30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş Skor : Başakşehir - Beşiktaş Tarih : 12.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32478 defa] 30. Hafta Başakşehir 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
4 [%57.1]
1 puan
1 [%14.3]
0 puan
2 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 7

Çevrimiçi Necmi

Skor : Başakşehir - Beşiktaş
Tarih : 12.03.2021
Saat : 19:00
Stadyum : Fatih Terim Stadyumu
Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Zorbay Küçük
VAR : Mustafa Öğretmenoğlu - Ekrem Kan
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimiçi mellfred

tacımızı çaldılar aykut ölümüne kapanır. zor maç. bu gün gençleri son dakika golüyle geçip kısmen rahatladılar bu iyi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2021, 23:51:10
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bugün zar zor kazandılar.
Futbol Dehası Aykut'un sistemine rağmen kazanacağız ins.

Çevrimdışı worns

Çok kötü durumdalar. Gençlerbirliği'ni zar zor son dakikada yenmişler ki gol de kaleci-savunma saçmalamasıyla gelmiş bi de gençler on kişi. Verdikleri ciddi pozisyonlar var. Gençler ligin en kötü takımlarından biri, gaziantep on kişiyle maç çevirmişti.

Yine de kolay maç olur anlamında söylemiyorum tabi. Ekstra motive olurlar, hocaları ölümüne savunma yaptırır vs. Ama maçın ismi Başakşehir deplasmanı diye puan kaybının normal karşılanacağı maç değil bu. İstanbul fikstürümüzdeki en zor 2.maç bile değil. Bunu kazanmamız gerekiyor.

Ben Gaziantep maçına benzer bir başlangıç planı bekliyorum. Galibiyetin formülü de o maça benzer aslında.

Çevrimiçi Necmi

Çok kötü durumdalar. Gençlerbirliği'ni zar zor son dakikada yenmişler ki gol de kaleci-savunma saçmalamasıyla gelmiş bi de gençler on kişi. Verdikleri ciddi pozisyonlar var. Gençler ligin en kötü takımlarından biri, gaziantep on kişiyle maç çevirmişti.

Yine de kolay maç olur anlamında söylemiyorum tabi. Ekstra motive olurlar, hocaları ölümüne savunma yaptırır vs. Ama maçın ismi Başakşehir deplasmanı diye puan kaybının normal karşılanacağı maç değil bu. İstanbul fikstürümüzdeki en zor 2.maç bile değil. Bunu kazanmamız gerekiyor.

Ben Gaziantep maçına benzer bir başlangıç planı bekliyorum. Galibiyetin formülü de o maça benzer aslında.
kasımpaşa alanya maçları başak fener maçlarına göre daha zor egzamtrik işler dönmezse iki maçı zorlanmadan geçmemiz lazım ilk yarı hazır olmayan kötü oyunla yendik biz aslında alanya maçı sonrası düzgün oynamaya başladık

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sezonun ilk yarısında oynadığımız maç var olma maçı iken şimdi de şampiyonluk yolunda kritik bir dönemeç olarak nitelendirdiğimiz bir maça çıkacağız. Umarım şu kötü Başakşehir'e puan bırakmayız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Kötüler evet, Leo Duarte yetişse baya işimize gelirdi-ligin en kötü ilk 11 stoperi olabilir. Eksikleri olmalarına rağmen iyi mücadele etmeye çalışıp koşacaklardır diye tahmin ediyorum. Bu maçta Malatya'ya çıktığımız gibi 3 defansif merkez ile çıkarsak doğru olmaz, daha kaliteli ayakları var gol bulurlarsa Aykut maçı kitlemek isteyecektir.

Çevrimdışı Nartallo

Bir sezonda iki Başakşehir galibiyeti görmedik sanırım. Hele deplasmanda kazandığımızı hatırlamıyorum.

Şimdi baktım 2014-15 sezonunda Demba Ba ve Frei'in golleriyle 2-1 yenmişiz, tek galibiyetimiz o maç.

Sadece bir maç 3 gol atabilmişiz, o da son oynadığımız maç. 2007-2008'den beri ligde Başakşehir.

Barcelona olsa daha iyi istatistiğimiz olurdu.

Kaç aydır sakat olan Visca döndü, Demba Ba gol atıp morallendi, zor bir maç bizi bekliyor.
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2021, 15:39:50 Nartallo ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Çakma Collina yine maçımızı yönetecek.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Josef ve Rosier büyük sıkıntı  :tabe: Diğerlerine alternatif yaratırız bir şekilde ama bu ikisine çok zor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Başakşehir'de baya eksik varmış  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Kursad_Duran

Viscada daha yeni düzeldi. Bize karşı belki ilk onbir bile oynamaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Renklilere güzel bir ders vermek lazım bu akşam  :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi mellfred

Josef ve Rosier büyük sıkıntı  :tabe: Diğerlerine alternatif yaratırız bir şekilde ama bu ikisine çok zor.

bana kalsa cozef'i yedek oturturdum. derbileri ortasahalar belirliyor dediğin gibi rosier gene ikame edilir ama derbide cozef şart oğlu şart

Çevrimiçi Necmi

bana kalsa cozef'i yedek oturturdum. derbileri ortasahalar belirliyor dediğin gibi rosier gene ikame edilir ama derbide cozef şart oğlu şart
alma ihtimalin yüksek olan maçı derbi için tehlikeye atabilirmisin
fenerden alacağın üç puan başaktan alacağın üç puandan dahamı değerli
birde oynatmayıp fenere saklayınca üç puan garantimi oluyor.
ben bu mantığı anlamıyorum şampiyonluklar büyük maçlarda değil küçük maçlarda kaybedilen puanlarla verilir
fener derbi kazanmadı ama bizim iki puan gerimizde gs ile eşit puanda
ilk yarı bütün derbileri kazandık ama iki puan öndeyiz sadece buda burun kıvırdığınız tırı vırı maçları kaybettiğimiz için böyle

Çevrimiçi Necmi

kazandığın her maç rakibini biraz daha yılgınlığa sürükler
özellikle puan kaybedeceğini düşündükleri maçları geçersen
o nedenle bu maç derbi maçından çok daha değerli
bu maçta puan kaybı fener maçınıda büyük ölçüde riske atar hem iştahını kabartırsın hem kredisiz çıkar
kendini sıkıntıya sokarsın

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Herkes bir sonraki maçı düşünmeye başlamışta, bu maç bence çok zor. @Necmi abinin yazdıklarına katılıyorum, bugün puan kayıbı süpriz olmaz. Zaten josef falan sarı görebilir en azından şu maçı alalım. Fener maçına haftaya bakarız ki kaybetsek dünyanın sonu değil. Bırakın onlar düşünsün bu kadar, biz şu maçı alalım.

Visca geri döndü, adam bizim lanetlimiz ve lanetli stadda oynuyoruz. Ayrıca lanetli günümüzdeyiz. Dediğim gibi puan kaybı olursa fazla şaşırmayın, sakin olalım. Lig daha bitmedi, daha çok maç var.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

bu goruse ben de katiliyorum  hatta arttiriyorum da.. Rosier nedense, tehlikeli topa girisleriyle bir derbide hakeme basacak alan verecek, aleyhimize penalti ya da kk aldiracakmis gibi geliyor bana.. Zaten mimlendi  sayilir,  tvlerde renkli yorumcularin tamaminin gozunde..  Demem su ki Rosier cezali  duruma duserse ikame edilebilir  hatta hayirli bile olabilir..
[ Son Düzenleme: 12 Mart 2021, 16:42:48 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimdışı Nartallo

Visca oynamaz umarım, Visca'nın karşısına daha dengeli olan Rıdvan'ı koymak iyi olurdu.

Çevrimdışı goktasoktay

ben bu mantığı anlamıyorum şampiyonluklar büyük maçlarda değil küçük maçlarda kaybedilen puanlarla verilir
ilk yarı bütün derbileri kazandık ama iki puan öndeyiz sadece buda burun kıvırdığınız tırı vırı maçları kaybettiğimiz için böyle
Necmi abi o kadar haklısın ki

Çevrimiçi mellfred

abi sana katılıyorum
maç maç bakmak çok önemli her maça 3 puan verildiği bilgisi de kıymetli hatta örneklersek atıyorum gençlerden alınan 3 puan daha karlıdır ticari açıdan çünkü emek tasarrufudur
gelgelelim ben bu maçta bir rotasyonun maçı vereceğimiZ anlamına geldiğini sanmıyorum
senin de dediğin gibi fener maçının garantisi olmadığı gibi cozef olmadan başak maçının da kaybedileceğinin
 garantisi de  yok
tercihlerle ilgili