2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 253 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3439091 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı onurturan

Forumda baya sayfa ilerlemiş " dedim birini aldık aha"

Yine bir tıkırtı  yok  :bawling:
Öyle oluyo evet ne tıkırtı var ne sıkırtı var..

Çevrimdışı mylife1903

yedek oyuncu demek bu demek işte.
Faydalanmak lazim etinden sutunden
Mesela ben karacigerine talibim pektonun, sifir km

Çevrimdışı onurturan

Baskanin transfer stratejisi: Ingiltere'de transferin son 10 gunune girilmis, islerini halledememis klupler ivedelikle 3'e 5'e bakmadan teklif verecekler. Bu son 10 gunde 2 veya 3 oyuncuyu fahis fiyattan Ingiltere'ye satariz. Bu esnada istedgimiz 1 veya 2 oyuncu icin sartlar olusursa bu oyuncular gelebilir (Kagawa, Chadli gibi). 9 Agustos sonrasi Ingiliz kluplerinin cekildigi bir Avrupa piyasasinda kasasi dolu bir Besiktas en fazla 2 Ispanyol, 2 Fransiz belki bir 1 Italyan klubuyle yarisacak, bu noktada istedigi kim varsa, istedigi maliyete kapatir, ha alamazsa muadili baska bir oyuncuyu istedigi maliyete kapatir.

Hello baby lets go party :ishock: :mj: :bateri: :guitar: :mj: :halay:

Çevrimdışı onurturan

ulan insan bi haber verir, bende stadtaydim. hay kahretsin ya, bak simdi üzüldüm :bawling:.
Hadi bee :iohmygod:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş’ın yeni transferi Roco, kendini böyle anlattı:

Hava toplarında iyiyim, arkadan iyi oyun kurarım. Defans çizgisini ileri taşıdığımızda kontraları iyi önlerim. Sezonda iki, üç gol atan bir stoperim ama bu benim birinci görevim değil. İlk görevim gol yedirmemek"

Güzeell önde basma işini yapabiliyor :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Kamuoyunun Dikkatine
Futbolcumuz Kepler Laveran Lima Ferreira (Pepe)’nın İngiltere’den transfer teklifleri alıp ayrılmak istediğini kulübümüze bildirdiği yönünde NTV ve ntvspor.net’te Övünç Özdem imzasıyla yer alan iddialar tamamen asılsızdır.

Ne oyuncumuz Pepe’nin ne de kulübümüzün ayrılık ile ilgili bir düşüncesi yoktur.

Asılsız haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK
10 numara bir aciklama olmus, keske her yalan haberi soyle isim ve kanal ismi vererek yalanlasak.
Sallama haberler yari yariya duser aninda.
Beşiktaş taraftara girin bunların twitter hesabına sövün demiş :D

Çevrimiçi Necmi

ulan insan bi haber verir, bende stadtaydim. hay kahretsin ya, bak simdi üzüldüm :bawling:.
Lask Linz nasıl bir takım madem izledin fikirlerini paylaşırsan seviniriz.
belliki onlarla oynayacağız üçüncü turda bizi zorlama gibi bir durumları olurmu

Çevrimiçi Necmi

Tek yalan haber yapan bunlar mi?
Onu anlamiyorum ben
Ya hepsini yalanla ya da dokunma
Sabit bir davranis bicimi olmali
Yoksa butun basin rahatsiz olur

Mesela messiyi yazani yalanlamayacan
Hatta inadina barcaya faks cekip soracan bonservisini kapa da bildirecen sirf itlik olsun diye sonra messi istemedi dersin

Ha gidecek adam yaziyorlarsa falan yalanla
Bilemedim su konuda
Tartismamiz lazim su olayi
bütün basın rahatsız olsun işde daha ne istiyorsun
basının rahatınımı düşünelim. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş’ın yeni transferi Roco, kendini böyle anlattı:

Hava toplarında iyiyim, arkadan iyi oyun kurarım. Defans çizgisini ileri taşıdığımızda kontraları iyi önlerim. Sezonda iki, üç gol atan bir stoperim ama bu benim birinci görevim değil. İlk görevim gol yedirmemek"

Güzeell önde basma işini yapabiliyor :D
Birden gomis aklıma geldi niyeyse :alala:

Vay vay vay bakın ne buldum..

Başkan Taaaaa 2004 de seçimi kaybettiği zamanlarda bile Şenol hocayı istiyormuş...

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı mylife1903

Vay vay vay bakın ne buldum..

Başkan Taaaaa 2004 de seçimi kaybettiği zamanlarda bile Şenol hocayı istiyormuş...
Sen modda misin, iletiler mi siliniyor senin
Iki sefer oldu bugun alintilanan iletini bulamiyom
Okurken simetrim bozuluyor sonra basim agriyor

Juanfrani elestirirken anlamaliydi baskan ispanyol olayini

Çevrimdışı mylife1903

@Necmi abiyi cok keyifli gordum bugun
Iyi geciyo pazar tatili herhalde
Denize falan gittiysen omuzlara yogurt sur abi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Lask Linz nasıl bir takım madem izledin fikirlerini paylaşırsan seviniriz.
belliki onlarla oynayacağız üçüncü turda bizi zorlama gibi bir durumları olurmu
Abi LASK dedigin takim, türkiye ptt 1.Ligde kümeye oynar, o seviyede bir takim, hatta bugün stadta kendi aramizda takim kursak bunlari yeneriz diye takılıyorduk. ve bunu kötüler ve laf olsun diye söylemiyorum, gercekden okadar zayiflar yani. cogu genc, fizik gücleri zayif, ikili mücadeledelerin hepsini kaybettiler, ne taktik var ne sistem, ne oynadiklari belli degil. inan bana abi hem icerde hem disarda fark atariz, ve bunu ben söylüyorsam is tamamdir :D, cünkü böyle söylemlerle herzaman cok temkinliyimdir aslında. :tabe:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

―🗣Fikret Orman: "Beşiktaş'a kanat oyuncusu bakmanın manası var mı? Yok. 6-8 numarada, ön liberoda oyuncularımız var mı? Var. O mevkilerde oyuncu konuşmanın anlamı yok."

Fikret Orman :

"Sezon başından bu yana Beşiktaş onu, bunu satıyor, şunu satıyor diye bir algı operasyonu var. Tosic, 32 yaşındaydı ve gitmek istedi. Mitrovic Beşiktaş'ta faydalı olamadı, iyi bir oyuncuydu ama katkı sağlayamadı. Fabri'nin de 1 sene sözleşmesi kalmıştı."

Fikret Orman :

"Negredo sevdiğimiz bir oyuncu ama ülkenin ve Beşiktaş'ın gerçekleri aynı değil. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde değiliz. Ona göre hareket edeceğiz."

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abiyi cok keyifli gordum bugun
Iyi geciyo pazar tatili herhalde
Denize falan gittiysen omuzlara yogurt sur abi
yoo bütün gün ofisdeydim :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Abi LASK dedigin takim, türkiye ptt 1.Ligde kümeye oynar, o seviyede bir takim, hatta bugün stadta kendi aramizda takim kursak bunlari yeneriz diye takılıyorduk. ve bunu kötüler ve laf olsun diye söylemiyorum, gercekden okadar zayiflar yani. cogu genc, fizik gücleri zayif, ikili mücadeledelerin hepsini kaybettiler, ne taktik var ne sistem, ne oynadiklari belli degil. inan bana abi hem icerde hem disarda fark atariz, ve bunu ben söylüyorsam is tamamdir :D, cünkü böyle söylemlerle herzaman cok temkinliyimdir aslında. :tabe:
şöyle konuşun tadımız gelsin :D

Fikret Orman :

"Vida'yı 6 ay sonra satacağız diye almadık. Beşiktaş'a katkı sağlasın diye aldık. 30, 40, 50 milyonlar, bir sürü şey yazılıyor. Vida ile alakalı sözel bir şeyler gelmiş olabilir ama onun dışında başka bir şey gelmedi. Şu parayı getirirse gider diye bir amacımız yok.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sporting Lizbon, Seydou Doumbia'yı 2 milyon euro'ya bırakmaya hazır.

ne diyonuz ?

Fikret Orman :

"Türkiye'de euro bazında 2 liraya yakın bir kur farkı oluştu, 160 milyon TL kur farkı oluştu. Digitürk'ten aldığımız para 140 milyon TL. Sadece kur farkına göre bakarsak biz de buna göre hareket etmek zorundayız."

Çevrimiçi Necmi

Sen modda misin, iletiler mi siliniyor senin
Iki sefer oldu bugun alintilanan iletini bulamiyom
Okurken simetrim bozuluyor sonra basim agriyor

Juanfrani elestirirken anlamaliydi baskan ispanyol olayini
baktım silinen bir iletisi falan yok :bandit:
senin sıcak başına vurmuş olabilir  :D

Etiketler: