2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 765824 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Golcü çok kıymetli , abubakar opsiyonu olsa onu tercih ederim ama Sörlotta bizde iş yapar. Asıl sorun yedek olarak kiminle yola çıkacağız güven ve kenanla devam edersek sezon bitmez.
Haklısın o kadar önemli ki ben Sörloth ile maliyetlere gireceksek Suareze maaş olarak verelim derim çok daha net olur resim o zaman
 Aboubakara 3 verecektik Hulku 3-5 bakmadan alacaktık sonraki operasyonlar daha masraflı ve başarısız oldu

Çevrimiçi Samet Demir

Alex Teixeira, Beşiktaş'tan ayrılıyor. (CNN Türk)
Katara tatile gidiyodur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı sefaköykartali

Botheim sözleşmesini feshetmiş. Acilen çökmek lazım.

Çevrimdışı can1903

Adam Buksa keşke olsa, toplam paket 7.5-8 i geçer onda. Felaket topçu.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Adam Buksa keşke olsa, toplam paket 7.5-8 i geçer onda. Felaket topçu.
hem sörloth hem buksa fazla maliyetli olur ama
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Botheim sözleşmesini feshetmiş. Acilen çökmek lazım.

Salla Sörloth falan hemen çök.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Hala Cenk Tosun uygun maliyetle olursa olur diye konuşuluyor. Gecen sezon geldi sakat sakat, yarim sezonda Ghezzalin, Abubakar'in senelik parasını kazandı gitti. Üstelik transfer dönemindeki açıklamaları hala akıllarda.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Kontrat bitene kadar bedavaya oynatacaksınız sonra da kontrat yapacaksınız ve oyuncu da bu duruma ses çıkarmayacak. Kulupde bu durumda zarar etmemiş olacak sözde. Alemin bir akıllısı da bunlar. Oyuncu ve menejeri de aptal sanki.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nartallo

Vida'nın ayrılacak olmasına hala inanamıyorum.

Yıllarca 500 bin dolarlık top oynayıp 4 milyon dolar aldı herif...

İnşallah son dakika sürprizi yapmaz yönetim. Hocanın Vida'nın ismi kadar futbolcu olmadığını gördüğünü umuyorum.

Çevrimiçi levitate

Kontrat bitene kadar bedavaya oynatacaksınız sonra da kontrat yapacaksınız ve oyuncu da bu duruma ses çıkarmayacak. Kulupde bu durumda zarar etmemiş olacak sözde. Alemin bir akıllısı da bunlar. Oyuncu ve menejeri de aptal sanki.

bir de bunların yaptığı etikmiş ama menajer ve oyuncunun para istemesi değilmiş gibi davranıyorlar :D

Çevrimiçi Samet Demir

bir de bunların yaptığı etikmiş ama menajer ve oyuncunun para istemesi değilmiş gibi davranıyorlar :D
Kaz gelecek yerden tavuk esirgeyerek bir tavuk kar yaptıklarını düşünüyorlar. Hey Allahım.

Ayrıca adamların bir bildikleri vardır diyorum da o bildiklerinin ne olabileceğini bir türlü çıkaramıyorum.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Vallahi bravo gerçekten. Müthiş bir vizyon.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Akil Emre

Vida'nın ayrılacak olmasına hala inanamıyorum.

Yıllarca 500 bin dolarlık top oynayıp 4 milyon dolar aldı herif...

İnşallah son dakika sürprizi yapmaz yönetim. Hocanın Vida'nın ismi kadar futbolcu olmadığını gördüğünü umuyorum.
Yönetimin genç ucuz zihniyetiyle, ya tutarsa transferleriyle ne yapacağını merakla bekliyorum. Hissiyatım gelen oyuncuların Vidayı aratacağı yönünde

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Sörloth'un parası çıktı güzel.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Jacob Ondrejka icin 2.2 M € vermişiz.

Bu kadar verdiğimize göre potansiyeli vardır diye düşünüyorum. (Kartalist)
[ Son Düzenleme: 19 Mayıs 2022, 00:53:04 Gökhan Kurt ]

Çevrimiçi sEuL

Jacob Ondrejka icin 2.2 M € vermişiz.

Bu kadar verdiğimize göre potansiyeli vardır diye düşünüyorum.
Vermisiz derken? Aciklama oldu mu yoksa guvenilir bir kaynaktan mi okudun/ogrendin Gokhan.

Bu arada bizim eski kaleci McGregor 40 yasinda UEFA Avrupa ligi finalinde oynuyor, bravo kendisine.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Vermisiz derken? Aciklama oldu mu yoksa guvenilir bir kaynaktan mi okudun/ogrendin Gokhan.

Abi,  Kartalist diye bir sayfa varda söyledikleri çıkıyor onlar yazmış İsveçli 19 yaşındaki bir genç. Ridvanin 10 ettiği yerde bu parayı vermek biraz garip geldi açıkçası.

Çevrimiçi sEuL

Abi,  Kartalist diye bir sayfa varda söyledikleri çıkıyor onlar yazmış İsveçli 19 yaşındaki bir genç. Ridvanin 10 ettiği yerde bu parayı vermek biraz garip geldi açıkçası.
Mhmm anladim, hayirlisi bakalim.

Frankfurt kupayi kazandi simdi, bi zahmet versinler o kadar

Ama degindigin konu onemli, biz kendi oyuncularimiz soz konusu olunca yuksekten ucmayi seven ama yabanci bir genci alirken yine tam tersi dusunen insanlariz. 2.2’ye alirsak herkes baslar saydirmaya

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca gelmedimi daha çok olumsuz bir hava var üzerimde başkanın konuşmalarından sonra iyice moralimiz bozuldu Bir Talisca haberi alır tüm olumsuz havayı üzerimizden

Çevrimiçi Samet Demir

Talisca gelmedimi daha çok olumsuz bir hava var üzerimde başkanın konuşmalarından sonra iyice moralimiz bozuldu Bir Talisca haberi alır tüm olumsuz havayı üzerimizden
Talisca kendi bile istese bu yönetim o adamı alamaz.

Etiketler: