32. Hafta Beşiktaş 2-1 Alanyaspor
32. Hafta Beşiktaş 2-1 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|32. Hafta Beşiktaş 2-1 Alanyaspor Skor : Beşiktaş 2-1 Alanyaspor Tarih : 13.05.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : (H) Cüneyt ÇAKIR (Y) Tarık ONGUN (Y) Alpaslan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Beşiktaş 2-1 Alanyaspor  [Okunma sayısı 20583 defa] 32. Hafta Beşiktaş 2-1 Alanyaspor

Çevrimdışı mylife1903

oynatmadik ki kimsenin gundemine girmesin iste sinsi sinsi yapilan bir hamle bu..
Adamla konusmadik abi
Belki kalmak istemiyor
Tepki gelmesin diye turkiye guzellemesi falan yapiyordur
Kalmayacak adam da ayagini fazla sokmaz 2 hafta kalmis surda

Belkide senin dedigin gibidir bunu ucuza kapatmak icin bi taktiktir ama onu nasi dusunecekler adamlar daha 8 sezondur mu ne gs deplasmani ile ligi kapadigimizi yeni anladi yani

Çevrimdışı mylife1903

Adriyano solda oynasa sanki daha iyi olmaz mi
Simdi adriyano sagda 20 oynasa caner solda 40 oynuyor
Adri solda 80 oynasa caner de sagda bi 10 oynasa
Gibi agir islemler dusunuyom

Yahu iki mevkiyi de oldurmektense sagbeki oldursek caneri atip yani

Çevrimdışı Kursad_Duran

Üç ayda Kagawayi hazır hale getiremediler. Şaka gibi.

Çevrimdışı Savaş

Lig bitmiş Kagawa hala yedek.

Adam kalmazsa 2 hafta sonra gidecek, biz kaç dakika izleyebildik bilmiyorum.

Ne diyeyim ki.. 2 hafta kaldı.. Neyse.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı savaş altay

Doğranacaksak da oynayarak doğranalım. Orta kafa futbolu izlemek istemiyorum  :tabe:
Aman birazdan tepkiler yagar, sen hangi hakla hakla top konusuyorsun  :aman:

Çevrimdışı f_madida

Adamla konusmadik abi
Belki kalmak istemiyor
Tepki gelmesin diye turkiye guzellemesi falan yapiyordur
Kalmayacak adam da ayagini fazla sokmaz 2 hafta kalmis surda

Belkide senin dedigin gibidir bunu ucuza kapatmak icin bi taktiktir ama onu nasi dusunecekler adamlar daha 8 sezondur mu ne gs deplasmani ile ligi kapadigimizi yeni anladi yani

ben de dalga geciyordum zaten... 'taktik mi? taktik ne arar la bazarda?'

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı savaş altay

Uzemez kimse bizi senin uzdugun kadarŕr

Besiktas sen olmasannn yine kupaya kosaarrr

Çevrimdışı savaş altay

Yine kufur ediliyor, calisanlara aciyin bari ayip ayip.

Çevrimdışı f_madida

Taraftar berbat, ya arabesk caliyor ya kufur..

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Niye edilmesin bu düzene ve gsye küfür edilmesi bence harika oyna devam
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi mellfred

Artığımız golde güvenin bencilliği sinir bozucu

Çevrimdışı levitate

uh oh

Yönetim gitsin﹗ sesleri :ı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Quaresma'nın emeklilik vakti gelmiş  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

uh oh

Yönetim gitsin﹗ sesleri :ı
Takımın şampiyonluk yarışında olmadığı her dönemde bundan sonra böyle protestolar görürüz. Son 6 ayda yaptıkları ile taraftar ile araları açıldı yönetimin  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Ooooo kuresma ilk 11 de en sevdigim

Çevrimdışı levitate

Quaresma'nın emeklilik vakti gelmiş  :money:
hiç birşey yapmıyor arada bi pas atıyor anca tek başına kaldı öyle :D

Çevrimdışı tolga1903

Taraftar geriyorsun insanı. Maç izletmediniz anladık fikret orman paralar nerde yeter ama. Elaleme madara ediyorsunuz başka yaptığınız bişey yok gs taraftarı 2 0 öndeyken paralar nerde diye bağırdı. 1 gün önce seçilen yönetimi istifaya davet eden mi ararsın niye geliyon abi maça bırak takım maç kazansın da ettiğin küfürlerin parasını ödesin bari.

Çevrimdışı levitate

2x uh oh

şimdide sergen yalçın sesleri :ı

Çevrimdışı tolga1903

Şenol güneş'de bi acayip. En uçtaki oyuncuyu maçın başından beri kanata mahkum edip ljajic'e niye dikine pas atmiyorsun diye kızıyo. Nereye atacak hocam rakip stopere mi atacak?

Çevrimdışı levitate

Çevrimdışı savaş altay

Senol hoca cildirdi kenarda ama heba ettigi nice ilk 45 dakikalardan sonra samimiyetsiz geliyor.

Acaip oyunlara ve skorlara ragmen kenarda mimik vermeyen adam bu macta "cildiriyorum" havalarinda.

Yersen. Bu tribun kaos nedir bilmiyor. Kufur etmeksizin kaos'u eski tribun iyi yapardi.

Bu aradaa Sergen Yalcin  :muhaha:

Ama dur belkide gerginligin sebebi benim bahsettigim konu ile aynidir  :upto:

Çevrimdışı levitate

Senol hoca cildirdi kenarda ama heba ettigi nice ilk 45 dakikalardan sonra samimiyetsiz geliyor.

Acaip oyunlara ve skorlara ragmen kenarda mimik vermeyen adam bu macta "cildiriyorum" havalarinda.

Yersen. Bu tribun kaos nedir bilmiyor. Kufur etmeksizin kaos'u eski tribun iyi yapardi.

Bu aradaa Sergen Yalcin  :muhaha:

Ama dur belkide gerginligin sebebi benim bahsettigim konu ile aynidir  :upto:
abi bazen çok karışık cümleler kuruyosun anlamıyorum :D

örneğin gerginliğin sebebi ne? bahsettim diyosun ama göremedim yada anlamadım ben :D

Çevrimdışı f_madida

quaresmanin kanadi her daim iptal, mirin'in sacmalamalarindan artik gina geldi, bunu futbolcu diye kim getirdiyse ona selamlarimi iletiyorum.

adriano da her buldugu pozisyonu sutla hic etti, sanki gol atinca ekstra para mi verecekler nedir, ne bu sut sevdasi anlamiyorum.

Senol Gunes simdi dahiyane bir degisiklikle takimin hucumda pozisyon yaratan tek oyuncusu olan Guven'i cikartir Kagawa'yi alir, 20 dk bekler Quaresma'yi cikartir Lens'i alir.

Etiketler: