24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor Tarih : 06.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Serkan Ok - Osman Gökhan Bilir - Adem Cinek VAR : Özgür

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor  [Okunma sayısı 17163 defa] 24. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%85.7]
1 puan
0 [%0]
0 puan
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pjanic'e odaklandım maç içinde gözüm kör oldu. İleriye doğru bir isabetli pası yok şimdiye kadar  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

3 korneri ustuste hic ettik.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bu Can Bozdoğan kim ki Beşiktaş'ta futbol oynuyor, korner falan kullanıyor.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Penaltı tartışmasız.
Bazı arkadaşlar aşırı tarafsız olmaya çalışıyor. Lütfen bu kadar tarafsız olmayın. İnce çizgiyi aşıyorsunuz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Takım bişey oynamıyor
Penaltımız verilmedi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güneş korktuğu için yerine altyapı hocası koydular. O da her hafta bizimkilere futbolu sıfırdan öğretmeye çalışıyor. İşin garibi hala gençlerin falan da oynadığı yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Şu alex teixeira için twitter odaları kuruldu günlerce nöbet tutuldu ya taraftar allah kitap aşkına karışma baskı yapma transferde şu adam küçük çaplı falcaomuz oldu resmen ya

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Net penaltımız yine güme gitti.
Sezon gitti diye konuşmaz ama yönetim.

Çevrimiçi Samet Ç

Can ve Emirhan'ın çıkması lazım ayrıca Emirhan merkezde olmuyor

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Pen6 net VAR geçen Malatya maçındaki penaltı veren hakem
Oyun Ozzy çağırıyor

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Ağır çekim görüntüleri aşırı kötü
tekrarları en aptalca açılardan veriyorlar, ordan bakınca sırtına geliyormuş gibi gözüküyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Malatya maçında ve fb maçında aleyhimize verilen penaltılardan sonra ligdeki maçlarda ceza sahasında her yapılan müdahaleye penaltı çalmaları lazımdı hakemlerin sezon başından beri çalınmayan kaçıncı net penaltımız ben sayamadım şu pozisyon antalya lehine olsa çat diye verirdi penaltıyı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ne oynamaya çalışıyoruz anlayan var mı?

Çevrimiçi Necmi

Takımda kim ne yaptığını bilmiyor. Herkes birbirine bir sey anlatma derdinde.
nerden bilsinler sahada çoluk çocuk var
Taraftar istiyordu izlesin işde
Kendi sahamızda antalyadan baskı yiyoruz rıdvan berbat can berbat emirhan ne yaptığı belli değil bir montero iyi

Çevrimiçi Necmi

Şu alex teixeira için twitter odaları kuruldu günlerce nöbet tutuldu ya taraftar allah kitap aşkına karışma baskı yapma transferde şu adam küçük çaplı falcaomuz oldu resmen ya
bu maçta ne yapsın bats la önde ikililer top gelmiyorki batsda deli dana gibi koşuyor

Çevrimdışı AigleBordeaux

ne oynamaya çalışıyoruz anlayan var mı?
Teknik direktörsüz bu kadar :)

Çevrimdışı tolga1903

bu maçta ne yapsın bats la önde ikililer top gelmiyorki batsda deli dana gibi koşuyor

Batsuayi tam bir boşluk

Çevrimiçi levitate

Etiketler: