egos

tanrılara karşı da mahcup olduk; neyse ki elimizde taraftar, futbolcular ve teknik heyet var. kendilerinden sezonun şimdiye kadarki en güzel kurgusunu bekliyorum.

Çevrimdışı Unnamed

Fenrbahçe rahat alır maçı.

Çevrimdışı Sedat.Y

Maç bizim endişelenmeyin...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ekim 2022, 17:50:52
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
?s=19

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: