Tapatalk Uygulaması
Tapatalk Uygulaması

Beşiktaş Forum|Tapatalk Uygulaması Besiktasarena.com Tapatalk mobil forum uygulamasını tekrar desteklemektedir. Mobil cihazınızdan Beşiktaş Arena Foruma daha rahat erişebilmek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tapatalk Uygulaması  [Okunma sayısı 43522 defa] Tapatalk Uygulaması

Çevrimdışı Altuğ

Besiktasarena.com Tapatalk mobil forum uygulamasını tekrar desteklemektedir. Mobil cihazınızdan Beşiktaş Arena Foruma daha rahat erişebilmek için Tapatalk uygulamasını kullanabilirsiniz.

Cihazınıza uygun Tapatalk uygulamasını Tapatalk resmi sitesinde bulunan "Get The App" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda bulunan link üzerinden de yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tapatalk Yükle
http://tapatalk.com/m?id=4&referer=114541

Ayrıca akıllı telefon ve tabletlerinizin tarayıcılarından da şuan ki mevcut Mobil temamıza erişim sağlama devam edecektir.
[ Son Düzenleme: 18 Şubat 2015, 11:24:48 Altuğ ]

Çevrimdışı frkndgnr

Teşekkürler, umarım mobil sürüm bir an önce hazır olur.

Çevrimdışı ALI RIZA

Aktif Şu an

Çevrimdışı frkndgnr

Aktif Şu an

Tapatalktan mı bahsediyorsun abi çünkü bende şuan bir değişiklik yok

Çevrimdışı Altuğ

Tapatalk'dan bahsediyor sanırım mobil henüz aktif değil fakat Tapatalk uygulamasıyla iPhone ve iPad ile forumu çok rahat takip edebiliyorum hatta web üzerinden bile rahat oluyor :)
[ Son Düzenleme: 14 Haziran 2014, 14:21:44 SaLVaDoR ]

Çevrimdışı frkndgnr

Tapatalk'dan bahsediyor sanırım mobil henüz aktif değil fakat Tapatalk uygulamasıyla iPhone ve iPad ile forumu çok rahat takip edebiliyorum hatta web üzerinden bile rahat oluyor :)

evet abi haklısın tapatalk çok iyi ama Dh deki gibi bir mobil site yakışır bu platforma :)

Çevrimdışı ALI RIZA

evet abi haklısın tapatalk çok iyi ama Dh deki gibi bir mobil site yakışır bu platforma :)
Pardon diğeriyle karıştırdım :)

Çevrimdışı Kadir Akdağ

Uygulama da site 3-5 gündür açılmıyor ne zaman düzelir kolay gelsin

Çevrimdışı Altuğ

Uygulama da site 3-5 gündür açılmıyor ne zaman düzelir kolay gelsin

@Kadir Akdağ Tapatalk uygulamasını deaktif etmek zorunda kaldık enteresan bir biçimde forumda ağırlığa sebebiyet vermekteydi. İlerleyen zamanda yeni bir patch çıkarırlarsa tekrar aktif hale getirip test edeceğiz.

Çevrimdışı Deniz

tapatalka güncelleme geldi son 5 günde 2 kez.problemler giderilmiş olabilir bilginize
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Altuğ

Kontrol edeceğim @Deniz eğer yavaşlık yaratmaz ise post göndermelerde tekrar aktif hale getiririm.

Çevrimdışı Deniz

@Altug teşekkürler
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı cinque

30 hazirandan bu yana bayağı güncelleme geldi uygulamaya. acaba herhangi bir gelişme var mı? gerçekten çok yardımcı oluyor bu uygulama.

Çevrimdışı Volkan Başaran

Kendi forumlarımızda tapatalk kullanıyoruz illk kez burada yavaşlatıyor diye duydum..

Bu konuda eminmisiniz..

Tapatalk olursa aktifivete çok daha fazla olacaktır :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Altuğ

Tapatalk Uygulaması tekrar aktif hale getirilmiştir. @NoPasaran, @cinque, @Deniz

Çevrimdışı FARUK

Tapatalk Uygulaması tekrar aktif hale getirilmiştir. @NoPasaran, @cinque, @Deniz

süpersin hocam sıkıntı yok artık değil mi

Çevrimdışı Altuğ

Katılıyorum @NoPasaran fakat uzun zamandır mevcut kullandığımız SMF versiyonu ile ilgili sıkıntılar yaşanıyordu sonunda fixlemişler irtibattaydık bir kaç personeli ile şuan sorunsuz şekilde kullanabilmekteyiz. Test edersiniz artık  :)

Çevrimdışı Altuğ

Şuan için problem yok gibi @FARUK siz yinede bir test edin tabii, bende severek kullanıyordum mesaj gönderimlerinde problem olunca deaktif etmiştik.

Çevrimdışı Altuğ

Sanırım hata hala fixlenmemiş bir süreliğine daha deaktif duruma getiriyorum Tapatalk'ı arkadaşlar.

Çevrimdışı FARUK

Sanırım hata hala fixlenmemiş bir süreliğine daha deaktif duruma getiriyorum Tapatalk'ı arkadaşlar.

ben deneyemeden gitti desene :)

Çevrimdışı Volkan Başaran

Tapatalk ile zamanında kendi forumumda sorun yaşamıştım..

Veritabanındaki tüm tapatalk dosyalarını kaldırmak gerekiyor valla. Ben bununla ilgili onlara yazmıştım uygulama sildiğimiz zaman artıklar kalıyor ve hata veriyor diye ama dönen olmadı..

Hata ne bilmiyorum ama eski sürümden hiç iz kalmaması gerekiyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı frkndgnr

Tapatalk ne zaman aktif olur, siteyi mobilden takip etmek  güçleşiyor çünkü, kaldığım yerden okumak istiyorum mesajları ve bu tapatalkda daha kolay oluyor

Çevrimdışı Burak

@Altuğ abi tapatalk olmuyorsa responsive bir temaya geçiş olamaz mı acaba telefonlar için? Bir de smf sistem güncellemesi olmuyor mu, veya tapatalk kaynaklı mı sorun, uygulamaya son zamanlarda bayağı güncelleme geldi

Çevrimdışı FARUK

Öncelikle site responsive olmadığı için ekrana sığmıyor, ben üniversitede derslerde sıkıldığım için sık sık foruma girmeye çalışıyorum ancak hocaya fark ettirmeden siteye girip, konuyu açmak imkansız neredeyse çünkü yazılar çok minik kalıyor ekranda, diğer yandan resim eklenen sayfalar da iyice yavaşlatıyor siteyi telefonda, Turkcell kullanıyorum ama okula girince nedense 3g çekmiyor doğru dürüst, herhalde binalarda fazla bakır kullanıldığı için :(

Tapatalk oldukça yararlıdır. Hem hız konusunda büyük avantaj sağlar, hem de daha rahat dolaşım sağlar. Şimdi telefondan girince siteyi sağa sola çekmek gerekiyor veya zoom yapmak vs. gerekiyor ama tapatalk da her şey standart boyutta gözüküyor ve kullanımı daha rahat. Neden telefonlarımıza twitter, facebook, intagram gibi uygulamaları indirip tarayıcıdan girip kendi sitelerini kullanmıyorsak aynı sebeplerle tapatalk da lazım :)

Özellikle bağlantı hızının düştüğü noktalarda tapatalk büyük avantaj sağlar.

Örneğin telefondan siteye her girdiğimde sitede ki tüm resimleri yeniden yüklüyor yani intro kısmında ki resmi, logoyu, üye avatarlarını, varsa konuya eklenen resimleri vs. Ancak tapatalktan giriş yapıldığında konu içi resimler hariç diğerleri yüklenmeyeceği için kota konusunda da büyük avantaj sağlar :)

@Burak
telefondan girerken tavsiyem android için chrome yada chrome beta
bu uygulamalarda erişebilirlik seçeneklerinde yazı boyutunu %160 yaparak kullanıyorm
yazılar rahatça okunacak şekilde büyüyor
ve site nin ekrana yerleşimi gayet iyi oluyor

Çevrimdışı Burak

@Burak
telefondan girerken tavsiyem android için chrome yada chrome beta
bu uygulamalarda erişebilirlik seçeneklerinde yazı boyutunu %160 yaparak kullanıyorm
yazılar rahatça okunacak şekilde büyüyor
ve site nin ekrana yerleşimi gayet iyi oluyor

Abi zaten chrome kullanıyorum ancak yine de tapatalk yerini tutmuyor malesef ancak şimdilik idare edeceğiz bu şekilde, yapacak bir şey yok sistem de sorun varsa :(

Etiketler: