2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 236 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2658077 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı 38life

ben pas alışverişini küçümsemiyorum bunu nerden çıkardın
ben bu paslaşmaların oyun kurmak olmadığını söylüyorum oyun kuruculuk bir takımın en temel vasfıdır
yoksa oyun içinde anlık gelişen olayların adı oyun kurmak olmaz. bu bir sistemdir takımın genlerine işler
onun dışında kaleci bile elbet oyun kurar an an stoperde kurar liberoda kurar bek bile kurar ama bu bir sistem nedeniyle değil gelişen anlarla alakalıdır
sistemini stoperde oyun kurarak yapmazsın. seninle anlaşamadığımız durum bu.
yoksa her maçda stoperlerin elbet oyunu yönlendirdiğine şahit olursun
takımlarda oyunun bir kalbi vardır bu libero olabilir sekizde olabili yada on numara takımın kalbidir
bütün oyun onun üzerinden kurulur an stoper üzerinden kurulmaz bir kere stoper mevkisi iki kişilik mevkidir
oynu kuracak oyuncunun merkeze hükmetmesi gerekir bunu yapamazsan çarpık bir sistem olur bizim yaptığımız gibi  biz oyunun merkezini sağ açık yaptık quaresma üzerinden oynadık
sonucunu gördük. oyun kurmak senin sisteminin ne olacağını belirler stoperle yada liberoyla oyun kurarsan alacağın şey kontratak futbolu olur
oynanmayacak bir şey değil ama rüzgar gibi kanatların ve forvetinin olması lazım ve savunma ağırlıklı orta saha lazım.
yoksa herkes kendi çapında oyun kuruyor zaten senin anladığın şekilde ben bir sistemden bahsediyorum takım olmadan
bütün takıma hükmedebilmeden bahsediyorum. oyunu bütün takım kurar oyun kurucu bunu yönlendirir sadece
bunu savunma oyuncusu yapamaz oyun kurmak hücumuda yönlendirmek demektir bunu stoper nasıl yapacak
kısa süreli elbet yapar ama maçlar boyunca bunu bekleyebilirmisin topu kazanmak ve ileriye doğru şekilde göndermek oyun kurmak değildir sadece savunmayı doğru şekilde yapmaktır.

Altını çizdiğim yerde söylediğine şiddetle karşı çıkıyorum. Hiçbir yan pas, hiçbir geri pas öylesine atılmış bir pas olamaz. Her pasın bir amacı vardır, geriye ve yana doğru atılan her pas bir sonraki pas için oyunu kurmayı amaçlar. ileriye doğru anlamlı bir pas atabilmek için oyunu hazırlamaktır amaç. Buna böyle bakmayan bir takım büyük takım olamaz. Küçük takımlar gelişigüzel şekilde paslaşır savunmada.

"sistemini stoperde oyun kurarak yapmazsın" diyorsun. Ben de tam aksini söylüyorum. Oyun kurarken stoperleri işin içine katmadığın bir sistem günümüz futbolunda işe yaramaz bir sistemdir.

Sürekli oyun kurmanın tanımını yapıyorsun ama hepsi yanlış. Kavramlara takılıp inat ettiğin sürece bu muhabbet 1 mm ileriye gitmez.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

ha birde stoper orta sahayla paslaşınca oyun kurmuş olmuyor aslında o oyunu kuran orta saha oluyor
oyunu orta saha yönlendiriyor stoper sadece yardımcı oluyor. orta sahanın görevi budur zaten an gelir stoperle yapar bazen
beklerle bazende kanatlarla orta saha kanatla paslaşınca kanatı oyunu kurmuş oluyor orda saç ayağı merkez orta sahadır.
mesela bir pozisyonda ljajic merkezde oynuyor stoperlerle ileri geri paslaşıyor sonra topu birden canere veriyorlar canerde ileri orta açıyor
şimdi caner ileri isabetli orta açınca oyunmu kurmuş oluyor :alala:

Kaleciye atılan geri pas da oyun kurmanın bir parçasıdır.

Çevrimdışı yaço58

Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, toplantı sonrası açıklamalarda bulundu.

İşte Orman'ın yaptığı açıklamalar:

"Yayıncı kuruluş yöneticileri ile bizim çok iyi ilişkilerimiz var. Bütün kulüpler de ilişkilerini gayet iyi götürmeye çalışıyor. Türk futbolunun yukarılara götürülebilmesi için marka değeri ile ilgili çalışmalar yapılması gerekli. Daha çok ürünün pazarlanması ve partlatılması gerek. Bunlar bir tek beINSPORTS ile değil, kulüplerin de işlerin içinde olmasıyla gerçekleşir. Digitürk'ün de Türkiye'de yapmış olduğu yatırımlara bizim de katkı sunmamız lazım. Bunları konuştuk. Gayet iyi geçti" ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com
başkan bide kulüple transfer politikasıyla para yok iddiaalarıyla ilgili bi konuşşa taraftarı bilgilendirse

Çevrimiçi Necmi

Bu öyle bir denge ki iki ucu pis bir değnek

Şimdi kulüp önce oyuncu satsa ve kasaya biraz para girse oyuncu almak istediğimizde satıcı kulüpler bunu bildikleri için ona göre fiyat vercekler ve asla indirim yapmayacaklar.
Kulüp önce oyuncu alsa bu sefer de elden çıkarmak istediğimiz oyunculara talip olan kulüpler bunlar oyucu aldı paraya ihtiyaçları var. Hatta satın aldıkları bölgelerde oyuncu fazlalığı var biz bu oyuncuyu bedavaya alırız diye düşünürler.
Bu dengeyi iyi tutturmak lazım. Sıralama bence şu şekilde olmalı , öncelikle mevkisel olarak fazlalık olmayan bölgelere transfer yapmamız gerekiyor daha sonra Almanya'da yetişen genç ucuz oyunculara yönelmeliyiz en son ağır toplara girmemiz gerekiyor. Birinci ve ikinci öncelikler olduktan sonra da oyuncu satmamız gerek ağır toplara girmeden önce mutlaka oyuncu satmalıyız.
bence hepsini gizli yürütmek kimsenin diğerinden haberi olmayacak
bu seferde herkes son anı bekliyor işde satanda sonuna kadar bekler alanda sonuna kadar bekler
herkes aptal biz akıllı değiliz sonuçta bizim menfaatimiz varsa herkesin var.
birileri kırılacak son ana kadar bekleniyor yada çok zenginsindir saçacak paran vardır beklemezsin
yada çok büyük bir isimsindir zaten sen talip olduğunda başka bir kulübün şansı yoktur
transferi belirlersin.
bunlar yoksa mecbur bekleyeceksin beklememek sadece senin elinde olan birşey değil.

Çevrimdışı 38life

Çevrimiçi Necmi

başkan bide kulüple transfer politikasıyla para yok iddiaalarıyla ilgili bi konuşşa taraftarı bilgilendirse
iyide bu konuda taraftarı bilgilendirirken başkalarınıda bilgilendirmiş oluyor
başkan Beşiktaşın menfaati için konuşur taraftarı rahatlatmak için değil.
transfer dönemi neden taraftarı mutlu etmek için ayağına sıksın
para var dese alacağı oyuncularda pazarlık şansı azalır para tok dese oyuncu satmakta zorlanırız
en iyisi muğlak bırakmak taraftarda merak etsin biraz

Çevrimiçi Necmi

o zaman sana göre 11 oyuncuda oyun kuruyor o zaman deme oyun kurmayı bilen stoperimiz yok diye
baksana hepsi oyun kuruyormuş :D
kaleciye sıkıştığında geri pas atarsın sıkışmanın neresi oyun kurmak oluyor
neyse bu konuda sayfalarca yazı yazsak bir yere gidemeyiz nasılsa
en iyisi herkes kendi bilgisiyle kalsın futbol böyle birşey zaten herkesin kendi fikri olur ve belli ölçülerde haklıdır
genelde bakış açısı oluyor. sana göre kötü bana göre iyidir sen kötüyü ben iyiyi görürüm
zaten çok sevilmesi ve üzerinde sürekli tartışılma nedenide bu.

Çevrimdışı 38life

o zaman sana göre 11 oyuncuda oyun kuruyor o zaman deme oyun kurmayı bilen stoperimiz yok diye
baksana hepsi oyun kuruyormuş :D
kaleciye sıkıştığında geri pas atarsın sıkışmanın neresi oyun kurmak oluyor
neyse bu konuda sayfalarca yazı yazsak bir yere gidemeyiz nasılsa
en iyisi herkes kendi bilgisiyle kalsın futbol böyle birşey zaten herkesin kendi fikri olur ve belli ölçülerde haklıdır
genelde bakış açısı oluyor. sana göre kötü bana göre iyidir sen kötüyü ben iyiyi görürüm
zaten çok sevilmesi ve üzerinde sürekli tartışılma nedenide bu.

Tabii ki de 11 oyuncu oyun kuruyor. Yine aynı mantık hatasına düşüyorsun. Demin de söyledim. Oyun kurmak - iyi oyun kurmak - kötü oyun kurmak. pas atmak - iyi pas atmak - kötü pas atmak.  Kaleciye her zaman sıkıştığında pas atmazsın, başka pas opsiyonların varken de pas atarsın. Çünkü en iyi opsiyon odur. Bir sonraki adımı düşünürsün, bir sonraki pozisyonu, pası düşünür o şekilde hareket edersin. Bu da oyun kurmak oluyor zaten. Kimisi bunu iyi yapamaz. Oyunu kötü kurar. Kimisi bırak 1-2 adım sonrasını görmeyi, çevresindeki takım arkadaşlarını doğru düzgün göremez.

Çevrimdışı Sinan23

Bu adamı dinlemekte yarar var.

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Çok iyi adam. Bu adam için scout olmaya gerek yok 4 sene öncede çok iyiydi. Ne kadara mal olur. Önemli olan ilk çıktığında almak.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Keşke birdaha göreve gelse serkan recber, mete kalkavan gibi gerksiz yüzünden böyle futbol bilgisi yüksek bir adami kacirdik.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı cursedofdragon

yönetim lütfen gs'ye özenme :D  :evillol:

Ajansspor, Beşiktaş'ın Azubuike için yaptığı teklifi yayınladı.
.
◽ 1 yıl kiralama
◽ 250 bin € kira bedeli
◽ 1 milyon € satın alma opsiyonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

.
◽ 1 yıl kiralama
◽ 250 bin € kira bedeli

Yasal mı bu ???

Çevrimdışı 38life

Azubuike ve kabore için yapmış olduğumuz teklifler her yerde dolaşıyor..
Bu işleri yönetecek yetki verilen kişilerle gizlilik sözleşmeleri yapılır..
Sızdırılma durumlarında cezai şartlar ve buna bağlı kulübün menfaatlerini koruyan yaptırımlar olur..
Sizler iş adamları ve 100 yılı aşkın bir çınarın yönetim kurulu üyelerisiniz..
Siz bunları elbette bizlerden çok daha iyi bilirsiniz..
Ancak bizim tek derdimiz ve davamız Beşiktaş olduğu için Beşiktaş’a zarar veren , orada burada etiket yapan , olası transferini böyle amatörce beceremeyip Başak a oyuncu kaptıran vasıfsızlara karşı yüzümüzün kızarmasından hicap duyuyoruz..
Daha iyisini yada kötüsünü getirmek de sorun değil..
Ancak yaptığınız yanlış ve amatörce işlere devam ediyorsunuz...
Az ciddiyet efendiler..

Beşiktaş İstihbarat

Çevrimdışı mylife1903

.
◽ 1 yıl kiralama
◽ 250 bin € kira bedeli

Kostepenk hala icerde midir nedir
Obur taraftan mi oldu sizinti acaba
Tamam atom bombasi kodlari sizmiyor ama boyle ciddiyeteizlik olmaz
Ts ile gizli pirotokol yapiyon
O bile siziyor

Hakan Gündoğar:

"Beşiktaş kulübünde transfer yapacak para yok. Bir oyuncu için kulübü ile anlaşmışlar. 1 M € bonservis ödenecek. 6 taksitle ödeyelim deyince iptal olmuş."

(A Spor)

Udinese, Beşiktaş'a Dorukhan Toköz için belirlenmiş olan 12 milyon avroluk bonservis bedeline yaklaşan ikinci bir teklif sundu.

Böylece, daha önce Lazio'nun 7 milyon avro teklif ettiği 23 yaşındaki yıldızın transferinde bir adım öne geçti. (Sky Sports)

Çevrimiçi Akil Emre

Hakan Gündoğar:

"Beşiktaş kulübünde transfer yapacak para yok. Bir oyuncu için kulübü ile anlaşmışlar. 1 M € bonservis ödenecek. 6 taksitle ödeyelim deyince iptal olmuş."

(A Spor)
Sonra paralar nerde diyince kızıyorlar, şakamı bu. Anadolu takımından hallice olduk.

Borussia Dortmund, Shinji Kagawa ve Andre Schürrle'ye yeni takım bulmaları için izin verdi. (Kicker)

Çevrimdışı doganay

Aspor un dediğine inandık bizde. O hakan gundogar gitsin show programi sunsun.

Kaynak yaratmak için dorukhan,güven,vida satılabilir ama yerleri nasıl dolar hiç bir fikrim yok.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

başladilar yine para komidinin üstünde falan, umarim baskan kendisine yapilan o videoyu görmüstür, ve untanmıştır. Bazen susmakda gerekir sıkıntılar nekadar büyük olursa olsun. Nedense sadece hep biz cekiyoruz tansferlerde sıkıntı.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !