2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3437881 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Sporting Lizbon, Seydou Doumbia'yı 2 milyon euro'ya bırakmaya hazır.

ne diyonuz ?
alıp fenere verelim sevaptır :D

Çevrimiçi Mehmet57

Ospina
Rafael-Roco-Pepe-Adriano
Medel-Oguzhan
Töre/Chadli-Kagawa-Babel/Chadli
Aboubakar

:claps:

Çevrimdışı mylife1903

yoo bütün gün ofisdeydim :bandit:
Paralandin yani hor kullanma kendini be abi paralama kendi diyecem de paralanmak iyidir pazar gunleri

Çevrimdışı mylife1903

ne diyonuz ?
GOblin

Çevrimdışı mylife1903

baktım silinen bir iletisi falan yok :bandit:
senin sıcak başına vurmuş olabilir  :D
Yahu senin alintiladigin 11.33 iletisini bulamadim abi
Gecen de hata veriyirdu forum
Ileti bi var bi yok
Alinti yapmaya calisiyon yetkiniz
Yok diyo
Yeniliuon ileti kayboluyo sonra bi daha yeniliuon geliyo

Çevrimdışı Orhan_

Hava sıcak, nem var, transfer yok  :o_o:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sen modda misin, iletiler mi siliniyor senin
Iki sefer oldu bugun alintilanan iletini bulamiyom
Okurken simetrim bozuluyor sonra basim agriyor

Juanfrani elestirirken anlamaliydi baskan ispanyol olayini
Yok çok şükur nerden baksan 9-10 aydır Mod yemiyorum abi :bandit:

Kendim düzenleme yaptım bir iki kez ondandır
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Ileti bi var bi yok
Yok diyo
bilemedim bana olmuyor forumda bir temizlik yaparız olmadı.
başkaları yaşıyormu yoksa lokal sendemi oluyor acaba

Çevrimiçi Necmi

Ileti bi var bi yok
Yok diyo
web tarayıcını temizle ondan kaynaklıda olabilir.

Çevrimdışı savaş altay

Beşiktaş’ın yeni transferi Roco, kendini böyle anlattı:

Hava toplarında iyiyim, arkadan iyi oyun kurarım. Defans çizgisini ileri taşıdığımızda kontraları iyi önlerim. Sezonda iki, üç gol atan bir stoperim ama bu benim birinci görevim değil. İlk görevim gol yedirmemek"

Güzeell önde basma işini yapabiliyor :D
Pepe'nin gitmesine sevinecektim kalmasına da sevindim. Roco ile sert bir stoper hattımız olacak.

Çevrimdışı savaş altay

―🗣Fikret Orman: "6-8 numarada, ön liberoda oyuncularımız var mı? Var. O mevkilerde oyuncu konuşmanın anlamı yok."
:duman:

Çevrimiçi Necmi

Pepe'nin gitmesine sevinecektim kalmasına da sevindim. Roco ile sert bir stoper hattımız olacak.
yalnız hiç duyumcu basın peşinde koşmamak lazım bu transfer 6 aylık bir süreç ve
uçağa binmeden kimsenin haberi olmadı. Yönetim sızdırmadan yapıyor işini biz boşu boşuna
konuşuyoruz.

Çevrimdışı savaş altay

En azından kira yolu ile hareketli bir 8 getirin düz bir adam olsun , düpedüz hareketli ve pasları 80'ler civari pas isabeti olsa yeter!

Oğuzhan da 80'ler oynuyor ama adam oynamıyor , ya daralt dar alanda oynat onu ya da kenara al.

Fw hattı dokunmuyorda orası mı rahatsız etti? 3 olsunlar!

Kira ya kira batmayacağız! Son kozun oraya tehdit sokmak olacak bunu yapmıyorsan

Ya kim oynayamıyor göremiyorsunuz ya da çocukları çok sevdiniz , kimse arkadan bunları

rahatsız etmesin felan istiyorsunuz. Klüp tamamen kabul ediyor düşüş olduğunu bu oyuncularda

ama hamle yapılmıyor.

Çevrimdışı savaş altay

yalnız hiç duyumcu basın peşinde koşmamak lazım bu transfer 6 aylık bir süreç ve
uçağa binmeden kimsenin haberi olmadı. Yönetim sızdırmadan yapıyor işini biz boşu boşuna
konuşuyoruz.
Takıma ilgi olması rutine dönünce ters köşe oldum  :D  :bandit:

Çevrimdışı frantic

sahada kagawa, kulübede ilhan, devre arası japonyada hazırlık maçı  :evillol: :money:

Çevrimdışı alimm

ne diyonuz ?
onun da içi geçmiştir... birileri gibii...  :s20:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi uğur07

Tahminim negredo ve pektemeki gönderip larini kiralayacaklar. Bir forvet alıp yedek love ve Umut olur diye düşünüyorum. Bu senaryoda pektemek gitmezse bir sene daha takılır.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Juventus, Barca alt yapısından oyuncu transfer ediyor. Barca mı basiretsiz, juve mi çok akıllı. Barca kendi alt yapısından bir oyuncuyu italya ya kaptırır mı? Bizde de akademi, alt yapı, pilot takım tartışmaları oldu burada. Demek ki o kadar basit değil
Tek Büyük Beşiktaş

Fikret Orman:

"Talisca'nın yerine bir ofansif orta saha transferi beklentimiz var. Ancak isim veremem. Kaleci transferinde bakacağız. Ondan sonraki ihtiyacımızda (santrfor) gidenlere göre hareket edeceğiz." (CNN Türk)

Fikret Orman :

"Vida'yı 6 ay sonra satacağız diye almadık. Beşiktaş'a katkı sağlasın diye aldık. 30, 40, 50 milyonlar, bir sürü şey yazılıyor. Vida ile alakalı sözel bir şeyler gelmiş olabilir ama onun dışında başka bir şey gelmedi. Şu parayı getirirse gider diye bir amacımız yok.

Fikret Orman :

"Pepe'nin 1 sene daha sözleşmesi var. Beşiktaş'ta olmasından mutluluk duyduğumuz, marka değerine katkı sağlayan bir oyuncu. Onu da bir sene sonra gidecek diye almadık."

Çevrimiçi Samet Demir

Vida bu hafta gitsin. Yerine 10 numara sağ bek stoper gelsin. Hafta sonu love negredo gitsin,  abu gelsin. Amin.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ülkemiz de transfer dönemi 31 Ağustos'da bitiyor.

İngiltere-10 Ağustos 2018 , İtalya- 1 Eylül 2018.

Bu arada bizim lige göre cok iyi adamlar kaldırabiliriz hemde ucuz fiyata .
Sanırım Başkan'da böyle düşünüyor. :biggrinking:

Çevrimiçi yaço58

Fikret Orman:

"Talisca'nın yerine bir ofansif orta saha transferi beklentimiz var. Ancak isim veremem. Kaleci transferinde bakacağız. Ondan sonraki ihtiyacımızda (santrfor) gidenlere göre hareket edeceğiz." (CNN Türk)
başkan böyle diyorda 2 hafta sonra lig başlıyor nasıl olcak bu iş şenol hocanın işi cidden zor Allah yardımcımız olsun

Çevrimdışı mylife1903

Juventus, Barca alt yapısından oyuncu transfer ediyor. Barca mı basiretsiz, juve mi çok akıllı. Barca kendi alt yapısından bir oyuncuyu italya ya kaptırır mı? Bizde de akademi, alt yapı, pilot takım tartışmaları oldu burada. Demek ki o kadar basit değil
Abi dun totnim macina baktim 2-2lik
Mesela interden rafinya donmus barcaya
Bu bayernli alkantara mi ne varya onun ozkarindasi eski oyuncu vardi berazilyali milli sen hatirlarsin amerika94de falan oynuyordu mazinyo onun paleleri bunlar
Simdi o cocuk barselonda zor oynar heriflerin orda superstar oyunculari var ama bize koysan pele gibi olur cocuk
Ha barselona bize kiralamaz iste orda sikinti oluyor
Baskanin yerinde olsam zorlardim ben kiralik bi ihtimal guti muti ayagina belkim olur

Ayrica guti varken real altyapidindan ya da sans bulamayacak olanlardan da ortaya bi karisik zorlanabilir, guti var size bilgi verilir falan filan bilemedim

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Abi dun totnim macina baktim 2-2lik
Mesela interden rafinya donmus barcaya
Bu bayernli alkantara mi ne varya onun ozkarindasi eski oyuncu vardi berazilyali milli sen hatirlarsin amerika94de falan oynuyordu mazinyo onun paleleri bunlar
Simdi o cocuk barselonda zor oynar heriflerin orda superstar oyunculari var ama bize koysan pele gibi olur cocuk
Ha barselona bize kiralamaz iste orda sikinti oluyor
Baskanin yerinde olsam zorlardim ben kiralik bi ihtimal guti muti ayagina belkim olur

Ayrica guti varken real altyapidindan ya da sans bulamayacak olanlardan da ortaya bi karisik zorlanabilir, guti var size bilgi verilir falan filan bilemedim
Hani guti, real alt yapıdan sağbek getiriyordu
Tek Büyük Beşiktaş

Etiketler: