Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 57 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 372754 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi sEuL

Rize macinin tekrarini izledim bugun, Wellinton baya iyi oynamis, tekteki hamleleri ozellikle bircok atagi baslamadan bitirmis. N’Koudu’nun golunden oncede Kenan’in onune iyi pas atmis. Boyle devam etmesi dilegi ile. Hava toplarinidada etkiliydi.

Çevrimiçi Necmi

Rize macinin tekrarini izledim bugun, Wellinton baya iyi oynamis, tekteki hamleleri ozellikle bircok atagi baslamadan bitirmis. N’Koudu’nun golunden oncede Kenan’in onune iyi pas atmis. Boyle devam etmesi dilegi ile. Hava toplarinidada etkiliydi.
welinton çok uzun zamandır iyi oynuyor bizim taraftar sezon başında kaldı bir takıldımı takıldığı yerden ayrılamayan taraftara sahibiz

Çevrimdışı worns

welinton geçen seneye göre daha ağırdı ve hamle zamanlasında bozukluklar vardı, arada bi sakatlık filan geçirdi galiba. 1-2 haftaya daha iyi olur, bu kötü haliydi. fizik olarak, rosier-welinton biraz geride.

Çevrimiçi kahyaoglueren

welinton geçen seneye göre daha ağırdı ve hamle zamanlasında bozukluklar vardı, arada bi sakatlık filan geçirdi galiba. 1-2 haftaya daha iyi olur, bu kötü haliydi. fizik olarak, rosier-welinton biraz geride.
Wellinton ile Josef Brezilya dönüşü karantinada kaldıkları için yaklaşık 10 gün gec katıldılar antrenmanlara. Üstüne Wellinton sakatlık yaşadı.

Rosier ise Sportingde kadro dışı oldugu icin direk transfer sonrası antremanlara başladı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Videonun sonunda Serdar Cola mı içiyor bana mı öyle geldi ?

Serdar kusura bakma sen profesyonel futbolcu olarak daha cola içmemen gerektiğini bilmiyorsan bu takımda yerin yok

Bu seviye böyle cahillik ve amatörlüğü kaldırmaz canım benim
The great gig in the sky

Serdar kusura bakma sen profesyonel futbolcu olarak daha cola içmemen gerektiğini bilmiyorsan bu takımda yerin yok

Üzüm suyudur o. Ayriyeten sporcuların ara sıra Cola içmesi o kadar problemli birsey değil.

Çevrimiçi levitate

abi klopp dortmund zamanında enerji veriyor oyuncularına kola içiriyormuş o nolcak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Üzüm suyudur o. Ayriyeten sporcuların ara sıra Cola içmesi o kadar problemli birsey değil.
bana fiziğine bakınca pek ara sıra içiyor gibi gelmedi. Çok yağlı fiziği var
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

abi klopp dortmund zamanında enerji veriyor oyuncularına kola içiriyormuş o nolcak
kaynak gösterirsen bir bakarım

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

cola kan şekerini çok hızlı arttıran bir zehir. Kan şekeri hızlı artınca insülin devreye girer ilk 15 dakka iyi enerji verir doğru

fakat sonra hızla düşeceği için tam zıt bir etki yaratıyor. Onun yerine glisemin indexi düşük şekerler tercih ediliyor

Klopp ne için söylemiş bunu bir bakmak lazzım
The great gig in the sky

Çevrimdışı Karabay

cola kan şekerini çok hızlı arttıran bir zehir. Kan şekeri hızlı artınca insülin devreye girer ilk 15 dakka iyi enerji verir doğru

fakat sonra hızla düşeceği için tam zıt bir etki yaratıyor. Onun yerine glisemin indexi düşük şekerler tercih ediliyor

Klopp ne için söylemiş bunu bir bakmak lazzım
Her 15 dk.da bir içmek lazım o zaman 😜

Çevrimdışı Orhan_

Her 15 dk.da bir içmek lazım o zaman 😜

Ben son 15 dakika diye düşünmüştüm ama bu daha iyi bi fikir :D

Çevrimdışı GreenBook

Bonservisi alınan oyuncularımızın kalmayı garantilemesinden ötürü oluşan rahatlığı anlayabilmek mümkün değil sözleşme aldıysan oyununu oynamalısın
Hoca sahaya yanlış çıktı ve bu maç kaybı Sergen’e yazar

Ayakta duramıyorlar, doğru düzgün bir gol pozisyonuna giremiyorlar Ghezzal Rosier Ortada yok
Larin belli bi dk dan sonra yok
Atiba desen bitmiş Salihden olmaz büyük takım oyuncusu değil ondan beklentiler farklı ama o Alanya’da oynamıyor o performansını vermesini beklemesin kimse

Kaybet ama bukadar köyü oyunla kaybetmek bambaşka bir çaba gerektirir istesende beceremezsin bazen bu tür kötü oyunları

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Stopere Necip koysan Welinton'dan daha iyi oynar bugün yine rezalet oynadı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Salih top kaptırma makinası gibi. Tüm topları rakibe bıraktı ilk yarıda. İkinci yarıda belli bir süre sonra adını dahi duyamadık. Oyun içinde silinen orta saha mı olur? Hele maçın sonunda toptan kaçtı resmen. Top alan adam kalmayınca dan dun ileri vurduk tüm topları. Josef olmasa gol de yerdik. Salih tamamen sezonun hayal kırıklığı olur böyle devam ederse. Sergen'in neden 8 numarada ısrar ettiğini de anladık böylece.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı annoca

hay bu yerli kuralına. bu yıl mecbur salih ersin(mert) rıdvan töre kenan sık sık göreceğiz peki seneye ne olacak. ondan sonraki sene hepten sıkıntı

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu kuralı çıkaranın Allah belasını versin.
2 adam değiştereceksin 4 adam çıkarmak zorunda kalıyorsun.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Necmi

kusura bakmasın sergen ama geçen sene olduğu gibi bu kayıplar ona yazar
adil olacağım diye dün gelen adamı kesemiyor oyunun sonuna kadar bekliyor oyuncu değiştirmek için
sonrada giren mucize yaratacak diye bekliyoruz şu antep takımının yarısı yok
en önemli oyuncusuda sakatlandı çıktı bu sonuçtan utanmalılar biraz
takımın en iyisi nsakalaydı insan onun için çabalar bu oyunu almayı.

Çevrimdışı Orhan_

İlk düşüşünü gördüğümde herhalde aklımın yarısını ömrümün 5 senesini bıraktım, neyse ki sırıtıyor :D.

Çevrimiçi Necmi

Salih top kaptırma makinası gibi. Tüm topları rakibe bıraktı ilk yarıda. İkinci yarıda belli bir süre sonra adını dahi duyamadık. Oyun içinde silinen orta saha mı olur? Hele maçın sonunda toptan kaçtı resmen. Top alan adam kalmayınca dan dun ileri vurduk tüm topları. Josef olmasa gol de yerdik. Salih tamamen sezonun hayal kırıklığı olur böyle devam ederse. Sergen'in neden 8 numarada ısrar ettiğini de anladık böylece.
salih yerine necip oynasa daha iyiydi

Çevrimiçi Samet Ç

İlk düşüşünü gördüğümde herhalde aklımın yarısını ömrümün 5 senesini bıraktım, neyse ki sırıtıyor :D.
Necip erken farketti yoksa daha kötü bir durum olabilirdi

Çevrimiçi kahyaoglueren

Nsakalanin iyi olması dışında iyi diyebileceğimiz bir şey yok bugün.

Cidden çok etkiledi. Kalbinde sorun yok gibi duruyor. Büyük geçmiş olsun.

Etiketler: