21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK
21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK Tarih : 14.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Cevdet Kömürcüoğlu - Mustafa Savranlar - Yusuf Ziya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 14865 defa] 21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimdışı ALDENYX

Dewre arasi cikip direk tepki versinler adam gostere gostere degil apacik basiyo bu nedemek !!!!!!!!
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu kırmızı kart değil mi ?
Avans.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimdışı can1903

Şenol Güneş mi?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teknik direktördür o da olur bir başkası da.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şenol Güneş mi?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah korusun!

Çevrimdışı ALDENYX

Var kapisini calip kapi dışarı etsinler....gerekirse kapi kirilipda girilsin bıraksınlar bu isi

Çevrimdışı 38life

Bu bizim hakkımızı yemek için falan yapılmıyor arkadaşlar ben o noktayı geçtim. Burada başka bir şey olmalı. Birileri milyonlarca insanın aklıyla dalga geçerek eğleniyor. Bundan zevk alıyor ya da insanların futbola olan inancını tamamen bitirmek amaçlanıyor olabilir. Başka bir mantıklı açıklaması yok. Hak yemenin binbir türlü yolu var. Şu pozisyona kırmızı kart vermemenin açıklaması bu olamaz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Talisca1903

şu maçta Semih olsa belki bir umut oyuna atarsın taraftara heyecan getirirsin  töre salih kenan ne bekliyorsun hoca bunlardan 30 maç birşey yapamamışlar şimdi ne yapacaklar öylesine bomboş izliyoruz maçı

Çevrimdışı Samet Ç

Batshuayi'ye yapılan harekete kırmızı kart çıkmıyorsa her şey bitmiş demektir. Bu lig tamamen alınıp, satılmış harcanan emeklerin tamamı boşa, harcanan paraların tamamı israftır. Burada üzerine konuşulabilecek bir şey yok. Diktatörlükler daha adil Süper ligden.
Fener maçında Mesut'un yaptığının bir değişiği orada da kart çıkmamıştı şunları bizim topçular yapsa anında Var çağırırdı hakemi.
[ Son Düzenleme: 14 Ocak 2022, 21:02:31 Samet Ç ]

Çevrimiçi Talisca1903

Fener maçında Mesut'un yaptığının bir değişiği orada da kart çıkmamıştı şunları bizim topçular yapsa yayıncı anında Var çağırırdı hakemi.
Devre arası formaya pankart yazdırır çıkarım Varınız batsın diye

Çevrimdışı ALDENYX

Ikinci yari 5 dk gec cikilsin iyice azittilar terbiyesiz herifler inanmiyorum bunlar artik bilerek kasti  yapiyor

Çevrimiçi Talisca1903

Ikinci yari 5 dk gec cikilsin iyice azittilar terbiyesiz herifler inanmiyorum bunlar artik bilerek kasti  yapiyor
bunlar gece kafayı yastığa koyunca nasıl uyuyorlar evladının yüzüne nasıl utanmadan bakıyorlar utanmazlağın aymazlığın kitabını yazdılar bu sene

Çevrimdışı ALDENYX

şu maçta Semih olsa belki bir umut oyuna atarsın taraftara heyecan getirirsin  töre salih kenan ne bekliyorsun hoca bunlardan 30 maç birşey yapamamışlar şimdi ne yapacaklar öylesine bomboş izliyoruz maçı
hoca yok kenarda  benim görüşüm bu yonde....

Çevrimdışı mellfred

yüzüklerin efendisinde bir replik vardı” insan bu kötülük karşısında nap’sın” diye
biz kötülüğe de büyük puanlar bıraktık

Çevrimiçi Necmi

Fener maçında Mesut'un yaptığının bir değişiği orada da kart çıkmamıştı şunları bizim topçular yapsa anında Var çağırırdı hakemi.
beş maç ceza alırdı

Çevrimiçi Talisca1903

hoca yok kenarda  benim görüşüm bu yonde....
bende aynısı gibi düşünmeye başladım çok şaşırttı kararları

Çevrimiçi Talisca1903

güven her pozisyonun içine etti maşallah

Çevrimdışı tolga1903

Bir tane hava topuna yakın bir şey kazandı rakip sarı gördü bizim en büyük sorunumuz bu adam, bu adamın bağlantı olamaması bizden çok şey götürüyor üzerine bir de çok kötü bir bitirici olması tamamen çözüyor bizim takımı.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Cooook agir cikiyoruz hücuma
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı worns

Emirhanın ilk maçı bu olsa çoktan uşakspora kiralanmıştı valla :)

Güven ve Rıdvan da rezalet oynuyorlar sağolsun

Ama hepsinden öte yapı çok sıkıntılı

Çevrimiçi sEuL

Rosier kac pas hatasi yapti saymayi biraktim. Cok lakayit oynuyor

Çevrimiçi levitate

bizimkiler halı saha maçına çıkmış gibi takılıyor

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı sefaköykartali

Ozkaynak düzeni diyosun hocam, Welinton-Necip stoperiyle oynuyoruz serdar niye yok? Pjanic ve Ghezzal da çok etkisiz. İşimiz zor şu maçta.

Çevrimdışı worns

Gol yeme zamanlarımız geldi

Çevrimdışı Erman1903

Güven - Larin

Josef Geriye - Pjanic - Salih/Oğuzhan

Çevrimdışı tolga1903

Emirhanın ilk maçı bu olsa çoktan uşakspora kiralanmıştı valla :)

Güven ve Rıdvan da rezalet oynuyorlar sağolsun

Ama hepsinden öte yapı çok sıkıntılı

Aynı düzende aynı pozisyonda can bozdoğan'ın da ayağına top değmeden bitiyor maç çünkü bu oyuncular merkez orta saha oyuncusu. Bunlardan illa bir on numara çıkarmaya çalışıyor hoca sebebini hala anlayamıyorum o mevki bizim için şu oyuncu grubu ve düzeni ile tam bir boşluk josef'den veya pjanic'den vazgeçip şu çocukları bir türlü koyamadı 8'e.

Etiketler: