38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor
38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor

Beşiktaş Forum|38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor Tarih : 21.05.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Sarper Barış Saka - İbrahim Bozbey - Mustafa Sönmez - Muhammet Ali Metoğlu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor  [Okunma sayısı 21428 defa] 38. Hafta Beşiktaş 1-1 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%50]
1 puan
2 [%33.3]
0 puan
1 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu arada Dunya Kupasından dolayı 2 kampla geçilecek sezon. Bu durumu iyi planlayan çok avantaja geçecek gibi.
Avrupa kupaları da çok sıkışık fikstürde olacak. Avantaja çevirmeliyiz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Umut hayırdir yuruyuse mi çıktın? Hic mi alan kontrolü olmaz ya.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Umut uyuya dur yavrum, cevre kontrolude sifir herifte. Caner gibi yuruyerek golu izledi resmen

Çevrimdışı MUSTAFA_

Umut uyuya dur yavrum, cevre kontrolude sifir herifte. Caner gibi yuruyerek golu izledi resmen
Maç başından beri Montero'nun kaç tane pasını yedi. Şimdi de golü yedirdi rahatladı  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Larin su oyunla 250B Euro bile cok fazla sana kocum, sene sonunda bir daha gorusmemek dilegi ile.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Maç başından beri Montero'nun kaç tane pasını yedi. Şimdi de golü yedirdi rahatladı  :money:

Bazi arkadaslar cok begeniyor, yedek klubesi icin bile vasat bir arkadas kendisi bence.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

en iyi oynadığı yer kenar bek adamın :)

işin kötü tarafı santrafor olduğunu iddia etmesi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hakemin asistini Umut Meraş gole çevirdi...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Golde hatalı olan serdardı uyuyordu umutta ne suç buldunuz

Çevrimdışı kahyaoglueren

Alan kontrolü, adam takibi hiç yok.  Rakip gol atarken farkında bile değil.

Çevrimdışı tolga1903

Abi. Gözünü seveyim yapma ya.

Çevrimiçi levitate

Alan kontrolü, adam takibi hiç yok.  Rakip gol atarken farkında bile değil.
adam arkadan yürüyerek geldi ve umut arkasına bakma ihtiyacı hissetmedi bile

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Abi Serdar zaten vakit geçirmek için sahada o çok belli. Ama Umut bildiğin ayakta uyuyor otel parası vermiyor o derece yani. Hem vücut olarak hem idrak olarak çok yavaş. Ama saçları güzel ve bakımlı.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tolga1903

Yahu takım kötü takımdan daha kötü futbol cahili iğrenç bir hakem var sahada tempo düşmanı gördüğü her mudahaleyi faul zanneden rezil bir hakem ama hepsi bir yana şu cyle larin nasıl bu paraları isteyebiliyor bu herif gerçekten inanılmaz olay. Abi bu kadar yavaşlık ve yetenek eksiğiyle bu adam ptt'de şampiyon takımda falan zor iş bulur nasıl beğenmez bizim 1 milyon euro'yu

Çevrimiçi levitate

larin öne kaçıyor kenan topu arkasına atıyor :D

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ya Kenan bir topu da olması gerektiği gibi kullan be kardeşim

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı tolga1903

Larine 500 bile fazla.

1 lira vermem yemin ederim. Antalya'daki wright bundan on kat iyi futbolcu o da mls kökenli onu alıp getirsinler şunun yerine

Çevrimiçi sEuL

Kadroda sut cekmesini bilen bir oyuncu bile yok.

Ghezzal’da sicti butun sezon boyunca tehlikeli bolgelerden kazanilan freekick’leri.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

larini boşta görseler bile pas atmıyorlar :D

Etiketler: