25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 12.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Serkan Çınar Yayın : Lig TV

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 116563 defa] 25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Beck görevini iyi yapıyor disiplinli çocuk ama ilerki sene malesef bize yetmez şl icin cok zayıf kalır  :by2:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Librarius

Ayiptir söylemesi, o tarz düsünme FBlilere özel degil. Besiktaslilar da her Fener macindan sonra ayni yorumlari yapiyor.

Cunku sebebimiz var. Sikeci bir camiadan, tarla sulayan, oyuncu ayartan bir camiadan bahsediyoruz. Suphelenmemek elde degil.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Bizim taraftar bir ilginc, quaresmayi elestiriyorlar ustune gomezi elestiriyorlar.

Gomez benim begendigim bir stilde oyuncu degil. Isterse 30 gol atsin begenmiyorum bu tarz oyunculari ama seviyorum ve futbolculugunu tartismam, futbol bilgisini tartismam mario futbolu biraktiktan sonra cok iyi teknik direktor olacaktir.

Benim begendigim tarz forvet topu alinca hizlanan oyuncu, gomezin topla iliskisi biraz kotu ama arkadasim adam faal futbolcular icinde en iyi gol yuzdesine sahip 3. Oyuncu ustelik 2 bos sezonu var italyada.

Demba iyi oyuncuydu ama gomezin 2-3 tik altidir ustu degil.

Ayrica mario gomezin kotu oynadigina katilmiyorum, kotu oynasa bu kadar goremezdik biz sahada, bilakis cok iyi oynadi, hirsli ve istekliydi belki biraz asiri motive ve sartlanmislik vardi ama forvet oyuncusu icin gol pozisyonuna girmesi onemlidir. Belki biraz sansizdi sektire sektire gonderildigi 2 top var uzak koseye onlardan biri iceri girse baska sey konusacaktik.

Pozisyona giriyorsa iyidir, ts macinda cikip 2-3 tane atabilir.

Mario gomez elestiriliyor, quaresma elestiriliyor yahu sol bek ismail.

Çevrimdışı LuceGel

Ayiptir söylemesi, o tarz düsünme FBlilere özel degil. Besiktaslilar da her Fener macindan sonra ayni yorumlari yapiyor.
Bu sene FB lehine yapılan hakem hatalarını yok sayıyorsun yani.Rakiplerin gördüğü basit kırmızı kartlar ,kazanılan avanta penaltılar,kendilerine çıkmayan sarı ve kırmızı kartlar .Sadece ligin 2. yarısında fazladan 7-8 puan kazandılar.Beşiktaşlıların konuştuğunu Fb lilerin yarısıda kabul ediyor.Senin hangi takımı tutuğunu bilmiyorum ama objektif olmaya çalış ligde düzgün hakemler maç yönetseydi pfdk düzgün işleseydi 9-10 puan önde olurduk şu an.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Ogün

O kadar alışmışlarki bizim hakemler tarafından ezilmemize, faullere kart çıkmamasına, hakem dün akşam yugoslav faullerine direk kart çıkartınca eyyam deyip duruyor beyinsizler.

Çevrimdışı cisse557

Bizde de abartanı vardır muhakkak ama net hataları da dile getirelim bi zahmet onlar da getirsin hatta ama hak ederek kazandığın her maçta eyyam denmesi saçma. ki dünkü maçın hakemi gayet iyiydi. Hatta Marselonun penaltı pozisyonunu görmeyen ya da veremeyen kale arkası hakemine bir daha maç vermesinler. Biz bunları da dile getiririz yani sıkıntı yok. Temiz futbol istiyoruz sadece.

Çevrimdışı Kemal

Kardes derdin nedir? Gomez sana ne etti? 18 golle ligin en golcu oyuncusu bir kac mac kotu oynayamaz mi?

Derdim Beşiktaş , gol atacam diye kendini yiyip bitirecegine vurulmayacak pozisyonlarda saçma sapan vuracagina bencilligi bırakıp yanındaki boş arkadaşlarına pas versin , bizde son 15 dk elimiz kalbimizde maç seyretmeyelim.

Çevrimdışı MrtBlgc

Kendi arkadaşına, rakip takıma, formasına saygı göstermeden 3 puan hakedilmez. 2-0 ı bulduktan sonra 3 ü de yoktu ileri uç ekibinde.

Ve ne yazık ki bu ilk defa olmuyor.  Son dakikada adam şişirir karambolden yersin ikiyi. Bu örneği vermeye gerek bile yok.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kim kime saygı göstermemiş arkadaşım?  Çatır çatır futbol oynuyoruz işte.  Kim 3 puanı haketti o zaman Rize mi? 2-0 dan sonra bir çok pozisyona girip atamadılar.  Fener bizim girdiğimiz pozisyonun yarısı kadar pozisyona giremiyor o zaman kazandıkları hiçbir 3 puanı haketmiyorlar.  Böyle bir bakış açısı olabilir mi?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı b.damatoglu

Kim kime saygı göstermemiş arkadaşım?  Çatır çatır futbol oynuyoruz işte.  Kim 3 puanı haketti o zaman Rize mi? 2-0 dan sonra bir çok pozisyona girip atamadılar.  Fener bizim girdiğimiz pozisyonun yarısı kadar pozisyona giremiyor o zaman kazandıkları hiçbir 3 puanı haketmiyorlar.  Böyle bir bakış açısı olabilir mi?

Şampiyonluğa giden takım 10 tane yüzde yüz pozisyonu saçma sapan harcamaz.

Fenerin Rizenin de canı cehenneme. Ben kendi iş disiplinime ciddiyetime bakarım.

Dün olanların saçmalık olduğunu farketmek için son dakika golüyle puan kaybetmemiz gerekmiyor.

Dün 3 puan aldık iyi konuşuyorsun. Son dakikada karambolden yesek ortalığı yakacaktın...

Çevrimdışı MrtBlgc

Şampiyonluğa giden takım 10 tane yüzde yüz pozisyonu saçma sapan harcamaz.

Fenerin Rizenin de canı cehenneme. Ben kendi iş disiplinime ciddiyetime bakarım.

Dün olanların saçmalık olduğunu farketmek için son dakika golüyle puan kaybetmemiz gerekmiyor.

Dün 3 puan aldık iyi konuşuyorsun. Son dakikada karambolden yesek ortalığı yakacaktın...

Ben harcanan pozisyonların laubalilikten kaynaklandığını düşünmüyorum.  Biraz beceri noksanlığı var.  Ne Kerim Frei ne de Olcay bitirici oyuncular değiller.  Özellikle Olcay haftalardır direkleri dövüyor.  Ben oyunun bütününe bakıyorum, girdiğin pozisyonları değerlendirmek tabiki önemli ama o pozisyonlara girebilmek de değerlendirmek kadar önemli. Tuttuğun takımın performansını eleştir,  ben de çoğu zaman eleştiriyorum fakat 3 puanı haketmedi vb gibi söylemler biraz fazla.  Özellikle son 10 haftaya girilirken 2 takımda çok stresli maçlar oynayacak. Belki FB de bugün Kayseri karşısında yığınla pozisyona girip atamayacak.  Bu da olabilir. Artık son dönemeçte 3 puanı haketmiyor vs gibi söylemler yerine ne olursa olsun destek olun şu takıma.  Bi tane Beşiktaş var,  başka da yok.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Gomez bahsinin sırası değil, sene sonunda fikir beyan edilsin.

Çevrimdışı ismail

Gomes belki 18gol 19 gol stresine girmistir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: