Anket
Anket

Beşiktaş Forum|Anket Üç devre seçebilirsiniz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anket  [Okunma sayısı 11777 defa] Anket
Anket
Sezonun ilk yarısında Beşiktaş'ı oyunsal açıdan en çok beğendiğiniz devre hangisiydi?
Beşiktaş - Karabük | İlk Devre
7 [%6]
Beşiktaş - GS | İkinci Devre
14 [%12]
Rize - Beşiktaş | İkinci Devre
1 [%0.9]
Kayseri - Beşiktaş | İlk Devre
13 [%11.1]
Gençlerbirliği - Beşiktaş | İkinci Devre
11 [%9.4]
Adana - Beşiktaş | İlk Devre
3 [%2.6]
Beşiktaş - Bursa | İkinci Devre
24 [%20.5]
Beşiktaş - Dynamo | İlk Devre
14 [%12]
Beşiktaş - Benfica | İkinci Devre
30 [%25.6]

Toplam Oy Verenler: 63

Çevrimdışı atalay

Üç devre seçebilirsiniz.

Çevrimdışı alimm

şu 4-1-2-1-2 oynadığımız maç hangisiydii... bak hatrlayamdım şimdii

edit: kayseri maçıydı... ikinci yarının başında quaresma oyuna girmişti... ii futbolla atamadığımız golü beck'in şut7pası ile ömer'in ayağından bulmuştuk...
[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2017, 01:08:40 alimm ]
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş - Gs 2.ci devre

Beşiktaş - Benfica 2.ci devre

Beşiktaş - Genclerbirligi 2.ci devre
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

şu 4-1-2-1-2 oynadığımız maç hangisiydii... bak hatrlayamdım şimdii
Merdivenspor :icool:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BJKTÜRK23

gs-Benfica 2.yarılar olsaydı ts ilk devre onu seçerdim 3. olarak. abu boş karşı karşıya kaçırıp rhodolfo yedirene kadar en rahat maçımızdı bu seneki. ant 2. yarı da iyiydi ama rakip 10 kişiydi ve Caner i kaybettik onu seçmezdim olsaydı da.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı eski inönü

Kayseri ilk devre
Bursa ikinci devre
Dinamo ilk devre

Çevrimdışı eski inönü

gs ve benfica ikinci yarılar tamamen taraftar gazı. taktik bir durum yok orda bana göre

Çevrimdışı Barış1903

Üç devre seçebilirsiniz.

Deplasmanda ki Napoli maçının ilk yarısını şıklarda olmayı hak ediyordu ama  :)

Çevrimdışı worns

Kayseri ilk, G.Birliği ikinci, Dynamo ilk oyladım. Oyun olarak en güçlü göründüğümüz ve hücum sürekliliği sağlayabildiğimiz bölümler bunlardı.

Kayseri maçının ilk devresini yeni bir orta saha kurgusuna geçiş işareti olarak algılayıp çok sevinmiştim. Hem verimsiz kenar forvetlerin yükünden kurtulacak hem de koordine edemediğimiz orta sahada bir kişi fazla bulunarak sorunu çözmeye daha yakın duracaktık. 0-0 bitti, ikinci yarı bu plandan vazgeçtik. Kazandık ama abartısız berbat oynadık, ilk yarı bir çok pozisyon üretmişken 2. yarı tek pozisyon korner sonrası seken toptan geldi, gol oldu. Şenol Hoca sonra yine olmayanı oldurmaya çalışarak devreyi bitirdi. Umarım Talisca'dan maksimumu alabileceğimiz bu sistem hala kafasında vardır.

G.Birliği maçının 2. yarısında da çok fazla gol pozisyonu bulduk. Ayrıca Marcelo hayatımda gördüğüm en baskın orta saha oyunlarından birini oynadı. Atiba'ya bir şey olursa bence tek yedeği.

Dynamo maçında da rakibe pozisyon bile verilmeyen coşkulu ilk 45'liğe yazık oldu. Bir duran top golünden fazlasını çıkartmış olmalıydık.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Beşiktaş - Gs 2.ci devre

Beşiktaş - Benfica 2.ci devre

Beşiktaş - Genclerbirligi 2.ci devre

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı GÖRKEM

Acikcasi hic bir Macta toplam olarak 45 Dakika bile cok iyi oynadigimizi düsünmüyorum. Oylamaya sunulanlar "eh iste" dedigim Maclardi. Temel sorun saha ici organizasyonu ve hatlar arasindaki kopukluk.

Ek olarak Stoper eksikligi daha önde oynamak gibi bir plani devre disi birakmis olabilir. Kanat eksikligi ise bireyselligi daha da fazla öne cikaran husustu.
[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2017, 00:41:21 GÖRKEM ]

Çevrimdışı Doğuhan

1) Karabük maç başlangıcı her maç yapmamız gereken baskılı, topun hızlı döndüğü, iç saha oyun başlangıcıydı ki golleri anında bulduk ama tempoyu sürdüremedik.
2) Benfica 2. yarısı sahaya ruhunu koydu oradaki herkes o maçı ayrı koyuyorum
3) En keyif veren oyun Bursa maçının devre arası maçtaki tek kanat olan Olcay'ın çıkıp 45-75 arası Necip-Atiba-Oğuzhan-Tolgay-Aboubakar-Cenk li bi Hücum hattıyla oynadığımız oyundu. Bu formasyonda Gökhan Gönül yıldızlaştı hele bir de Caner'in olduğunu düşünmeden edemiyor insan. Tolgay ve Oğuzhan'la merkezden giderken onların top kayıplarında Atiba Necip anında topu geri kazanıyorlardı ve merkezden edilen hücumlarda topu kanatlara genişlettiğimizde Gökhan Gönül ve Adriano sezondaki en fazla bindirmelerini bu maçta yaptılar. Yıllardır saçma sapan sağ beklerden sonra Gökhan'ın o performansını izlemek inanılmaz keyif verdi.

Etiketler: