2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3448975 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Koa_lAA

naser şatli diyip durmakta herkes... nasıl bi adam acaba... dünya kupasında izledik ama alıcı gözle değil... mertens i kesip oynatmıştı sanırım martinez... ama 3-5-2 nin kanat adamı olarak oynadı bildiğim kadarıyla...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş forması ile gol attığım anı bazen geceleri hayal ediyorum...

M. Umut Nayir
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Umut Nayir :

"Transfer sürecim bir ay uzadı ama sonu güzel bitti. Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum, gururluyum. Duygularımı tarif edemem, hayalim gerçek oldu. Başka kulüplerden de teklifler vardı ama Beşiktaş’ı duyunca diğerleriyle ilgilenmedim.

Umut Nayir :

Şenol hocamla konuştuk. Forvetleri çok ciddi şekilde geliştiren bir teknik adam. Ben de kendi hikayemi yazmak istiyorum. Cenk Tosun, Premier Lig'e sıçrama yaptı. Benim de hayallerim var. Şenol Hocamı dinleyerek ben de bir üst seviyeye çıkmak istiyorum."

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Umut Nayir :

"Transfer sürecim bir ay uzadı ama sonu güzel bitti. Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum, gururluyum. Duygularımı tarif edemem, hayalim gerçek oldu. Başka kulüplerden de teklifler vardı ama Beşiktaş’ı duyunca diğerleriyle ilgilenmedim.

Umut Nayir :

Şenol hocamla konuştuk. Forvetleri çok ciddi şekilde geliştiren bir teknik adam. Ben de kendi hikayemi yazmak istiyorum. Cenk Tosun, Premier Lig'e sıçrama yaptı. Benim de hayallerim var. Şenol Hocamı dinleyerek ben de bir üst seviyeye çıkmak istiyorum."

Akıllı adam kurduğu cümleden belli oluyor. Şans verilirse başarılı olacağını hissediyorum. Umarım Negredo veya Love gider de oynama fırsatı bulur.

Çevrimdışı Koa_lAA

Akıllı adam kurduğu cümleden belli oluyor. Şans verilirse başarılı olacağını hissediyorum. Umarım Negredo veya Love gider de oynama fırsatı bulur.

negredo arap takımını reddetmiş sanırım... ı love istanbul demiş... my family happy demiş... four million yuro demiş...  ı rejected new deal demiş... falan filan...

Çevrimdışı terapati

Her sene bir ya da maksimum iki oyuncu alsak, eldeki iyi oyuncuları tutup, en sivrileni iyi paraya satsak ve transferlerin hepsini temmuz ayı ortasında kamp başlamadan bitirsek; transfer dönemlerinde ne kadar çok sıkılırdık değil mi  :biggrinking:

Çevrimdışı f_madida

Everton taraftari yola gelmeye baslamis. Birinci opsiyon diye gordukleri Yerry Mina'ya ManU talip olmus, haliyle alternatifler azaliyor transferin son 10 gunu artik, ikinci sinif bir defans yerine Vida transferi cazip gelmeye basladi adamlara. WestHam da isin icinde galiba. Vida'yi guzel fiyata satariz 7-8 gun iceresinde. Hatta Pepe'yi de cok cazip bir fiyata verebiliriz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
https://www.90min.com/posts/6130075-premier-league-transfer-rumours-eden-hazard-yerry-mina-domagoj-vida-andre-silva-more?utm_source=RSS

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Her sene bir ya da maksimum iki oyuncu alsak, eldeki iyi oyuncuları tutup, en sivrileni iyi paraya satsak ve transferlerin hepsini temmuz ayı ortasında kamp başlamadan bitmeden bitirsek; transfer dönemlerinde ne kadar çok sıkılırdık değil mi  :biggrinking:

Yahu saka maka sabit gelir kalemlerinde surekli devaluasyon yasamamiza ragmen (tlnin deger kaybindan oturu), hem gelirleri arttirip hem basarili olup hem de borclari cevirerek FFP gozetiminden cikacagiz bu sene. Bu bir mucizedir baska birsey degil. Fikret Orman ve Ahment Nur Cebi yonetim tarafinda Senol Gunes de futbol takiminin idaresi tarafinda muazzam isler yaparak bu noktaya getirdiler klubu. Is bilmeyen bir yonetim olsa coktan iflas bayragini acmistik. Ayni sekilde is bilmeyen bir teknik direktor olsa, niye gec kadro kurdunuz niye onu/bunu almadiniz derken cok rahat lig ve avrupa yarislarini kaybettirip hem taraftari hem yonetimi hem de kendi kariyerini sabote edebilirdi, Senol Gunes kadroda hangi malzeme varsa ondan en iyi takimi cikartmaya calisiyor, yonetim de mali dengeyi ayarlarken iyi kadro kurmaya calisiyor. Arada hata oluyor mu? Elbette, ama su 4 senelik donem baska sekilde gecse su an cok daha kotu bir noktada olabilirdik.

Çevrimiçi Necmi

Vida olayı canımı sıkıyor
avatarındaki pislik Beşiktaş forumuna yakışıyormu.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Everton taraftari yola gelmeye baslamis. Birinci opsiyon diye gordukleri Yerry Mina'ya ManU talip olmus, haliyle alternatifler azaliyor transferin son 10 gunu artik, ikinci sinif bir defans yerine Vida transferi cazip gelmeye basladi adamlara. WestHam da isin icinde galiba. Vida'yi guzel fiyata satariz 7-8 gun iceresinde. Hatta Pepe'yi de cok cazip bir fiyata verebiliriz.

Haberlerin hepsi Fanatik kaynaklı.
Adam gibi bir net haber yok ki  :s20:

Şu sıkıcı günlerde biraz neşelenelim diye derleme yaptım :D Arada atladıklarım olabilir kusura bakmayın  :lol:

Bernardla her konuda anlaştık sözleşme imzalanacak
En geç pazartesi negredonun kap açıklaması gelecek ve aynı saatlerde aboubakar kiralandığı borsaya bildircek yüzde yüz bir duyum
aboubakar ve portoyla sözleşme imzalandı negredo 7 mil euroya satıldı pazartesi ikisi birden açıklanacak
Bernardla şu an masadayız yıllık 5.250 m eurodan 3 yıllık sözleşme istiyor imza parası da bu paranın içinde
negredo satıldı arkadaşlar
Rafael kulübümüze hayırlı olsun
rafael bitti kulubüne 2 mil euro ödenecek
yabancı bir forvetin dışında genç yerli bir forvet daha alacağız daha doğrusu kiralayacaz
çin kulübünden vida için 26 mil euroluk bir teklif ulaştı kulube
Bu sene duyumlarım mükemmel bir kaynaktan yaz sonunda sıradan biat edeceksiniz  :lol: :lol: :lol:
ayew kulubümüze hayırlı olsun
kap duyumu aldım ama temkinli davranıyorum  :D
Bu hafta 2 kap gelecek sadece bunu söylüyorum
kap açıklamalarından 1 tanesi havalara uçurur bir tanesi de cebi doldurur  :lol:
vida için anlaşma tamamlandı fakat bilgi veremem duyum kaynağımı yakarım  :)
18 yaşında mls de oynayan bir oyuncuyu bitirmişiz geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor milli takımda oynuyormuş isim konusunda hiç bir bilgi yok
seneye forvetimiz aboubakar hayırlı olsun bu iş bitti diyorum kadro tahminlerinizden çıkarın abou tahmin değil artık oyuncumuz  :tabe:
son dakika duyumu paylaşıyorum yeni kalecimiz ospina oldu
yarın bir aksilik çıkmazsa görüşmelere başlandığı borsaya bildirilecek
arkadaşlar dün de söyledim yeni kalecimiz ospina oldu evrakları tamamlanırsa bugün 5 e kadar kap gelir tamamlanmazsa yarın

Çevrimdışı f_madida

Haberlerin hepsi Fanatik kaynaklı.
Adam gibi bir net haber yok ki  :s20:

Haberlerde yazilan teklifler onemli degil. Onemli olan taraftarin gorusu ve transferde alternatiflerin azalmasi. Bunlar ust siralar icin mucadele etmek isteyen takimlar sonuc olarak, belki Liverpool icin cok da gerekli degil ama Everton, WestHam ayarinda takimlara cazip gelmeye baslayacak ki baslamis. Cunku bir ideal transfer var, nedir, genc olsun, yetenekli olsun az bucuk tecrubesi olsun vs ama boyle oyuncular zaten ManU'ya City'ye, Chelsea'ye gidiyor, bir de isin gercekligi var. Ideali tutturamayan takim ne yapacak, ikinci lig ayarinda adam oynatacagina gelecek Vida tarzi oyunculari alip oynatacak. Bu noktaya dogru gidiyor is. 

Çevrimdışı underworld

avatarındaki pislik Beşiktaş forumuna yakışıyormu.
Çakar a sormak lazım

Çevrimiçi Necmi

Haberlerde yazilan teklifler onemli degil. Onemli olan taraftarin gorusu ve transferde alternatiflerin azalmasi. Bunlar ust siralar icin mucadele etmek isteyen takimlar sonuc olarak, belki Liverpool icin cok da gerekli degil ama Everton, WestHam ayarinda takimlara cazip gelmeye baslayacak ki baslamis. Cunku bir ideal transfer var, nedir, genc olsun, yetenekli olsun az bucuk tecrubesi olsun vs ama boyle oyuncular zaten ManU'ya City'ye, Chelsea'ye gidiyor, bir de isin gercekligi var. Ideali tutturamayan takim ne yapacak, ikinci lig ayarinda adam oynatacagina gelecek Vida tarzi oyunculari alip oynatacak. Bu noktaya dogru gidiyor is. 
başkan resmi teklif yok diyor millet almak için ingilizler birbirini yiyor diyor.
ben başkana inanırım yok diyorsa yoktur yada yok olarak bilinsin istiyordur.

Kulübümüz, Beşiktaş TV Genel Müdürü Bülent Ülgen ile yollarını ayırdı.

Çevrimdışı mylife1903

Bu eleman negroya bos kagida imza attiran galiba

Bu eleman negroya bos kagida imza attiran galiba

Eğer oysa isabet olmuş.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Jimexi

@sosyalkartal asosyal duyumları ile bizleri bir kez daha mest etti.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

İsabetli bir karar olmuş. :claps:
35 gol muhabbeti,yabancı oyunculara söyletmeye calıstıgı televole tarzı "En büyük Beşiktaş " söylemleri ile baya çağın gerisinde kalmıştı.
[ Son Düzenleme: 30 Temmuz 2018, 15:46:51 gokhan_kurt ]

Çevrimdışı abdusta

Vida konusunda belirsizlik kuşkusu olunca
olaya el atıp İngiliz medyasını kurcaladım bu sabah..

işin aslı olayı kurcalayıp karıştıran Fanatik miş besbelli
İngiliz medyası onu referans alınca
"https://www.express.co.uk/sport/football/995572/West-Ham-transfer-news-Hammers-launch-improved-Domagoj-Vida-bid-rumours-gossip"

neyse ingilizler dedikodu şeklinde yayınlamışlar tercümeye gerek yok,takımlar yanında rakamlar var

işin aslı ,esas haber Vidanın menejerinin agzından diye yazılan

https://www.rousingthekop.com/2018/07/28/domagoj-vida-close-to-liverpool-move/

Türkiye acentası ugur avadan konuşmuş bunada kuşkulu yaklastım ama referans olarak Türk medyası gösterilmemiş,en azından İngiliz medya uydurması olabilir
sözde liverpol 25milyon pound son teklifini yapmış yanındada kaleci Simon u verebilecekmiş

keşke gerçek olsa

saygılar

Çevrimdışı doganay

SON DAKİKA :busted_cop: :busted_cop:

Mustafa Pektemek bugün de herhangi bir kulüp ile anlaşma sağlayamadı.

Çevrimdışı doganay

SON DAKİKA :busted_cop: :busted_cop:

Mustafa Pektemek bugün de herhangi bir kulüp ile anlaşma sağlayamadı.

Oyle bir arayis icinde oldugunu hic sanmiyorum. Bizimle sozlesmesi bittikten sonra bak nasil hemen anlasiyor baska bir kuluble  :)

Çevrimdışı wbishop82

Bende bir isim yazayım buraya.Andreas Pereira.gecen sezon valencia da oynuyordu.hem kanat hem 10 numara oynuyor.sanirim ilgilendiğimiz bir isim

Etiketler: