2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 752552 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Zaman kısıtlı çok büyük bir sürpriz çıkmazsa Çebi-Yamantürk ikilisinden biri başkan. Çebinin rahatsızlığı da var sağlık sorunları da dilleniyor ama 1 dönem daha camiaya borcum var diyor. Yamantürkün listesi de hazır.
Borcu morcu yok, hiç öyle düşünüp kendini üzmeden uzasın gitsin.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

ben tayfur'u isterim kulübüyle makul bi yerde anlaşılırsa. eskihellaç'dan kanat bek verimi alabileceğimizi sanmıyorum, profil olarak tayfur doğru oyuncu. hırslı da bi çocuk, solda filan da ihtiyaç olduğunda değerlendirilir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Acilen Ersin yerine koymamız lazım :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı o2bucak

Önümüzdeki Yıl için ön görrüm.

Kale;
Ersin: İyi bir teklif gelirse satılabilir.
Mert topu oyuna sokmakta iyi olduğu için hoca onu kullanabilir Kupa ve yetiştirilmek üzere yedek kaleci olarak Emre kullanılabilir.

Sol Kanat Bek;
Rıdvan satılmamalı hatta yedekleyecek bir futbolcu bulunması gerekli.

Defans Sol iç;
Montero gelişime açık topu oyuna iyi sokuyor.
Umut Bence burada Defansif Kanat Bek olarak iş yapabilir.

Defans merkez;
Vida ve Wellington mutlaka satılmalı ve Yerine Düzgün A klas bir defans transfer şart oğlu şart yedekleyecek yerli bir defans bulmaları gerekir.

Defans Sağ iç;
Serdar oynadığı maçlarda bu pozisyonda iyi olduğunu kanıtladı. Yedekleyecek Küme düşen Göztepeden Atınç olmaz ise en kötü ihtimal Necip tarafından yedeklenir.

Sağ Kanat Bek;
Rosier burada değişmez armada yedeklemek için büyük ihtimal satamayacağımız Kenan Karaman kullanılabilir.

Ortasaha Sağ İç;
Josef yedeklemek için Atiba ve Can yeterli olacaktır.

Ortahasa Sol İç;
Gedson gelecek yedeklemek için Emirhan ve Kartal Kayra'nın hazır döneceği ve yeterli olacağı kanaatindeyim.

Sağ Kanat Forvet;
Ghezzal değişmesi teklif edilemez ama yedek bir futbolcu gerekebilir. Benim önerim Küme düşen Göztepeden Halil Akbunar olabileceğini düşünmekteyim.

Sol Kanat Forvet;
Nkoudou ama yedekleyecek hatta geçebilecek bir kanat forvet almalıyız. Larin büyük ihtimal gittiğini düşünüyorum ve Alex'in satılması gerektiğini düşünüyorum.

Forvet;
Güven Yedek olarak tutulması tarafında olmama rağmen A Klas bir forvet bulunması gerekiyor.

Çevrimiçi murat

Kale;
Mert topu oyuna sokmakta iyi olduğu için hoca onu kullanabilir Kupa ve yetiştirilmek üzere yedek kaleci olarak Emre kullanılabilir.

Sol Kanat Bek;

Defans Sol iç;

Defans merkez;
Vida ve Wellington mutlaka satılmalı ve Yerine Düzgün A klas bir defans transfer şart oğlu şart yedekleyecek yerli bir defans bulmaları gerekir.

Defans Sağ iç;
Serdar oynadığı maçlarda bu pozisyonda iyi olduğunu kanıtladı. Yedekleyecek Küme düşen Göztepeden Atınç olmaz ise en kötü ihtimal Necip tarafından yedeklenir.

Sağ Kanat Bek;
Rosier burada değişmez armada yedeklemek için büyük ihtimal satamayacağımız Kenan Karaman kullanılabilir.

Ortasaha Sağ İç;

Ortahasa Sol İç;
Gedson gelecek yedeklemek için Emirhan ve Kartal Kayra'nın hazır döneceği ve yeterli olacağı kanaatindeyim.

Sağ Kanat Forvet;
Ghezzal değişmesi teklif edilemez ama yedek bir futbolcu gerekebilir. Benim önerim Küme düşen Göztepeden Halil Akbunar olabileceğini düşünmekteyim.

Sol Kanat Forvet;
Nkoudou ama yedekleyecek hatta geçebilecek bir kanat forvet almalıyız. Larin büyük ihtimal gittiğini düşünüyorum ve Alex'in satılması gerektiğini düşünüyorum.

Forvet;
Güven Yedek olarak tutulması tarafında olmama rağmen A Klas bir forvet bulunması gerekiyor.
neredeyse transfer yapmadan trabzonun fenerin şampiyonluğunu kabullenelim gibi olmuş. Bu yönetime bile fazla iyimser okmuş bu transfer politikası.

Çevrimiçi murat

Zaman kısıtlı çok büyük bir sürpriz çıkmazsa Çebi-Yamantürk ikilisinden biri başkan. Çebinin rahatsızlığı da var sağlık sorunları da dilleniyor ama 1 dönem daha camiaya borcum var diyor. Yamantürkün listesi de hazır.
anç sağlığını düşünsün ve beşiktaşın yakasını bıraksın en hayırlısı herkes için bu olur.

Çevrimdışı Talisca1903

eğer böyle oynamaya devam edeceksek gedson haricinde 2 iyi orta saha daha almak gerekir yoksa 10 haftada havluyu atarız

Bence hoca kalsa bile lü 3 lü olayından vazgeçmek gerek Şampiyonluk oyunu bu değil kaos futbolu bizi koşturmaZ

Çevrimiçi sEuL

neredeyse transfer yapmadan trabzonun fenerin şampiyonluğunu kabullenelim gibi olmuş. Bu yönetime bile fazla iyimser okmuş bu transfer politikası.
Katiliyorum, arkadas kusura bakmasin ama renkli birine sorsalar seneye Besiktas’in kadrosunun nasil sekillenmesini istersiniz diye buyuk ihtimalle daha iyi bir iskelet sunarlar.

Çevrimdışı worns

ömer toprak yerli-deneyimli ve 3lü oynamayı bilen bir alternatif olarak stoper rotasyonuna dahil edilebilir

Çevrimdışı sefaköykartali

Kale;

Sol Kanat Bek;

Defans Sol iç;

Defans merkez;

Defans Sağ iç;

Sağ Kanat Bek;

Ortasaha Sağ İç;

Ortahasa Sol İç;

Sağ Kanat Forvet;

Sol Kanat Forvet;

Forvet;
Gelecek sezon kadro minimum şöyle olmalı:
Ersin(Mert)
Koray - Saiss/Brooks - Montero
Rosier - Josef - Gedson - Rıdvan
Ghezzal - Sörloth - Nkoudou

Emre-Serdar-Aytuğ-Welinton-Necip-Atiba-Emirhan-Kartal Kayra - Can - Kenan - Umut Meraş - Tayfur Bingöl - Hasic - Güven - yedek santrafor + 1-2 tane hücum hamle oyuncusu.
Ersin veya Rıdvan gidecekse de yerlerine yine yerli biri planlanmalı.

Çevrimdışı Talisca1903

Hem Sorloth hem Buksa olur mu acaba?

Çevrimdışı Orhan_

Gelecek sezon kadro minimum şöyle olmalı:
Ersin(Mert)
Koray - Saiss/Brooks - Montero
Rosier - Josef - Gedson - Rıdvan
Ghezzal - Sörloth - Nkoudou

Emre-Serdar-Aytuğ-Welinton-Necip-Atiba-Emirhan-Kartal Kayra - Can - Kenan - Umut Meraş - Tayfur Bingöl - Hasic - Güven - yedek santrafor + 1-2 tane hücum hamle oyuncusu.
Ersin veya Rıdvan gidecekse de yerlerine yine yerli biri planlanmalı.

Nkoudou ilk 11 için güvenilecek bir oyuncu değil bence. Adam düzenli olarak sakatlanıyor ve çok fazla maç kaçırıyor.

Nkoudou ilk 11 için güvenilecek bir oyuncu değil bence. Adam düzenli olarak sakatlanıyor ve çok fazla maç kaçırıyor.
2 iyi stoper + gedson ödemeleri + Sörloth alınırsa para kalmaz diye nkoudou yazdım, zaten iki tane iyi hamle oyuncusunu da onun için yazdım bitane sol öne iyi birini kiralık vs bulabilirsek trezeguet veya vargas gibi iyi olur.

Ana kadroya hoca veya yönetim kimi istiyorsa getirsin, yi 2 stoper, gedson josef, ghezzal ve iyi forvet alınsın ama daha önemlisi altyapıdan gelmiş Ersin, Emre, Serdar, Aytuğ, Rıdvan, Kartal, Emirhan ve Semihle uzun süreli kontrat yapılsın. Satilacaklarsa da 3 milyona falan değil adam akıllı paralara ve sonraki kontratlarindan da pay alinabilecek tekliflere satılsın.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

ömer toprak yerli-deneyimli ve 3lü oynamayı bilen bir alternatif olarak stoper rotasyonuna dahil edilebilir
ken karamanın stoper versiyınu.

Çevrimdışı Talisca1903

2 iyi stoper + gedson ödemeleri + Sörloth alınırsa para kalmaz diye nkoudou yazdım, zaten iki tane iyi hamle oyuncusunu da onun için yazdım bitane sol öne iyi birini kiralık vs bulabilirsek trezeguet veya vargas gibi iyi olur.
Babel tarzı şutu olan adam lazım Trezeguet bizi kesmez

Çevrimdışı Talisca1903

Bast Dost yada alınabilirse Suarez olsa süper olur

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

😂 düzenli sakatlanma
Ben bazen nkoudou diye bir oyuncumuz olduğunu unutuyorum

Çevrimiçi Necmi

Babel tarzı şutu olan adam lazım Trezeguet bizi kesmez
şut atsın tamamda aman babel tarzı olmasın
Yerin kulağı var duyar gidip babeli alırlar

Etiketler: