Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 1. Maç
Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 1. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 1. Maç Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 01.03.2018 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakem : FıratAydınus  (Y) Serkan Ok  (Y) Aleks

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 1. Maç  [Okunma sayısı 46577 defa] Beşiktaş 2-2 Fenerbahçe 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 1. Maç

Çevrimiçi Necmi

Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe

Tarih : 01.03.2018

Saat : 20:30

Stadyum : Vodafone Park

Hakem : FıratAydınus  (Y) Serkan Ok  (Y) Aleks Taşçıoğlu  (D) Özgür Yankaya

Yayın : atv

Çevrimdışı emrekhvcgl

fabri - gg, pepe, medel, adriano - ozzy, tolgay - lens, talisca, babel - negredo kadrosuyla sahada olmamızı çok isterim. geçen sezon ozzy & tolgay ikilisiyle fenerbahçe'ye neler yaptığımızı çok iyi hatırlıyorum. o dönem masaya vurup şampiyon olduk son ayda. en azından kupada bunu görmek istiyorum.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Fabri

GG -  Vida - Pepe - Adriano

Atiba - Medel

Q7        Tolgay      Love

Negredo

Ben böyle cıkmasını isterim Tolgay ve Medel bugün cok güzel oynadı ödül olarak bu macta oynayabilirler ve oynarlarsa yine üstünlük kuracaklarını ben bılıyorum ama muhtemelen Talisca oynayacak Vida yerine de tosic tercih eder gibi geliyor ikisi de şuan gözümde eşit tosicin kırmızı görme ihtimali daha fazla fenere karsı hırsı cok hem fener duran toplarda ve kornerler de baskı kurar ki başka yetenekleri yok o yüzden vida oynasın Babel de cok formsuz love olsa güzel olur lens form tutsaydı biraz keske şuan babel'i rahat keserdi kafasını kullanamadı
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

fabri
gg pepe medel adri
    tolgay atiba
lens talişka caner
      negredo

benim kadro tercihim de bu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı EMİR EMRE

Kadro fark etmez bugun gorduk oynarsak yine aliriz rahat rahat

Çevrimdışı cursedofdragon

Fabri

Gökhan     Pepe       Vida         Caner

Tolgay      Medel

Quaresma        Talisca             Babel

Negredo

Çevrimdışı fani madida

fener bugün kibirli geldi aldı başını gitti bizim aynı hataya düşmememiz lazım. bu maçta da rotasyona gerek yok sadece pepe talisca ve negredo 11 çat çat çat devam
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimiçi mellfred

PazArtesi maçı düşünülerek bir kadro kurulmalı
Olası kartlara dikkat edilmeli
Tolga
Gökhan vida Tosic Caner
       Tolgay Necip
Lens Oğuzhan pektemek
        Love

Çevrimdışı Umutcan Kaya

[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 01:54:09 Umutcan Kaya ]
Sadece Beşiktaş

Klasik bir deplasman macı olacak taraftarlar oyuncularla birlik olup bizim oyuncuları üstüne oynayıp kart cıkartmaya uğracaklar özellikle simdi daha hırslı ve sinirliler
atanacak hakem bu yüzden cok önemli hakemin aklında fb hafta sonu kaybetti , birde kadıköy'de serisi giderse gibi sorular olmayan hakem olması gerek diyeceğim böyle bir hakem yok
hakem'den bizi doğaracak gibi geliyor umarım düsündügüm gibi olmaz bugün oldugu gibi hakemle birlikte onları sahaya gömeriz

deplasman değil maç yine evimizde :)

Çevrimdışı Umutcan Kaya

deplasman değil maç yine evimizde :)
Aaa aynen ilk mac evimizdeydi o zaman ilk mactan çekelim fişi
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı federo

En az 3 atacağız şaftları kayacak pişman olacaklar maçın ertelenmediğine..

Çevrimdışı tangaz

feci şeyler olacak +18 olacak çocukları uyutun maçdan evvel
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Dün çok küfür etmedik  :evillol: bu macta daha cok küfür ve baskı istiyorum zaten fbli futbolcular iki maç üst üstte atmosfere dayanamaz kalpten gider psikolojik olarak etkilenip
lig'den düşerler zaten  :busted_cop:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı fani madida

tolga

vida       pepe      tosic     adriano

medel      tolgay

Q7             talisca          lens

negredo
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı mertozlu

Tolga

Vida - Pepe-Medel - Adriano

Necip-Tolgay

Lens-Babel

Talisca
Negredo

Çevrimdışı mehmetthedum

Sakatlık ve kirmızı karta oynayabilirler.  Trabzon maçı öncesi maksimum zaiyat verdirmeye çalışacaklardır.. üstelik maçın düdüğü de bu konuda onlara yardımcı olmaktan çekinmez.. kupa fenerin umrumda değil,rövanşı da var üstelik. Bu maç onlar açısından, kendilerine ligde bir fırsat yaratmak için ellerinde bizi trabzona sayısal olarak eksik ve mental olarak problemli göndermek için bir şans. Hiç olmadı olay çıkartıp seyircisiz oynama cezası verdirmeye çalışabilirler.  Bunun ufak bir sinyalini fernandao da gördük. Bu maç volkan da sahada olabilir..Severler böyle şeyleri. Sorsan profesyonellik.

Öngörülü bir karamsar ve totemci olarak ; aman Dikkat.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı mertozlu

Sakatlık ve kirmızı karta oynayabilirler.  Trabzon maçı öncesi maksimum zaiyat verdirmeye çalışacaklardır.. üstelik maçın düdüğü de bu konuda onlara yardımcı olmaktan çekinmez.. kupa fenerin umrumda değil,rövanşı da var üstelik. Bu maç onlar açısından, kendilerine ligde bir fırsat yaratmak için ellerinde bizi trabzona sayısal olarak eksik ve mental olarak problemli göndermek için bir şans. Hiç olmadı olay çıkartıp seyircisiz oynama cezası verdirmeye çalışabilirler.  Bunun ufak bir sinyalini fernandao da gördük. Bu maç volkan da sahada olabilir..Severler böyle şeyleri. Sorsan profesyonellik.

Öngörülü bir karamsar ve totemci olarak ; aman Dikkat.

Seyircisiz cezası seneye kupada çekiliyor. Diğer dediklerinde haklısın. Ama kupayı umursamadıklarını sanmam. 4. olup yine Vardar'la falan oynamak istemezler.

Çevrimdışı yoruk

Akhisar-GS ne zaman ? Final tek maç mı ? Bunların yanıtlarına göre istediğimiz kadar sövebilriiz  :evillol:

Çevrimdışı mertozlu

Akhisar-GS ne zaman ? Final tek maç mı ? Bunların yanıtlarına göre istediğimiz kadar sövebilriiz  :evillol:

Yarin.  Evet final tek mac

akhisar satar zaten o maçı final tek maç.

Çevrimdışı rico_paşa

fabri - gg, pepe, medel, adriano - ozzy, tolgay - lens, talisca, babel - negredo kadrosuyla sahada olmamızı çok isterim. geçen sezon ozzy & tolgay ikilisiyle fenerbahçe'ye neler yaptığımızı çok iyi hatırlıyorum. o dönem masaya vurup şampiyon olduk son ayda. en azından kupada bunu görmek istiyorum.

Bu kadroya Lens-q7 dışında katılıyorum. Rövanşta rotasyon daha makul geliyor. İlk maçtan fiş çekilmeli.
Beşiktaş'a adanmış hayatlar

Çevrimiçi sEuL

Hafta sonunda Trabzonspor'a karsi onemli bir sinavimiz var deplasmanda.
Sampiyonlar ligine havlu attigimiz gibi keske su TR kupasina da havlu atmis olsaydik, ondan sonra butun dikkatimizi lige verip maclara daha iyi hazirlanabilirdik. Ama su asamada rakip birde FB olunca elenmek istemiyor insan. Rotasyonlu bir kadro ile cikacagimizi dusunuyorum.
Buyuk bir ihtimalle Atiba dinlendirilecektir, Medel Tolgay Talisca orta sahasi ile maca baslariz heralde.
Savunma 4'lusu cok onemli, hocanin Adriano yada Gokhan'dan birini dinlendirecegini yada ikisine de yarim devre sans verecegini dusunuyorum.
Belki de sol kanatta Tosic yada Caner ile maca baslayabiliriz.
Solda Babel, sag kanatta da Lens ile baslar forvettede Negredo'yu gorebiliriz.
TS maci FB macindan cok ama cok daha onemli, umarim oyuncularda bunun farkindadirlar.
Bol sans Besiktas'im!

Bu arada lig macinin uzun ozetini nereden bulabilirim arkadaslar?
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 20:45:37 sEuL ]

Çevrimdışı yoruk

Gs ıle fınalde seyırcı sorunu olmasın dıye sorduydum olma ihtimalı yokmus

Rotasyona falan gerek yok zaten 3 ısım dınlenmıs oldu ,bu kadro cıkar oynar yıne.O fizik var takımda.Surada 11-14 maç kaldı gerek yok rotasyona

Tabi GG Atıba Adrı falan dınlenmesı ıyı olur .Ama Fatıh ıle falan çıkmak da  olmaz .

Çevrimiçi mellfred

Kart sınırındakiler oynamasın doğrarlar gene
Bana kalsa 11 yedek çıkarım kırmızısı var sakatlığı var Tanrı korusun
İlgi alalım kupayı fener alırsa da üzülmeyecem dedim hep maç öncesi şükür ligi aldık
ziraatın kuruş prestiji yok
Çıksın fatih Larin pektemek koştursun
şu töre yatıcısı da bi kaldırsın mabadını oynayınersin az
İlgi koyalım ligi

Etiketler: