2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 144 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6092506 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Barış Hoca

Türk futbolundaki güç odağı dönüşümü bizim başkanın TFF Başkanı olmasıyla zirve yapacaktır. Ben Kulüpler Birliği Başkanlığının bir adım ötesini hayal ettiğini düşünüyorum. Amacının da TFF Başkanı olup bizi kayırmak değil "adil her ortamda tek büyüğün her zaman Beşiktaş olacağını göstermek" olduğunu düşünüyorum.
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı f_madida

Tuttuğu takımın oyuncusunu savunmak fanboyluksa ben fanboyum. Kimsenin kör olduğu falan da yok adamın olumlu işleri de var olumsuz işleri de o yüzden zaten riske etmeyelim diye gittiler love'u getirdiler. Maçın 20.dakikasi sol bek ıslıklayan şımarık velet galatasaraylılar gibi her tokezleyene saldıralım mı isteğin nedir? Bir maç bir sezon kurtarır diyosun sevinmedin mi alanya maçında son dk attığı gole bu "beceriksizin''? Apple samsung tartisması yapıyoruz sanki fanboylukmuş.

Yahu, kale onune kadar butun takim calisip didinip topu getiriyor bu adam atmiyor, hep hantal, pozisyon almakta gec kaliyor, gol vurusu desen yok. Goturup atacagi toplarda gereksiz paslar veriyor bunun adi da olumlu is oluyor ne hikmetse.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Türk futbolundaki güç odağı dönüşümü bizim başkanın TFF Başkanı olmasıyla zirve yapacaktır. Ben Kulüpler Birliği Başkanlığının bir adım ötesini hayal ettiğini düşünüyorum. Amacının da TFF Başkanı olup bizi kayırmak değil "adil her ortamda tek büyüğün her zaman Beşiktaş olacağını göstermek" olduğunu düşünüyorum.

Fikret Orman Besiktas'i hedefledigi noktaya ve guvenerek emanet edecegi baska bir baskan bulmadan hicbir yere gitmez.  :)

Çevrimdışı tangaz

Yahu, kale onune kadar butun takim calisip didinip topu getiriyor bu adam atmiyor, hep hantal, pozisyon almakta gec kaliyor, gol vurusu desen yok. Goturup atacagi toplarda gereksiz paslar veriyor bunun adi da olumlu is oluyor ne hikmetse.

bizim forum inşaat tandanslı olduğu için insanlar alan duvar kelimelerini duyunca istemsizce beğeniyorlar  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Fikret Orman Besiktas'i hedefledigi noktaya ve guvenerek emanet edecegi baska bir baskan bulmadan hicbir yere gitmez.  :)

ben başkandan sonrası isin ANÇ'nin bu göreve talip olacağını düşünüyorum. Gözlerinde o istek çok net görülüyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Karabay

bu gese bi dilenme vidyosu yapmış reklamları dönüyor neymiş kuruluş amaçları türk olmayan takımları yenmekmişmiş

bu fransızların türk sevgisi neye dayanıyor acaba :alala:
eyi tamam işte Türklere yenilsinler işte.

Çevrimdışı doganay

Fikret Orman bir yerdeki konusmasinda benim icin Besiktas baskanligindan daha buyuk bir baskanlik yok demisti. O yuzden TFF baskanlini hedefledigini sanmiyorum.

Çevrimdışı levitate

bizde maç başlarında şöyle şeyler yapsak keşke
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Sol ayakli golcu nadir olur zaten
Golcu pas mas vermez
Tek santrafor oynuyon kime pas verecen zaten

Simdi mesela bobo vieri vardir, liseliler bilmez
O da sol ayakliydi mubarek ama topu 30mden alinca kaleye surmeye usenirdi virurdu sokardi golunu
Zaten arkadaslari da topu verince buna santraya kostuklari icin asist yapacak adam bulamazdi, bulsa da vermezdi kendi atardi

Usenmeyen gitsin baksin vieri kac asist yapmis omru boyunca 7-8 tane falandir herhalde
Vuracan topa gavura vurur gibi doncen arkani gidecen

Çevrimdışı mylife1903

bizim forum inşaat tandanslı olduğu için insanlar alan duvar kelimelerini duyunca istemsizce beğeniyorlar  :evillol:
Damacana vardi bizim abi
Fotosunu bulmak lazim
Bir de acayip acayip borular vardi beyaz ustUnde bayrak falan
Baya muhabbeti donmustu

Çevrimdışı tuncaboylu

Genel istatistik.

Burak Yılmaz'ı biz alsaydık, ofsayt istatistiğinde de zirvede olurduk.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı levitate

Kesinlikle. "Super Lig" markasiyla facebook, twitter, youtube ve instagram hesaplari olacak kendi websitesinin yani sira. Ve dedigin gibi videolar da olacaktir ligi tanitici ve takipci artirici adimlar.

Gunaydin diyerek, haftanin en iyi golunu paylasacak mesa, özetler cok daha pratik sekilde twitter ve youtube'dan paylasilacak. Oyle bein'in internet sitesindeki gibi allahlik karmasa ve reklam olmayacak. Twitter ve youtube bu konuda cok etkili. Oradan duyulan gorulen lig farkli ulkelerde ilgi cekecektir. İspanyol, rus, italyan, hirvat gorecektir bunu dolasirken. Ve talep edecektir Turkiye ligini izlemeyi kendi ulkesinde.

Bu yuzden ligin "kendisinin" bagimsiz organizasyonu olmasi cok onemli.

https://www.youtube.com/user/bundesliga

son 24 saatte 8 video atmış herifler her çeşit şey var

eğer üşeniyorlarsa bizimkiler en azından şöyle özet koysalar

https://www.youtube.com/user/legacalcioserieatim

https://www.youtube.com/user/ligue1fr

bizde sadece tivibu özet ve eski maçları koyuyor

ispanya ligi hesabıda fena değilmiş eskiden ligde oynamış oyuncuların güzel hareketlerini koymuşlar örneğin

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Sol ayakli golcu nadir olur zaten
Golcu pas mas vermez
Tek santrafor oynuyon kime pas verecen zaten

Simdi mesela bobo vieri vardir, liseliler bilmez
O da sol ayakliydi mubarek ama topu 30mden alinca kaleye surmeye usenirdi virurdu sokardi golunu
Zaten arkadaslari da topu verince buna santraya kostuklari icin asist yapacak adam bulamazdi, bulsa da vermezdi kendi atardi

Usenmeyen gitsin baksin vieri kac asist yapmis omru boyunca 7-8 tane falandir herhalde
Vuracan topa gavura vurur gibi doncen arkani gidecen

zaten ondan sonrada solak santrafor çıkmadı galiba kolay kolay da çıkmaz hareketli toplara muazzam şut yapıştırırdı tek bildiği alan 7.32 ye 2.44

üşenmedim baktım 483 maç 241 gol 10 asist

Çevrimdışı mylife1903

zaten ondan sonrada solak santrafor çıkmadı galiba kolay kolay da çıkmaz hareketli toplara muazzam şut yapıştırırdı tek bildiği alan 7.32 ye 2.44

Asisti cok olmus be abi
10 asist
9unu vermese 250 golu bulurdu
O asistleri de saygisindan baggioya fenomene falan yapmistir kesin

Çevrimdışı mylife1903

Ayrica o zamanlarin italya liginin katsayisini da 2 civari almak lazim 483 macta 482 gol degeri yapar mis gibi.
Biraz duzgun yer tutsa bu negredo da vurur vieri topa ama daha cok istemesi isirmasi lazim vieriyi 3 kisi tekmeleye tekmeleye dusuremiyordu

Çevrimdışı tangaz

Asisti cok olmus be abi
10 asist
9unu vermese 250 golu bulurdu
O asistleri de saygisindan baggioya fenomene falan yapmistir kesin

reis yarısını zaten kariyer sonlarında çaptan düşünce fiorentina dönemi yapmış duvar alan servis konsamasyon işlerine başladığında

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Bu takimin as forveti negredo dur. Love severler uzun surr isyan edecek. Reisimiz 4.2 m yurooo aliyo love da kimmişş

Çevrimdışı almanci

Kim ne derse desin Negredo iyi futbolcu. Karakter zaten 10 Numara. Bize uygun adam degil ama kesinlikle gercek bir dokuz. Cok haksizliga ugruyor burada.

Çevrimdışı tangaz

Bu takimin as forveti negredo dur. Love severler uzun surr isyan edecek. Reisimiz 4.2 m yurooo aliyo love da kimmişş

4,35 :bandit:

Çevrimdışı almanci

4,35 :bandit:

aldigi para verdigi katkiya göre tabi fazla ama bunda adam'in bir sucu yok. zaten vücut dili üstündeki sorumlulugun farkinda oldugunu gösteriyor.

Çevrimdışı tangaz

aldigi para verdigi katkiya göre tabi fazla ama bunda adam'in bir sucu yok. zaten vücut dili üstündeki sorumlulugun farkinda oldugunu gösteriyor.

katılıyorum karakteri falan 10 numara zaten sadece performansı yetersiz şimdilik umarım bursa maçıyla saplamaya başlar

Çevrimiçi sozkul

Çevrimiçi sozkul

Cenk'in sözleşme zamanı gelmişti ve en az 3.3 isteyecekti/verilecekti.

Cenk'e 1.6 verdiğimiz sözleşmeyi 3.5 sene önce imzaladık ve o sırada Cenk'in kariyeri Larin'in şu anki kariyerinden iyi değildi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu doğru. Birde daha parasız dönemdeydik. Yine para yok ama kimseyi inandıramıyoruz artık olmadığına.

Çevrimdışı levitate

katılıyorum karakteri falan 10 numara zaten sadece performansı yetersiz şimdilik umarım bursa maçıyla saplamaya başlar

love ve larin'in gelişiyle hareketlenir umarım forması tehlikeye girdi

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Yazık oldu, yine 90+ fener atana kadar oldu..cok kotu hakem bu Yasar Kemal

Etiketler: