24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor Tarih : 06.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Serkan Ok - Osman Gökhan Bilir - Adem Cinek VAR : Özgür

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor  [Okunma sayısı 16481 defa] 24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%85.7]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı tolga1903

Ulan batsuayi bir tane kenar ortasında olması gereken yerde ol ve kafa vur bir tane bak 25 maçtır oynuyosun abi bir tane kafa vuramaz mı adam bu nasıl futbolcu lan böyle

Çevrimdışı Erman1903

Batslik Alexlik hiçbir şey yok maçta. Top oynamayan Pjanic ve Can. Emirhan belki yaşı büyüyünce olur ama bu Candan hiçbir şey olmaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu haftayı bir şekilde atlatırız dedik diyelim. Haftaya ADS hallaç pamuğu gibi atar böyle oynarsak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

can iyi çocuk ama kafa ile ayaklar ayrı çalışıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş başında otoritesi bu kadar zayıf görünen bir teknik direktör daha görmeyiz umarım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Şu ndao tipinde atlet koşuyla rakibi yıpratan bir tane futbolcusu yok bu takımın ne vardı alsaydınız

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sahadaki yerlesimi asla çalışmamışız. Özellikle defansta inanilmaz kotu yerleşiyoruz.

Çevrimiçi sEuL

Onder beyi U-13’un basina gondersinler, guzel dillim konussun cocuklarla orada.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Forvete Necip'i koysak şu topu önüne bir şekilde alır ve şut çekerdi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Can savunmada yok, hücumda hiç yok.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Oyuncu değişikliği için ne zaman bir teknik direktörümüz acaba 70. dakikaya kadar beklemeyecek?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı bjkozy

Hala takimin hic sorunu yokmus gibi. Sampiyonluga oynuyirmus gibi gevsek bir yonetim gormedim.

Ne takviye ne birsey. Alinanida kiraya veriyoruz.

Hadi bu sezon bitti diyelim. Bari 1-2 seneye oyuncu alip oynatalim. Takima isinsinlar. Fener gibi sezon sonu 5-6 oyuncu alip bunlar neden uyum saglamiyor veya neden hazir degiller diye kafa mi kasiyacagiz.

7 mactir kazanamayan antalyaya kendi evimizde yenilecegiz nerdeyse

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

orta sahayı çok boşalttı yeriz şimdi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Neyse, hic degilse ersin fiyat yükseltmis oldu bu macta😊
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bizim savunmanın testi şimdi başlıyor, Gökdeniz oyuna giriyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şaka gibi şu Veysel top geçirmiyor.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı blackeagle35

Sergen gittiği gün doğru dürüst bi teknik direktör getirmek zorundaydık. Sergeni çok geç gönderip yerine kimseyi getirmeyerek sezonu çöpe atmış olduk.

Çevrimdışı tolga1903

Takımın en iyisi montero haftaya vida necip ikilisi hayırlı olsun

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu Beşiktaş'ı izlemek beni futboldan soğutuyor. Tribüne gidip destek olanlara üzülüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

o kadar yer var stoperin üstüne vuruyor

Etiketler: