Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Skor : Beşiktaş - Göztepe Tarih : 10.02.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Murat Ergin Gözütok - Mustafa

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 14180 defa] Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
8 [%80]
Göztepe
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı MUSTAFA_

Skor : Beşiktaş - Göztepe
Tarih : 10.02.2022
Saat : 20:30
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Yasin Kol - Murat Ergin Gözütok - Mustafa Savranlar - Onur Özütoprak
VAR: Yaşar Kemal Uğurlu - Abdullah Bora Özkara - Oğuzhan Aksu
Yayın : A Spor

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

göztepe ligdeki pozisyonuna oranla iyi futbol oynayan bir takım. kolay maç olmaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Talisca1903

Önder karaveli şov var bu akşam.İki romantik şiir okur taraftarın gazını alır dakika 75'e kadar bekler sonra oyuncu değişikliği yapar.Çıkabilecek en kötü 11 tercih eder fecaat oyuncu değişiklikleri yapar kupaya veda ederiz hazırlanın akşama.Es keza turu geçsek bile bir sonra ki tur kesin eleniriz.Bizim romantik taraftarımız mutlu olsun yeter alt yapı,Proje,Gençlik vs..

Çevrimiçi Samet Demir

Önder karaveli şov var bu akşam.İki romantik şiir okur taraftarın gazını alır dakika 75'e kadar bekler sonra oyuncu değişikliği yapar.Çıkabilecek en kötü 11 tercih eder fecaat oyuncu değişiklikleri yapar kupaya veda ederiz hazırlanın akşama.Es keza turu geçsek bile bir sonra ki tur kesin eleniriz.Bizim romantik taraftarımız mutlu olsun yeter alt yapı,Proje,Gençlik vs..
Kimsenin seneye Önder hocayı takımda istediği yok. Romantik tafya dediğin adamların bile. Şuan için en iyi seçenek bu. En azından çok fazla para vermiyoruz.

En azından kaynaktan çıkma hoca 6 aylık destek olsak ne olacak.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Kimsenin seneye Önder hocayı takımda istediği yok. Romantik tafya dediğin adamların bile. Şuan için en iyi seçenek bu. En azından çok fazla para vermiyoruz.

En azından kaynaktan çıkma hoca 6 aylık destek olsak ne olacak.

Maaşı 8 bin TL iken 1 milyon 700 bin tlye çıkmış doğru yalan bilmem.Beden hocası bile olmayacak bir adamı koskaca Beşiktaş takımı emanet ediliyor.Takımda ki yıldız oyuncular alt yapıdan çıkmış bir hocayı ipler mi ? Dün ki bebe montero bile iplemiyor hocanın kafasına yapıştırdı bir tane kupa finalinde.Geçici olarak getirirsin anlam verebilirde sezon sonuna kadar idare et denildi madem çok güvendin gelecek senede onla devam edicez al sözleşme 2 yıllık desenize ? Burası Beşiktaş idare olmaz.Plan program hak getire gelecek sene bu hoca ile devam etmeyeceksin kim gelecekse onu getir belki değişim olur kalanlar,gidenler bir ayar verilir.Rezil ettiler koca klübü.

Çevrimdışı tolga1903

Maaşı 8 bin TL iken 1 milyon 700 bin tlye çıkmış doğru yalan bilmem.Beden hocası bile olmayacak bir adamı koskaca Beşiktaş takımı emanet ediliyor.Takımda ki yıldız oyuncular alt yapıdan çıkmış bir hocayı ipler mi ? Dün ki bebe montero bile iplemiyor hocanın kafasına yapıştırdı bir tane kupa finalinde.Geçici olarak getirirsin anlam verebilirde sezon sonuna kadar idare et denildi madem çok güvendin gelecek senede onla devam edicez al sözleşme 2 yıllık desenize ? Burası Beşiktaş idare olmaz.Plan program hak getire gelecek sene bu hoca ile devam etmeyeceksin kim gelecekse onu getir belki değişim olur kalanlar,gidenler bir ayar verilir.Rezil ettiler koca klübü.

Niye beden hocası bile olamıyor yani noldu da bu adama bu kadar yoğun saldırı var şu an ben hiç anlamıyorum. Ligde 20 puan geriye düşmüş şampiyonlar ligi tarihinin takımlar bazında en kötü 5 performansından birini yaşamış mental olarak bitmiş bir ceset takımı verdiler ne bekleniyordu bu adamdan? Herif biraz duygularını paylaştı diye şair oldu dalga geçiliyor ya abi futbolcular sallamadı diyorsun batshuayi'den tut kim gol atarsa adama koşuyor yani futbolcularla iletişimini sadece "montero vurdu demek ki sallamıyorlar"a indirgemek ne derece doğru? Yılların defansif orta sahası josef'i farklı bölgede oynamaya ikna etti herif beden hocası bile olamaz aynen biz oluruz ama taraftar olarak her şeyi biliriz.

Bu adama vurmak dalga geçmek kolay peki yönetimin bu adamı arafta bırakması önce yoğun biçimde hoca arayıp 2 tane maçta galip geldi diye "hadi götür bari sezon sonuna kadar" şeklinde lütfetmesi başkanın şenol aşkı adamı da gereksiz yere strese sokup kendini ispatlama çabasına girişmesine sebep oluşu tüm bunlar bu adamın suçu değil.

Maaşı da elbette ki 8 bin liradan o paralara çıkacak az bile koskoca Beşiktaş'ın hocalık makamı orası 30 milyon tl isteyip başkanı ayağına kadar getirten kulüp efsanesi! yanında şu adama verilen ücret ne ki? Önder karaveli bu kadar lince uğrarken bu takımın daha şundan 2 3 ay evvel tarihinde görmediği kepazelikleri yaşadığını unutuyor herkes beden hocası olamayacak adam o günlere göre bir nebze toparladı takımı bunu görmemek haksızlık. 

Çevrimiçi Samet Demir

İyide yazın gelecek hoca şuan takım başına geçmeyi istemiyor ki. Yani canı öyle istiyor adamın. Yönetimde bu duruma eyvallah siz ne derseniz odur diyerel Önder hoca ile idare edelim o zaman diyorlar. Maaş konusunda bir bilgim yok yorum yapamıcam o konuda.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nartallo

Sezona dair elimizde kalan tek hedef Türkiye Kupası...

Ligde ilk dörde girip Avrupa'ya gidebileceğimizi sanmıyorum maalesef...

Umarım toplarımız bu kez direğin dışına değil içine çarpar...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Onder hocaya transferler sorulunca Kerem, Ege, Emirhan vesaire gibi alt yapidaki oyuncularin ismini anip bunlar bizim yeni transferlerimiz demisti. Rosier'in yedegi olarak orijini sagbek olan Kerem Kalafat Usakspor'dan geri cagrilmisti. Iyi kotu Usakspor'da oynayan Kerem bugun Goztepe macinda oynayacak mi merak ediyorum.

Necip oynarsa, Kerem'i oynatmayacaksaniz niye geri cagirdiniz diye guzelce hem teknik ekibin hemde yonetimin kulaklarini cinlatirim. Ha cocuk Besiktas icin yeterli degilse ve oynayacak kapasitesi yoksa, ee o zaman bu cocugun bu takimda ne isi var diye yine pis bir sekilde bazilarinin kulaklarini cinlatirim.

Çevrimiçi Samet Demir

Onder hocaya transferler sorulunca Kerem, Ege, Emirhan vesaire gibi alt yapidaki oyuncularin ismini anip bunlar bizim yeni transferlerimiz demisti. Rosier'in yedegi olarak orijini sagbek olan Kerem Kalafat Usakspor'dan geri cagrilmisti. Iyi kotu Usakspor'da oynayan Kerem bugun Goztepe macinda oynayacak mi merak ediyorum.

Necip oynarsa, Kerem'i oynatmayacaksaniz niye geri cagirdiniz diye guzelce hem teknik ekibin hemde yonetimin kulaklarini cinlatirim. Ha cocuk Besiktas icin yeterli degilse ve oynayacak kapasitesi yoksa, ee o zaman bu cocugun bu takimda ne isi var diye yine pis bir sekilde bazilarinin kulaklarini cinlatirim.
Kerem oynuyor. İzleyelim bakalım

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Önder karaveli hic güven vermiyor malesef, kupadanda olacagmizdan korkuyorum, göztepe cıkışta olan bir takim, bizim ise ne oynadigmiz belli degil, insallah kazaniriz ama hocaya hic güvenmiyorum
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Kerem oynuyor. İzleyelim bakalım

Aynen bakalim nasil bir performans gosterecek. Oyuncuyu oynadigi klupten geri cagirip sag bek yoklugunda oynatmazsak olmazdi zaten. Gecen sene Giresunspor'a bu sezonda Usak'a kiralandi, artik 21 yasinda ve o kadarda cok genc sayilmaz. Bu sezon eline gelen sansi ya iyi degerlendirecek yada ismini kaybolup giden genclerin arasina yazdiracak.

Çevrimiçi sEuL

Alex'i de bugun forvette izleme sansimiz olacak sanirim, kendisinden orta sahada hic verim alamadik. Ben pek umutlu degilim ama insallah etkili bir oyun ortaya koyup Bats'in alternatifi olabilir.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Alex'i de bugun forvette izleme sansimiz olacak sanirim, kendisinden orta sahada hic verim alamadik. Ben pek umutlu degilim ama insallah etkili bir oyun ortaya koyup Bats'in alternatifi olabilir.
Larin forvet, alex kanat
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Bu maçın hazırlığı teknik açıdan geriden oyun kurma üzerine olurdu öncelikle keza Göztepe ligin önde baskı yapmasıyla öne çıkan takımlarından. Ben çıkış geometrimizi beğenmedim ilk 10 dkda, özel bir çalışma yapılamamış ve pjanic gibi bir ekstra faktör olmasına rağmen zorlanıyoruz.

Hocanın başlangıç planını pek beğenmedim. Larini öne atmanın belki uzun atıp önde basma açısından bir.manası olabilirdi ama öyle bir merkez kurgumuz da yok malesef.

Bir iki oyuncunun inisiyatif alması ve ikili oyunlarının tutmasıyla öne geçebiliriz oyuncular istekli duruyor. Kupa maçı olmasıyla ilgili bir durum ama isteklilik maçı kazandırır mı bilemedim şanslı da olmak gerek. Sahada doğru duran taraf yine biz değiliz.

Çevrimdışı worns

Bir de şu 15 dakikada kesinlikle söylenebilir ki mevcut orta saha rotasyonu elindeyse ozi her türlü oynar.

Çevrimdışı tolga1903

Çevrimdışı Necmi