5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 18.09.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın VAR : Halis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 28181 defa] 5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%71]
1 puan
3 [%9.7]
0 puan
6 [%19.4]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı Necmi

Tarih : 18.09.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Antalya Stadyumu
Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın
VAR : Halis Özkahya - Oğuzhan Uğurlu
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Samet Ç

Zor maç olacak ama kalite farkıyla 1-2 kazanırız

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ligi koyalım ligi, kimse çenesini açamadan işi bitirelim.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İlk 20 Dk kadar oynasak 2-0 olur . Umarım performans düşüşü olmaz  :ok:

Çevrimiçi levitate

orta sahada salih, stoperde montero, sol bekte rıdvan bekliyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı worns

eksik, gedik durumumuz ne? vida'nın bu periyodu kaçıracağını gördüm ama n'kodou ve teixeira'nın durumlarını göremedim.

Çevrimiçi Samet Ç

eksik, gedik durumumuz ne? vida'nın bu periyodu kaçıracağını gördüm ama n'kodou ve teixeira'nın durumlarını göremedim.
Teixeira 2 maç yokmuş N'Koudou'da maç kadrosunda yok büyük ihtimal
[ Son Düzenleme: 17 Eylül 2021, 00:24:20 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Ç

Ersin, Rosier, Necip, Montero, Rıdvan, Salih, Pjanic, Atiba, Larin, Ghezzal, Batshuayi

Elde kalanlardan çıkabilecek en iyi 11 bu bence

Çevrimiçi Mehmet57

Ersin, Rosier, Necip, Montero, Rıdvan, Salih, Pjanic, Atiba, Larin, Ghezzal, Batshuayi

Josef?

Çevrimdışı Necmi

jozefe ne oldu :alala:

Çevrimiçi Samet Ç

jozefe ne oldu :alala:
Bir şey olmadı sağlam ama dinlenmesi lazım artık çok yüklendik adama

Çevrimdışı Necmi

atiba yerine canı koy bu takımın yaş ortalaması 25 oluyor :D

Çevrimdışı Unnamed

Elimizde kala kala Necip ile Montero kaldı stoperde. Dua edelim bu hafta ikisinden birine birsey olmasın. Yoksa Ajax macında Mehmet Topal la gündem oluruz.

Çevrimiçi Mehmet57

Ghezzal bu macta kendini biraz toparlamali. Pjanic'in attigi pasta topu sag ayagi ile ortalamak istese yetisirdi. Baya da pas hatasi yapmisti ona yakismayacak.

Umarim bu macta biraz daha iceri kat eder, sorumluluk alir. Pjanic ile ver-kaclara girer.

Lakin, mac konusunda rahatim eksiklerimize ragmen. Pjanic zaten en az 1-2 kez Larin veya Bats'i karsi karsiya biracaktir.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

atiba yerine canı koy bu takımın yaş ortalaması 25 oluyor :D

Can oynayacaksa N’Sakala ile başlardım.

Çevrimiçi Mehmet57

Bende Atiba'nin yedekte durup, Salih-Pjanjc-Can ile cikmasini isterim hocanin. Hoca Can icin "6 ve 8, ama 8'e daha yakin" demisti. 3 tane 8 ile oynayabiliriz bu macta. Can'i kazanmak gerek, cok yetenekli oyuncu.

Ersin
Rosier-Necip-Montero-Ridvan
Salih-Pjanic-Can
Ghezzal-Bats-Larin

25 yas ortalamali  :tabe:

Çevrimiçi Samet Demir

Bende Atiba'nin yedekte durup, Salih-Pjanjc-Can ile cikmasini isterim hocanin. Hoca Can icin "6 ve 8, ama 8'e daha yakin" demisti. 3 tane 8 ile oynayabiliriz bu macta. Can'i kazanmak gerek, cok yetenekli oyuncu.

Ersin
Rosier-Necip-Montero-Ridvan
Salih-Pjanic-Can
Ghezzal-Bats-Larin

25 yas ortalamali  :tabe:
Bu kadroda sol beke nsakala yaz bence.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

bence orta saha josef-pjanic-salih olur. josef iç sahadaki ads maçında dinlendirilir. bu maç öncesi 3 gün dinlenme vardı. sonrasında iki gün dinlenmeyle peşpeşe ads ve altay maçları var. iç sahadaki ads maçında bol rotasyon bekliyorum.

Çevrimdışı MUSTAFA_

bence orta saha josef-pjanic-salih olur. josef iç sahadaki ads maçında dinlendirilir. bu maç öncesi 3 gün dinlenme vardı. sonrasında iki gün dinlenmeyle peşpeşe ads ve altay maçları var. iç sahadaki ads maçında bol rotasyon bekliyorum.
Adana henüz hiç hazır değil. Onun için rotasyon yapmak çok mantıklı olur.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Antalya'nın zemini bizim zeminden daha berbat durumda.

Eksikler de var.

Gökdeniz yine zorlayacaktır defansı.

Zor maç olacak.

Çevrimiçi Samet Demir

Antalya'nın zemini bizim zeminden daha berbat durumda.

Eksikler de var.

Gökdeniz yine zorlayacaktır defansı.

Zor maç olacak.
Gökdeniz u21 maçlarında çok kötüydü. Adam bir bize karşı iyi oynuyor sanırım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

Adana henüz hiç hazır değil. Onun için rotasyon yapmak çok mantıklı olur.

evet. adana maçında josef-pjanic-michy bi soluklandırılabilir. sonrasında peşpeşe üç maç daha olacak, biri ajax.

Çevrimiçi Samet Ç