2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2624807 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı MUSTAFA_

Para yok arkadaslar para
Kadro iyiydi diyodunuz simdi en az yazan 8-10 tane adam yaziyor

Yonetim kadroyu korusun hoca kotu bu hocayi degistirsin bu kadro ucar ojune gelene 5 atar
Elimizde para olduğunda iyi transfer yapamıyoruz. Oyuncuları sürekli sürkülasyona sokarak başarı elde edemeyiz. Bunu sürekli oyuncu satan takımlarda görüyoruz. Ljajic satılsın ama  transfere harcanacaksa tüm para. Yoksa Cenk gibi paralar nerde diyecek isek elimizdeki bulgurdan olmayalım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Kapkarakartal

Sivas'ın Barcelona'dan kiraladığı Douglas'ı %100 almamız lazım almazsak büyük bir hata olur Gökhan'la ikisi iyi bir sezon geçirirler tam bizlik oyuncu sözleşmeside yok beleş.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sivas'ın Barcelona'dan kiraladığı Douglas'ı %100 almamız lazım almazsak büyük bir hata olur Gökhan'la ikisi iyi bir sezon geçirirler tam bizlik oyuncu sözleşmeside yok beleş.

aynen kaçırmamak lazım.

Çevrimdışı mylife1903

Fb alir onu gibi duruyor
Ya da son hafta gs maci var bugunku mac berabere biterse vs.

Fb alir onu gibi duruyor
Ya da son hafta gs maci var bugunku mac berabere biterse vs.

fb avrupada yok bize gelsin :)

Çevrimdışı yaço58

Para yok arkadaslar para
Kadro iyiydi diyodunuz simdi en az yazan 8-10 tane adam yaziyor

Yonetim kadroyu korusun hoca kotu bu hocayi degistirsin bu kadro ucar ojune gelene 5 atar
bu kadronun neresi kötüydü kanatlar hariç anlatsana biraz elinde orta saha kagawa ljajic atiba dorukhna oğuzhan medel gibi oyuncular var kanatlar kötüyken tek bir maç bile orta saha ağırlıklı çıkmadık şu lig için gayette yeterli bir kadro vardı ilk yarıda şu ljajic duran topları falan kullansa quaresma yerine liderlik ljajice verilmiş olsa bile şu takımın ilk yarı maksimum 5-6 puan fazlası vardı fener deplasmanında adam oynamadı bursada 1-0 öne geçtik sonra ljajici alıp top tutacağına hoca necibi aldı gol yedik avrupa için kadromuz yetersiz olabilir ama bu lig için gayette yeterli hoca yok tutucu düzen değiştiremez falan geççez o işi 2. sezonunda zorunluluktan atiba tolgay oğuzhan taliscalı kanatsız oyunu oynadık  bu senede işte zorundasın kanatlar kötü quaresma eksi lens 0 ken düzeni bile değiştirmedi onu geçtim denemedi bile ljajic kagawa göztepe maçına çıktılar adamlara tembih edilmiş gibi her topu kenarda quaresmaya atıyorlardı maalesef hoca quaresma takıntısına hiç etti takımı quaresmanın oynadığı oyunu lens oynayınca azar kayan maç içinde hoca oğluna gram çıt yok 90 dakika sahada bu adam takımın huzurunuda bozuyor egosu uğruna geçen maç ljajicle devre arası tartışma yaşamıştı dün adama çift dalcaktı denk getiremedi biz bunu izlemek zorunda değiliz sen teknik adamsan değştirirsin sistemini kanat yokken elinde en azından bi maçın son dakikaları denersin nasıl olur bu sistemler için ama biz ezbere bir oyun gördük dünkü ts maçı adamların en etkili yeri sol taraf nwakeme ile novak karşılarında eli belinde quaresma ile sağ bekte sola nazaran daha sıkıntılı performans veren adriano şu kadro başka hocada olsa en azından farklı varyasyonlar izletirdi bize yok hocanın adı tutucu oldu olmasın kardeşim futbol sürekli değişen bir oyun

Çevrimdışı mylife1903

bu kadronun neresi kötüydü kanatlar hariç anlatsana biraz elinde orta saha kagawa ljajic atiba dorukhna oğuzhan medel gibi oyuncular var kanatlar kötüyken tek bir maç bile orta saha ağırlıklı çıkmadık şu lig için gayette yeterli bir kadro vardı ilk yarıda şu ljajic duran topları falan kullansa quaresma yerine liderlik ljajice verilmiş olsa bile şu takımın ilk yarı maksimum 5-6 puan fazlası vardı fener deplasmanında adam oynamadı bursada 1-0 öne geçtik sonra ljajici alıp top tutacağına hoca necibi aldı gol yedik avrupa için kadromuz yetersiz olabilir ama bu lig için gayette yeterli hoca yok tutucu düzen değiştiremez falan geççez o işi 2. sezonunda zorunluluktan atiba tolgay oğuzhan taliscalı kanatsız oyunu oynadık  bu senede işte zorundasın kanatlar kötü quaresma eksi lens 0 ken düzeni bile değiştirmedi onu geçtim denemedi bile ljajic kagawa göztepe maçına çıktılar adamlara tembih edilmiş gibi her topu kenarda quaresmaya atıyorlardı maalesef hoca quaresma takıntısına hiç etti takımı quaresmanın oynadığı oyunu lens oynayınca azar kayan maç içinde hoca oğluna gram çıt yok 90 dakika sahada bu adam takımın huzurunuda bozuyor egosu uğruna geçen maç ljajicle devre arası tartışma yaşamıştı dün adama çift dalcaktı denk getiremedi biz bunu izlemek zorunda değiliz sen teknik adamsan değştirirsin sistemini kanat yokken elinde en azından bi maçın son dakikaları denersin nasıl olur bu sistemler için ama biz ezbere bir oyun gördük dünkü ts maçı adamların en etkili yeri sol taraf nwakeme ile novak karşılarında eli belinde quaresma ile sağ bekte sola nazaran daha sıkıntılı performans veren adriano şu kadro başka hocada olsa en azından farklı varyasyonlar izletirdi bize yok hocanın adı tutucu oldu olmasın kardeşim futbol sürekli değişen bir oyun
Cok iyi kadro diyorsun tiransfer yapilmasin ozaman
Iyi falan kadro degil bu hayal mi goruyorsun
Sagbek solbek oynuyor sol acik guven oynuyor sag acik quaresma oynuyor
Burak tek basina yedegi pekto
Mirin diye bi sitoper gelmis her topu taca vuran kucuk takim sitoperi
Kaleci 40 gol yemis tiravma gecirmis bi cocuk

Atiba burak gg gibi oyuncular emektar artik anca yedek olurlar

Vida kalirsa layic kalirsa kagava disinda bu takimin iyi takim olabilmesi icin 8 tane adam lazim ilk11
Gg adri atiba guven dodo falan anca rotasyon olur
Burak tek basina yetmez

Çevrimdışı yaço58

Cok iyi kadro diyorsun tiransfer yapilmasin ozaman
Iyi falan kadro degil bu hayal mi goruyorsun
Sagbek solbek oynuyor sol acik guven oynuyor sag acik quaresma oynuyor
Burak tek basina yedegi pekto
Mirin diye bi sitoper gelmis her topu taca vuran kucuk takim sitoperi
Kaleci 40 gol yemis tiravma gecirmis bi cocuk

Atiba burak gg gibi oyuncular emektar artik anca yedek olurlar

Vida kalirsa layic kalirsa kagava disinda bu takimin iyi takim olabilmesi icin 8 tane adam lazim ilk11
Gg adri atiba guven dodo falan anca rotasyon olur
Burak tek basina yetmez
çok iyi demiyorum bu lig için iyi bir kadro kalecin 40 gol yemiş son maçlardaki performansı ortada marceloda ilk geldiğinde savruktu hele bi fener maçı var deplasmanda ilk geldiği gelen topu dan dun vuruyordu mirinde alışınca daha iyiye gider burak atiba şu fizikleriyle bizi bir yıl hayli hayli götürür doğru rotasyonla dorukhanada rotasyon demişşin senle o zaman kadro tartışmaya gerek yok dorukhanı yedeğe koyduktan sonra işte biz buyuz elimizdekinin kıymetini bilmemek daha oğuzhan falan da var bizim takımda atiba dorukhan ljajic kagawa oğuzhan burak vida güven gökhan gönül karius hakeza son haftalarda iyiydi sen heralde türkiye ligini premier lig falan sanıyorsun her oyuncun top class olmayabilir  ama sağlam bir omurgayla bu ligde şampiyon olursun karius vida atiba dorukhan ljajic burak elinde senin bir omurga var transfer aklıyla bunu desteklersin kagawa oğuzhan güveni falan saymıyorum bile şampiyonluk için omurga önemlidir bizim ligde ne bekliyorsun 11 tane ljajic kagawa seviyesinde adammı bekliyorsun bu ligde

Çevrimdışı mylife1903

çok iyi demiyorum bu lig için iyi bir kadro kalecin 40 gol yemiş son maçlardaki performansı ortada marceloda ilk geldiğinde savruktu hele bi fener maçı var deplasmanda ilk geldiği gelen topu dan dun vuruyordu mirinde alışınca daha iyiye gider burak atiba şu fizikleriyle bizi bir yıl hayli hayli götürür doğru rotasyonla dorukhanada rotasyon demişşin senle o zaman kadro tartışmaya gerek yok dorukhanı yedeğe koyduktan sonra işte biz buyuz elimizdekinin kıymetini bilmemek daha oğuzhan falan da var bizim takımda atiba dorukhan ljajic kagawa oğuzhan burak vida güven gökhan gönül karius hakeza son haftalarda iyiydi sen heralde türkiye ligini premier lig falan sanıyorsun her oyuncun top class olmayabilir  ama sağlam bir omurgayla bu ligde şampiyon olursun karius vida atiba dorukhan ljajic burak elinde senin bir omurga var transfer aklıyla bunu desteklersin kagawa oğuzhan güveni falan saymıyorum bile şampiyonluk için omurga önemlidir bizim ligde ne bekliyorsun 11 tane ljajic kagawa seviyesinde adammı bekliyorsun bu ligde
Sen daha ligi tanimamisin
35 senedir izliyoz bu ligi
Sen besiktassin omurgayla falan sampiyon olamazsin
Senin kadron cok cok iyi olmali sampiyonluk icin rakiplerin de hata yapmali yoksa ortalama adamlarla kafana vurup asagi atarlar seni

Epl degil turkiye ligi ona gore konusuyoruz
Sen ortalama kadron ile anca sivasla yarisirsan sampiyon olursun ya da bassakla falan
Gs ile yarisirsan gsnin paf takimina bile tokatlatirlar seni

Buragin fizigi iyi adele sikintisi var adriyano gibi 34’mac avrupa kupa derken 25 mac anca oynar

Oguzhan falan diyorsun asil senle konusulmaz kadro, oguzhan kim nerede napiyor geceleri barlarxa gorunuyor sadece, seneye bara gitmeyecek mi saniyorsjn ya da hoca degisince yeni gelen oynatacak mi saniyorsun. Tolgayi da senol gunes oynatamiyordu senin gibilere gore gitti gorduk, kume dusmemeye oynayan takimda oynayamiyor.
Oguzhan da aklini basina toplamazsa sonu tolgay gibi olacak bu kafayla ikinci ligde bile ilk11 oynayamaz

Çevrimdışı yaço58

Sen daha ligi tanimamisin
35 senedir izliyoz bu ligi
Senin kadron cok cok iyi olmali sampiyonluk icin rakiplerin de hata yapmali yoksa ortalama adamlarla kafana vurup asagi atarlar seni

Epl degil turkiye ligi ona gore konusuyoruz
Sen ortalama kadron ile anca sivasla yarisirsan sampiyon olursun ya da bassakla falan
Gs ile yarisirsan gsnin paf takimina bile tokatlatirlar seni

Buragin fizigi iyi adele sikintisi var adriyano gibi 34’mac avrupa kupa derken 25 mac anca oynar

Oguzhan falan diyorsun asil senle konusulmaz kadro, oguzhan kim nerede napiyor geceleri barlarxa gorunuyor sadece, seneye bara gitmeyecek mi saniyorsjn ya da hoca degisince yeni gelen oynatacak mi saniyorsun. Tolgayi da senol gunes oynatamiyordu senin gibilere gore gitti gorduk, kume dusmemeye oynayan takimda oynayamiyor.
Oguzhan da aklini basina toplamazsa sonu tolgay gibi olacak bu kafayla ikinci ligde bile ilk11 oynayamaz
demekki gözlükle izlemişşin :35 senedir izliyoz bu ligi
15-16da senin kadron tolga beck ismail ersan rodolfo ati oğuzhan sosa olcay töre gomez fenerin kadro kjaer nani van persi caner gökhan mehmet topal o sene nasıl şampiyon oldun işte omurgan sağlamdı fb bizi niye kafamızı vurup aatamadı istersen 100 sene izle ligi düzgün izlemedikten sonra ne önemi var

İlk önce gitmesi gerekenler gitmeli takımdan.

Çevrimiçi levitate

Arkadaşlar iyi geceler hepinize.Kusura bakmayın ama kadromuz iyi değil.Ljajic’e Zenit 20M verdi ise düşünmeye gerek yok,direk satılmalı.Takımın yeniden kurulabilmesi için para lazım bunu gözardı edemeyiz.Sosayı 7.5M’a satmak ihanet olabilir lakin Ljajic’i 20ye satmak karlı bir iştir.Keza Vidayı 10m’a-Dorukhanı 12-15’e satmakta karlı bir iştir.

Tolga,Pektemek,Adriano ve Töre ile yollarımız zaten ayrıldı.
Beceriksiz Quaresma,Lens,Necip,Mirin,Roco(hiç birinden bonservis gelmez)yollanmalı.
Vida,Ljajic,Dorukhan hariç tek bonservis getirebilecek kişi de bana Göre Medel...

Kagawa bonservisi ile alınıp Karius,Gökhan,Kagawa,BurakYılmaz 4lüsüne ek Güven,Atiba,Oğuzhan..Gerçekten devamı yok bu kişilerin Dorukhan,Güven,Ljajic hariç.
En önemlisi tabiki üste saydığım Lens,Q7 vb vb beceriksizlerin gönderilip kadroya yer ve bütçe açılması
abi bencede satılabilir ama kimse yönetime güvenmiyor ki

ljajic gitse yerine tekrar sosa'yı getirmeye çalışacak adamlar var
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

abi bencede satılabilir ama kimse yönetime güvenmiyor ki

ljajic gitse yerine tekrar sosa'yı getirmeye çalışacak adamlar var

Her sattıklarında daha kötüye gitti takım.

Marcelo satıldı yeri dolmadı mirin,roco.

Çevrimdışı mylife1903

demekki gözlükle izlemişşin :35 senedir izliyoz bu ligi
15-16da senin kadron tolga beck ismail ersan rodolfo ati oğuzhan sosa olcay töre gomez fenerin kadro kjaer nani van persi caner gökhan mehmet topal o sene nasıl şampiyon oldun işte omurgan sağlamdı fb bizi niye kafamızı vurup aatamadı istersen 100 sene izle ligi düzgün izlemedikten sonra ne önemi var
Van persie ile gomezi kiyasla iste
Gomezin yedegi de cenk
Fb 70 milyon harcamis diyenlerin algisina eline tuzu kapip kosmussun

Çevrimdışı mylife1903

Oynayani satip oynamayani tutup parayi da mantarlara verirsen boyle olur

Çevrimdışı huseyincelebi

Seneye yapılacak en iyi hamle

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı Kartal Ç

İlk önce gitmesi gerekenler gitmeli takımdan.

Hakikaten en bomba transferimiz gitmesi gerekenlerin gitmesi olur. Tabi yerlerine menajer yönlendirmeleriyle emsallerinin doldurulmaması ve doğru dürüst bir t.direktör gelmesi kaydıyla.
Küçülecez diyenler öncelikle temizlik yaparak işe başlamalı.

neredeyse hiç oynamayanlar: pektemek töre tolga orkan roco larin aras
sezonun ikinci yarısı hiç ortalarda olmayan: adriano
emekli olmak isteyen :atiba
gitmek isteyen/ gitmesi istenen: Q7, medel, lens

Bu 12 kişinin bize yıllık maliyeti 18 milyon Euro yani yıllık yaklaşık 120 milyon TL. Vergileri maçbaşıları primleri ıvır zıvırı dahil bile değil bu tutara.(bunun yarısı hiç oynamayanlara verilen kısım)

-Adriano medel ve q7 nin misyonlarını tamamladıklarını ve kendilerine teşekkür edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
-Atiba isterse makul bir ücret karşılığı önümüzdeki sene çok iyi bir orta saha yedeği olarak kulübede bulunmalı. Tüm sezon ligde ve avrupada 11 oynatıp yıpratmaya gerek yok. Gerektiğinde Necip gireceğine o girer.
-Lense bişey yazmıyorum zaten.
-Hiç oynamayan 7'linin yerine U21 ve U19'dan en az 4-5 genç koysak çok daha iyi çok daha hesaplı olur. Nasılsa kaybedecek birşey yok kadroda 4-5 tane alt yapıdan genç hevesli formayı seven oyuncumuz var deriz.

Mevcut 11'in eksiklerine gelirsek belki bir hayal ama kampa yetiştirilmesi gereken oyuncular:
-gökhan gönülü dinlendirebileceğimiz rahatça ilk 11 çıkabilecek sağ bek ve ilk 11 çıkabilecek sol bek
-vidanın yanına marcelo gibi bir stoper
-atibayı rahatça yedek oturtabileceğimiz bir orta saha. Kagawayı alabileceğimizi düşünmüyorum, ljajici de al sat yaparlar gibi geliyor. medel de giderse dorukhanla necip kalıyor. 6 8 10 numaralara önemli takviye gerekecek gibi geliyor. Buralarda yapılacak transfer hataları bizi sezon başından bitirir.

-Bütçe ve küçülme muhabbeti yüzünden bu mevkilerin problemlerini çözemeyeceklerini düşünüyorum. En az 2 net ofansif kanat oyuncusuna ihtiyacımız varken birkaç mevkide devşirme oynayan oyunculara yöneleceklerdir onlardan da ideal verimi alamayız.

Yukarıdaki sorunları halledip ofansif kanatları altyapıdan getirseler bile bana uyar. Ama transfer dönemi sonunda akşam pazarından toplananlarla merdiven altı imalatı aşure gibi bir kadro bizi bekliyor gibi geliyor. Kamp göremeyen oyuncularla yine sezonun ilk yarısı çöpe gider. Fener gibi olmasak bari.
[ Son Düzenleme: 19 Mayıs 2019, 14:02:39 Kartal Ç ]

Hakikaten en bomba transferimiz gitmesi gerekenlerin gitmesi olur. Tabi yerlerine menajer yönlendirmeleriyle emsallerinin doldurulmaması ve doğru dürüst bir t.direktör gelmesi kaydıyla.
Küçülecez diyenler öncelikle temizlik yaparak işe başlamalı.

neredeyse hiç oynamayanlar: pektemek töre tolga orkan roco larin aras
sezonun ikinci yarısı hiç ortalarda olmayan: adriano
emekli olmak isteyen :atiba
gitmek isteyen/ gitmesi istenen: Q7, medel, lens

Bu 12 kişinin bize yıllık maliyeti 18 milyon Euro yani yıllık yaklaşık 120 milyon TL. Vergileri maçbaşıları primleri ıvır zıvırı dahil bile değil bu tutara.(bunun yarısı hiç oynamayanlara verilen kısım)

-Adriano medel ve q7 nin misyonlarını tamamladıklarını ve kendilerine teşekkür edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
-Atiba isterse makul bir ücret karşılığı önümüzdeki sene çok iyi bir orta saha yedeği olarak kulübede bulunmalı. Tüm sezon ligde ve avrupada 11 oynatıp yıpratmaya gerek yok. Gerektiğinde Necip yerine girer.
-Lense bişey yazmıyorum zaten.
-Hiç oynamayan 7'linin yerine U21 ve U19'dan en az 4-5 genç koysak çok daha iyi çok daha hesaplı olur. Nasılsa kaybedecek birşey yok kadroda 4-5 tane alt yapıdan genç hevesli formayı seven oyuncumuz var deriz.

Mevcut 11'in eksiklerine gelirsek belki bir hayal ama kampa yetiştirilmesi gereken oyuncular:
-gökhan gönülü dinlendirebileceğimiz rahatça ilk 11 çıkabilecek sağ bek ve ilk 11 çıkabilecek sol bek
-vidanın yanına marcelo gibi bir stoper
-atibayı rahatça yedek oturtabileceğimiz bir orta saha. Kagawayı alabileceğimizi düşünmüyorum, ljajici de al sat yaparlar gibi geliyor. medel de giderse dorukhanla necip kalıyor. 6 8 10 numaralara önemli takviye gerekecek gibi geliyor. Buralarda yapılacak transfer hataları bizi sezon başından bitirir.

-Bütçe ve küçülme muhabbeti yüzünden bu mevkilerin problemlerini çözemeyeceklerini düşünüyorum. En az 2 net ofansif kanat oyuncusuna ihtiyacımız varken birkaç mevkide devşirme oynayan oyunculara yöneleceklerdir onlardan da ideal verimi alamayız.

Yukarıdaki sorunları halledip ofansif kanatları altyapıdan getirseler bile bana uyar. Ama transfer dönemi sonunda akşam pazarından toplananlarla merdiven altı imalatı aşure gibi bir kadro bizi bekliyor gibi geliyor. Kamp göremeyen oyuncularla yine sezonun ilk yarısı çöpe gider. Fener gibi olmasak bari.

Dün yazdım ben yine yazayım benim gözümde gitmesi gerekenler ;

Tolga (sözleşmesi bitiyor zaten)
Utku
Mirin
Roco
Adriano (Sözleşmesi bitiyor zaten)
Caner
Medel
Atiba (Sözleşmesi bitiyor zaten)
Oğuzhan
Necip
Orkan
Lens
Aras
Quaresma
Töre (Sözleşmesi bitiyor zaten)
Larin
Pektemek (Sözleşmesi bitiyor zaten)

Kritik nokta ljajic 6.5 alınıp 20'ye zenite satılacaksa kagawa alınmalı yok satılmayacaksa ljajic kalmalı gelecek sen 10 numaramız ya ljajic yada kagawa olmalı.

Dorukhan,Güven ve vida'ya teklifler gelebilir.

Karius
                                Yerli
                                Ersin
Yabancı             Vida            Yabancı              Yabancı
Gökhan             Yerli            Alt Yapı              Yerli

Yabancı          Yabancı
                      Dorukhan       Alt Yapı

Yabancı                    Ljajic-Kagawa                 Yabancı
Yerli                             Yerli                           Yerli

Yabancı
                                 Burak
                                 Güven
                                 Umut

Çevrimiçi levitate

maalesef

eskiden yerini doldurabilirdik şimdi saçmalıyoruz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

kendisi ado den haag'da takılıyor şu sırada alması kolay olur düşüncesindeyim

edit: arkadaş çaprazları koparmış bu sene hiç oynayamamış sıkıntı
[ Son Düzenleme: 19 Mayıs 2019, 15:28:29 levitate ]

Çevrimdışı yaço58

Van persie ile gomezi kiyasla iste
Gomezin yedegi de cenk
Fb 70 milyon harcamis diyenlerin algisina eline tuzu kapip kosmussun
sana göre konuşuyorum al işte kağıt üzeri gelirken kim iyiydi van persie gomezin yedeği cenk demişin sanki şimdiki cenkdi o zamanki cenk senin futbol bilgisi bu ne diyelim sana göre tüm suç yönetimde tartışmaya bile gerek yok muhalefet olmak için oluyorsun adamlarda nani diego van persi kjaer bruno alves caner gökhan volkan vardı daha ne olsun işte senin sistemin onları yendi sağlam 4 oyuncu ve sistemle şampiyon oldun sen hala  dion 70 milyon harcamış algısı defans dörtlüleri gökhan kjaer alves caner bizimki serdar kurtluş beck rodolfo ersan tosic ismaildi bizimkiler ezer geçerdi demi sırf yönetimin suçu herşey batırdı şenol hoca pırlanta sana göre sen muhalefet olmak istediğin için eleştiriyorsun eleştirilerin elle tutulur tek yanı yok

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kendisi ado den haag'da takılıyor şu sırada alması kolay olur düşüncesindeyim

edit: arkadaş çaprazları koparmış bu sene hiç oynayamamış sıkıntı

Çok potansiyelli bir oyuncuydu, gerek yanlış takım seçimi gerekse sürekli sakatlık sonrası fena geriledi.
Aynı dönemde orta sahada Riechdly Bazoer vardı, o da epey potansiyelliydi ne durumda şu an bilmiyorum.
[ Son Düzenleme: 19 Mayıs 2019, 15:39:49 Özgür Gültekin ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Riechdly Bazoer, şu an kiralık Utrecht' te takılıyor.
Tam bir fırsat transferi olabilir.

Çevrimdışı mylife1903

sana göre konuşuyorum al işte kağıt üzeri gelirken kim iyiydi van persie gomezin yedeği cenk demişin sanki şimdiki cenkdi o zamanki cenk senin futbol bilgisi bu ne diyelim sana göre tüm suç yönetimde tartışmaya bile gerek yok muhalefet olmak için oluyorsun adamlarda nani diego van persi kjaer bruno alves caner gökhan volkan vardı daha ne olsun işte senin sistemin onları yendi sağlam 4 oyuncu ve sistemle şampiyon oldun sen hala  dion 70 milyon harcamış algısı defans dörtlüleri gökhan kjaer alves caner bizimki serdar kurtluş beck rodolfo ersan tosic ismaildi bizimkiler ezer geçerdi demi sırf yönetimin suçu herşey batırdı şenol hoca pırlanta sana göre sen muhalefet olmak istediğin için eleştiriyorsun eleştirilerin elle tutulur tek yanı yok
Senin kadar okudugunu anlamayan
Sonrada kendine yontan cok az gordum
Cenk yedekti derken gomezin yedegi bile iyiydi anlaminda
Burda 50 sefer yazdik burak tek basina yetmez, ikinci eleman lazim diye
Gomez yetmediginde de cenk devreye giriyordu

Omurga diye tutturdun
Gomez arkasinda sosa ile fbnin sacma sapan tiransferliyla sampiyon oldun iste
Yoksa kalede tolga defansta ismael falan oyle omurga mi olur
Tandemin desen 20 sefer degismis
Santraforun onemini vurguluyoruz sana senin anlayisina ters tabi

Bu sene de ilkyarida santraforun olsa belki az daha yarisirdin ama hakkini gasp ettiren bu yonetimle gene finise varamazdin

2 sene de senol gunes sampiyon oldu bu camiada once saygi duyacak sonra tesekkur edeceksin
22 yasinda cocuksun gorsen gorsen 4 tane sampiyonluk gormussun, havalarin bayern taraftari