4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor
4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor Tarih : 11.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Abdullah Bora Özkara - Emre Kargın VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor  [Okunma sayısı 21992 defa] 4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
29 [%82.9]
1 puan
2 [%5.7]
0 puan
4 [%11.4]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimdışı Necmi

Tarih : 11.09.2021
Saat : 20:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Abdullah Bora Özkara - Emre Kargın
VAR : Özgüç Türkalp -  Kerem Ersoy
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kendi evimizde 3 puan ile devam edelim

Çevrimdışı goktasoktay

Biz gidip olimpiyatta falan oynayalım, zira bizim stadda patates yetiştiriliyor galiba

Çevrimdışı mellfred

Biz gidip olimpiyatta falan oynayalım, zira bizim stadda patates yetiştiriliyor galiba
olimpiyat zemini geçen sene halı gibiydi. alsın gelsinler o ekibi

Çevrimdışı goktasoktay

olimpiyat zemini geçen sene halı gibiydi. alsın gelsinler o ekibi
Antrenman sahası bile çok çok iyiydi. Kabul edemiyorum sahanın bu halini..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bilet fiyatlarını biraz aşağı çekmeden 20 bin seyirciye ulaşamayız gibi geliyor bana. Sonuçta kombine çıkmadı. Her maç aynı ücreti verip girmek zor bence. Özellikle şampiyonlar ligi maçı varken belki ikili biletler çıkarılsa daha iyi olabilir gibi.

Fiyat seyirci ayarında bir optimum kazanç bulunabilir fiyatlar ile oynayarak.

Çevrimdışı can1903

ersin rosier vida welinton rıdvan can josef pjanic ghezzal nkoudou batshuayi bekliyorum.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Necmi

ersin rosier vida welinton rıdvan can josef pjanic ghezzal nkoudou batshuayi bekliyorum.
kaleye mert geçebilir malatya maçında
şl öncesi onu görmek lazım

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Can'ı ilk maçtan 11 e atacağını düşünmüyorum.
Muhtemelen Atiba oynar. Yerli hakkını da sol tarafta Kenan ile kullanırız.

Çevrimdışı Necmi

Can'ı ilk maçtan 11 e atacağını düşünmüyorum.
Muhtemelen Atiba oynar. Yerli hakkını da sol tarafta Kenan ile kullanırız.
sergen bu hiç sağı solu belli olmaz
oyuncuya inanırsa atar sahaya pjanic i de on numaraya koyabilir
yada on numarada forvet arkası kaanı koyar kaanı solda oynatmaz
alexi riske atmaz bu maç

Çevrimdışı ugurkartalizma

kaleye mert geçebilir malatya maçında
şl öncesi onu görmek lazım
Ben de kalede Mert’in olacağını düşünüyorum. Ersin Belçika maçında iki tane yenmeyecek gol yedi zaten. ŞL öncesi Mert’i de görelim.

Çevrimiçi Samet Demir

sergen bu hiç sağı solu belli olmaz
oyuncuya inanırsa atar sahaya pjanic i de on numaraya koyabilir
yada on numarada forvet arkası kaanı koyar kaanı solda oynatmaz
alexi riske atmaz bu maç
Kaan kim abi yeni mi transfer ettik

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Necmi

Kaan kim abi yeni mi transfer ettik
akılda hep stoper olunca kenan yerine kaan yazmışım :D

Çevrimiçi Samet Demir

akılda hep stoper olunca kenan yerine kaan yazmışım :D
Subliminal mesajını aldık abi. :) Yeni duyumcumuz hayırlı uğurlu olsun

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Ufff basliyacagim sizin milli araniza, bitsede takimi izleyebilsek.  :ebebe:

Çevrimdışı Nartallo

Geçen sene her iki Malatya maçında da çok zorlandık.

Şampiyonlar Ligi haftalarına giriyoruz, puan kaybı olmadan devam ederiz umarım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Salih yerine Ozzie oynayacak diye haberler var. Hocanın gelenekçi yapısını dikkate aldığımızda bana da öyle yapacak gibi geliyor.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Alex oynamayacakmış. Ortacizgi yazıyor. Bakalım orta sahada kimi göreceğiz. Pjanic, Josef Oğuzhan olurmu acaba?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Alex oynamayacakmış. Ortacizgi yazıyor. Bakalım orta sahada kimi göreceğiz. Pjanic, Josef Oğuzhan olurmu acaba?

Normalde CL maçı olmasa bu maçta Pjanic ile başlamayıp Atiba-Josef-Ozzie yapar diye düşünüyorum.
CL maçına hazırlık olması açısından Pjanic 11 de başlayacaktır. Belki de ligde Pjanic'i yormayayım diye de düşünebilir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

6.000 bilet satılmış. Neden gelmiyor bu insanlar maça ? T-shirt çıkarsak herkes alacak güya.

Çevrimiçi Samet Demir

6.000 bilet satılmış. Neden gelmiyor bu insanlar maça ? T-shirt çıkarsak herkes alacak güya.
Nasıl gelsin. Ya test olacaksın ya da çift doz aşı. Pandemi var. Halen topluluğa girmekten çekinen insanlarda var. Kolay değil yani.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Nasıl gelsin. Ya test olacaksın ya da çift doz aşı. Pandemi var. Halen topluluğa girmekten çekinen insanlarda var. Kolay değil yani.
Az geldi rakam Reis. Çift aşı olmayan Beşiktaş'lı yoktur herhalde. Akıllı adamlariz biz

Çevrimiçi Samet Demir

Az geldi rakam Reis. Çift aşı olmayan Beşiktaş'lı yoktur herhalde. Akıllı adamlariz biz
Yavaş yavaş alışacak insanlar bence. En fazla maç gününe kadar sayı 17-18bin falan olur sanırım.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Fiyatlar da yüksek malesef. Kombine olmadığı için insanlar her maça bilet alamıyor bu fiyatlara. 24 maç olsa iç sahada, tüm maçlara gitmek isteyen biri 3120 lira ödemesi gerekiyor en az. Sampiyonlar ligi etkisiyle birlikte belki 3500 olacak en ucuz biletler. Zaten ülkenin ekonomisi ortada. Mac izlemek büyük lüks oluyor özellikle bu pandemi döneminde. Belirttiğim en ucuz yer icim kombine çıksa büyük ihtimalle 1800 civarına çıkacaktı.

Kombine çıkmaması mantıklı pandemi döneminde ancak bilet fiyatları yuksek kalıyor. Fiyatlari düşürerek aslında gelirimizi artırabiliriz. 10 bin uzerine çıkamadık bir türlü. Kombine çıkmaması gelirleri arttırabilir güzel bir maksimizasyon yaparsak.

Şampiyonlar Ligi öncesi insanlar tercih yapıyor ayrıca. Ikili bilet uygulamasi avantaj olabilir.
[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2021, 23:39:01 kahyaoglueren ]