2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 765778 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Talisca1903

İnşallah. Ağızlara vura vura olsun ama.
Zaten başka türlüsü kesmeZ bizi takayla Şampiyonluk kutlayanlara Beşiktaş donanmasının nasıl birşey olduğunu göstermek laZım

Çevrimiçi Unnamed

Ahmet Nur Çebi varken çok fazla birşey beklemeyin derim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ne gerek var?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

O kadar ısrar edilecek bi oyuncu değil bence. Koşu kalitesi iyi diye pas kalitesi düşük oyuncuyu hem de orta saha gibi bir bölgeye istemek bence akıl tutulmasıdır. Acaba hangi özelliği hocanın hoşuna gidiyor?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

O kadar ısrar edilecek bi oyuncu değil bence. Koşu kalitesi iyi diye pas kalitesi düşük oyuncuyu hem de orta saha gibi bir bölgeye istemek bence akıl tutulmasıdır. Acaba hangi özelliği hocanın hoşuna gidiyor?

can da olup kartal da olmayan ne acaba. bu sene ümraniye de epey maç 11 de oynadı.
30 maç 1 gol 7 asist

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kahyaoglueren

?s=19

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

can da olup kartal da olmayan ne acaba. bu sene ümraniye de epey maç 11 de oynadı.
30 maç 1 gol 7 asist

Tempo bizim oynayacağımız oyunda Kartal'ın maalesef yeri yok Can'ı 500 bin Euro'ya alabiliyorsak iyi transfer olur kupada ve iç sahada güçsüz rakiplere karşı Gedson'u ve yanına alınacak adamı dinlendirmek için Can gayet iyi oyuncu.

Çevrimdışı mellfred

lütfen larini tutmayın

Çevrimiçi Samet Demir

Tempo bizim oynayacağımız oyunda Kartal'ın maalesef yeri yok Can'ı 500 bin Euro'ya alabiliyorsak iyi transfer olur kupada ve iç sahada güçsüz rakiplere karşı Gedson'u ve yanına alınacak adamı dinlendirmek için Can gayet iyi oyuncu.
kartalı bilmiyorum izlemedim hiç. ama bu sene 30maç oynamış. merak ettiğim için sordum.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

sadece koşup basması
 Beşiktaş orta sahasında oynamak bu kadar kolay olmamalı Hocanın düşündüğü oyunda orta sahanın kaliteli olmasına gerek yok koşsun basaın yeter zaten top orta sahaya gelmiyor şişirip duruyoruz maç boyu defanstan forvete

Çevrimdışı sefaköykartali

?s=19
Taksitli bonservisine girer, arkasına da yedek olarak ucuza Burak getirirler diyorum. Tabii Buksa yı alabilirlerse.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İsimli bir forvet isteyince başkanın aklına Buksa geleceğini hiç sanmam. Bakalım kimi yada kimleri alacağız? Sörloth defteri bence hala kapanmadı. Bu sadece his.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı annoca

mls ligi bizim ligten bile kötü. hadi yatırımlık oyuncu olsa eyv dicemde 2 milyon maaş 4,5 bonservis çok pahalı mls oyuncusuna. dovbyk veya erik botheim daha ucuz maliyete biter.

Çevrimiçi levitate

Taksitli bonservisine girer, arkasına da yedek olarak ucuza Burak getirirler diyorum. Tabii Buksa yı alabilirlerse.
burak yedekte rahat durmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Ne gerek var?

harbi ne gerek var
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

yedek için bence de burak pek doğru tercih sayılmaz. istemem açıkçası. ismael'in de çok isteyeceğini sanmam.

Çevrimdışı Talisca1903

burak yedekte rahat durmaz
ne yapacak atar golleri takır takır düşük maliyetli yerli golcü daha iyisini bulamazlar
[ Son Düzenleme: 24 Mayıs 2022, 00:22:03 Talisca1903 ]

Çevrimiçi sEuL

mls ligi bizim ligten bile kötü. hadi yatırımlık oyuncu olsa eyv dicemde 2 milyon maaş 4,5 bonservis çok pahalı mls oyuncusuna. dovbyk veya erik botheim daha ucuz maliyete biter.
Ya lige havlu atali yarim sene oldu. Bu oyuncu ile ilgeleniyorsak neden onceden prensip anlasmasini imzalamadilar. Adami izledin ve begendiysen imzalari attir iste arkadas. 600B Euro’ya alinacak oyuncu icin 4M’lar konusuluyor. 1 ay once rahat alirdin adami, ama golleri siralayinca ve milli takima cagrilinca klubuyle gorusmeye baslarsan olacagi bu iste. Bu yonetimden cacik olmaz, dedigin gibi o paralara degmez.

Çevrimdışı Talisca1903

Wamangituka?  Super olur ama alabilirmiyiz ki Sorloth Buksa felan hic Ugrasma bu cocugu al

Çevrimdışı worns

amir hadziahmetovic bence iyi adam. kulübü çok isteyebilir onu bilemiyorm.

Çevrimdışı worns

Wamangituka?  Super olur ama alabilirmiyiz ki Sorloth Buksa felan hic Ugrasma bu cocugu al

kenar gibi değil mi daha çok. bir de çok pahalı olur o sanki haber mi çıkmış?

Çevrimdışı Talisca1903

kenar gibi değil mi daha çok. bir de çok pahalı olur o sanki haber mi çıkmış?
baris yurduseven yazmis ben Cok ihtimal vermedim Cok Iyi adam

Etiketler: