2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 753226 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

ANÇ de cevap vermiş : "Müsaade senindur janum evladum"
uyyyy nasiii
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Buralara düşmez Epl'de devam eder.

Çevrimdışı can1903

2 ay önce Sorloth %99 bizdeydi, sanırım kalan %1 lik ücret kısmını konuşmayı unutmuşlar, şaka bir yana herkesin enerjisini düşüren bir sezon oldu malesef, geleceğe yönelikte hem yönetim hem de camia olarak ışık gözükmüyor.
%99 ben dedim, rahat olun. Bizde dediysem Sorloth bizde. :busted_cop:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Can, Larin ne alemde ? Görüşme teklifini ret etmiştik , menajeri ikinci kez görüşme talep etmiş.

Sanırım EPL takımları almaktan vazgeçti  :lol:

Çevrimdışı can1903

Can, Larin ne alemde ? Görüşme teklifini ret etmiştik , menajeri ikinci kez görüşme talep etmiş.

Sanırım EPL takımları almaktan vazgeçti  :lol:
1 milyona kalmak isterse kalır  :evillol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi Samet Demir

Abdullah Aydın Menemenspor da 1 gol 10 asist yapmış bu sezon.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Abdullah Aydın Menemenspor da 1 gol 10 asist yapmış bu sezon.

Sezon basindaki hazirlik kampina katilacagi soyleniyordu. Kartal ile Aydin’dan biri umarim surpriz yapip takimin onemli bir parcasi olurlar onumuzdeki sezon.

Çevrimiçi Akil Emre

Sağol Can, yönetimin seçimdeki planı ne süpriz olabilir mi? Bu sene her başarızlığı gördük, verilen demeçler can sıkıcı, daha kendi içlerinde anlaşamıyorlar sence gidişat ne olur?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=b9tPdaID-4xtIjFXJalIMA

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Kaptanlık için verilmiş en doğru karar takımın en iyi ve aidiyeti yüksek oyuncuları yıllarca saçma sapan kararlar verdik yedek oyuncuya kaptanlık verdik

Vida konusunda kafam karışık iyi bir kontratla devam etmesini isterdim Bu sene takımdaki dağınıkla paralel çok hata yaptı ama düzen içerisinde ve kafayı topladığında oldukça iyi adam daha iyisini getirebilecekler mi acaba

Çevrimiçi Akil Emre

Kaptanlık için verilmiş en doğru karar takımın en iyi ve aidiyeti yüksek oyuncuları yıllarca saçma sapan kararlar verdik yedek oyuncuya kaptanlık verdik

Vida konusunda kafam karışık iyi bir kontratla devam etmesini isterdim Bu sene takımdaki dağınıkla paralel çok hata yaptı ama düzen içerisinde ve kafayı topladığında oldukça iyi adam daha iyisini getirebilecekler mi acaba
En az Vida kadar iyi 3 veya 4 stoper transfer etmeleri lazım, montero ve serdar da yedek olacak şekilde. Tek güvencem Ghezzal, josef, gedson, rosierin üzerine sağlam yapılanma kurulabilir, tabi istenirse.

Çevrimdışı can1903

Sağol Can, yönetimin seçimdeki planı ne süpriz olabilir mi? Bu sene her başarızlığı gördük, verilen demeçler can sıkıcı, daha kendi içlerinde anlaşamıyorlar sence gidişat ne olur?
Zaman kısıtlı çok büyük bir sürpriz çıkmazsa Çebi-Yamantürk ikilisinden biri başkan. Çebinin rahatsızlığı da var sağlık sorunları da dilleniyor ama 1 dönem daha camiaya borcum var diyor. Yamantürkün listesi de hazır.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Zaman kısıtlı çok büyük bir sürpriz çıkmazsa Çebi-Yamantürk ikilisinden biri başkan. Çebinin rahatsızlığı da var sağlık sorunları da dilleniyor ama 1 dönem daha camiaya borcum var diyor. Yamantürkün listesi de hazır.
Tefik Yamantürk sanki daha iyi olur gibi geliyor. ANÇ çok fazla yıprandı seçime girdiği kötü yöneticiler ile. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Hayırlısı olsun diyelim.

Çevrimiçi levitate

hayırlı olsun hadi bakalım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

bari topa vurabiliyormuymuş 🤔

Etiketler: