Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 362865 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı can1903

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=204&ftxtID=35517

"2021-2022 sezonu Süper Lig ve TFF 1. Lig fikstür çekim tarihleri belirlendi.

Süper Lig fikstür çekimi 13 Temmuz Salı günü saat 19.00'da, TFF 1. Lig fikstür çekimi ise 14 Temmuz Çarşamba günü saat 15.00'te TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılacak.

Kulüp temsilcileri ve TFF yetkililerinin katılacağı fikstür çekimleri beIN SPORTS'tan canlı olarak yayınlanacak. "

Malum takıma son haftaları ayarlamak biraz kolay olmayacak gibi duruyor... :dry:
her sene canlı yapılıyor her sene gsnin fikstür inanılmaz iyi oluyor
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hepsi de güzel

Bende ne güzel bu sene formalar sızmadı diyordum. Gerçekten hepsi güzelmiş :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Hepsi de güzel

Bende ne güzel bu sene formalar sızmadı diyordum. Gerçekten hepsi güzelmiş :)

Şık duruyor ama bizimle bağdaştıramadım pek.
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2021, 21:46:51 Erman1903 ]

Çevrimiçi blackeagle35

Bu arada formalarda ortadaki beyaz, bize göre soldaki forma gri omuzlarında ve kollarında kırmızı şerit var gibi geldi bana. Sağdaki ise Türk bayrağı adidas logosunun üstünde olan siyah gibi. İnşallah formalar güzel olur çünkü 359 tl az para değil. İnsanların aldığına değmeli bu ekonomik şartlarda.
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2021, 21:52:53 blackeagle35 ]

Çevrimdışı ferdi1903

Konu disi ama yeni sezon formalarine ne oldu? Bu sene foto falanda sizmadi galiba

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Konu disi ama yeni sezon formalarine ne oldu? Bu sene foto falanda sizmadi galiba
Özelden attım.

Çevrimiçi Samet Demir

Özelden attım.

Banada atabilir misin rica etsem. Teşekkürler şimdiden :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hepsi de güzel

Bu hali ile güzel görünmeleri nornal. İğrenç yeşil Aksa logosu yok çünkü. İçine ediyor formaların.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

formalar çok hoşuma gitmedi, 3 ü de oyuncu üstünde sızmış.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı sefaköykartali

Ben siyahı baya beğendim, beyaz da fena değil ama griyi  hiç beğenmedim. Canlı görmek lazım tabii.

Çevrimdışı can1903

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı levitate

aslında o kadarda kötü değillermiş :D

gs'nin formalara bin basar o kesin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

ufak dokunuşlarla bir düz beyazımız olmalı her sene. ben sevmedim bu forma setini. siyah fena değil, umarım sıklıkla görürüz. üçüncü forma yakınlarda da kullanılmıştı sanırım 17-18. en önemlisi olan birinci forma, renkleri siyah-kırmızı olan bir kulübün forması gibi görünüyor. bunu daha önce de söylemiştim. kırmızı detay kullanmak bir nebze ama bu kadar ön planda ana formalarda olmamalı. yaratıcılık yapacaksan üçüncü formada yap. beyaz forma milan forması gibi duruyor. buna benzer bir kafayla bilic zamanında da forma vardı o da esasen kötü bir forma olmamasına rağmen hiç ısınamamıştım.

Çevrimdışı MUSTAFA_

ufak dokunuşlarla bir düz beyazımız olmalı her sene. ben sevmedim bu forma setini. siyah fena değil, umarım sıklıkla görürüz. üçüncü forma yakınlarda da kullanılmıştı sanırım 17-18. en önemlisi olan birinci forma, renkleri siyah-kırmızı olan bir kulübün forması gibi görünüyor. bunu daha önce de söylemiştim. kırmızı detay kullanmak bir nebze ama bu kadar ön planda ana formalarda olmamalı. yaratıcılık yapacaksan üçüncü formada yap. beyaz forma milan forması gibi duruyor. buna benzer bir kafayla bilic zamanında da forma vardı o da esasen kötü bir forma olmamasına rağmen hiç ısınamamıştım.
Taraftar siyah formayı daha fazla tuttu bu kırmızı ayrıntısı yüzünden. Umarım beyaz forma ana formamız olmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Taraftar siyah formayı daha fazla tuttu bu kırmızı ayrıntısı yüzünden. Umarım beyaz forma ana formamız olmaz.

umarım. bu sene siyahın senesi olsun.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

önce oturun forma lansmanını doğru dürüst yayınlamayı öğrenin bunu zaten canlı yayınlayan programı yapan kanal var

Çevrimdışı MUSTAFA_

önce oturun forma lansmanını doğru dürüst yayınlamayı öğrenin bunu zaten canlı yayınlayan programı yapan kanal var
Kendi kanalında izliyoruz. Yayından sorumlu olan kişi neden o koltukta anlamıyorum. Daha önce aynı işi yapıp becerememiş birisi. Neden tekrar başa getirildi anlamıyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: