Vodafone Arena Periscope Yayını
Vodafone Arena Periscope Yayını

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Periscope Yayını Vodafone Arena Periscope Canlı Yayın başladığı zaman link eklenecektir. Periscope uygulaması yüklü telefonlarınız ve tabletlerinizden

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Periscope Yayını  [Okunma sayısı 17230 defa] Vodafone Arena Periscope Yayını

Çevrimdışı mert_

yine süper bir adım yine  Beşiktaş arena :)

Çevrimdışı Fatih

Cok guzel dusunulmus bir olay.. Tişikkirlir sipirmin...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

O nedir  :kop: :kop: :kop: Benim gibi 75 milyon ne oldugunu bilmek istiyordur  :eyes :eyes :eyes

Çevrimdışı ZEKI

Kim naisl izliyor bir de anlataydiniz izlerdik
herseyin bir ilkini gene Besiktas Arena getiriyor..

Çevrimdışı Deniz

Kim naisl izliyor bir de anlataydiniz izlerdik
herseyin bir ilkini gene Besiktas Arena getiriyor..
Persicope uygulamasını indirip twitterla eşliyorsun daha sonra verilen linklere tıklayak canlı yayını izliyorsun @ZEKI abi
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Persicope uygulamasını indirip twitterla eşliyorsun daha sonra verilen linklere tıklayak canlı yayını izliyorsun @ZEKI abi
verilen linkler derken @Deniz efendi ? birden fazla yayın mı olacak ?
var olan yayın mı acaba ? var olan yayınsa o kadar uğraşmaya değmez  :kop: :kop:

Çevrimdışı Deniz

verilen linkler derken @Deniz efendi ? birden fazla yayın mı olacak ?
var olan yayın mı acaba ? var olan yayınsa o kadar uğraşmaya değmez  :kop: :kop:
oraya gidip akıllı telefonu olup periscope uygulaması olan herkes yayın yapabilir.Telefonedan çekiyorsun zaten
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

oraya gidip akıllı telefonu olup periscope uygulaması olan herkes yayın yapabilir.Telefonedan çekiyorsun zaten
Kim gidecek acaba  :kop: :kop: :kop: ilk giden Yavru kartallıktan kurtulur  :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı Deniz

Kim gidecek acaba  :kop: :kop: :kop: ilk giden Yavru kartallıktan kurtulur  :ishock: :ishock: :ishock:
her gün giden oluyor ben canlı canlı izliyorum stadı  :icool:

Çevrimdışı ALI RIZA

her gün giden oluyor ben canlı canlı izliyorum stadı  :icool:
bende canlı yayından izliyorum :)  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Altuğ

İlk giden yayın linkini koyar

iPhone'umdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Çevrimdışı Altuğ

Yayın linkleri güncel olarak eklenecektir.

Çevrimdışı Volkan Başaran

Bütün linklerde yayın bulunamadı dyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Altuğ

Bütün linklerde yayın bulunamadı dyor.

@Volkan Başaran dostum sadece Periscope uygulaması olan tablet ve telefonlarda geçmiş yayınları görebiliyorsunuz. Anlık yayın yapılıyorken izleme şansınız var ama pc'den.

Çevrimdışı Altuğ

Periscope ekran görüntüleri.

iPhone'umdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

@Volkan Başaran dostum sadece Periscope uygulaması olan tablet ve telefonlarda geçmiş yayınları görebiliyorsunuz. Anlık yayın yapılıyorken izleme şansınız var ama pc'den.

Periscope silmiştim şimdi yeniden yükledim

Ama durum şmyle oluyor altuğ

@Altuğ
[ Son Düzenleme: 16 Haziran 2015, 10:44:39 Volkan Başaran ]
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Altuğ

Sanırım android'e özel @Volkan Başaran iPhone ve iPad'de link'e basıldığı an video başlıyor. Yalnızca bir defe diye seçtikten sonra bjk_mabet geliyor ya ona bas orda videolar liste halinde gelir tahminimce.

Bu sayede linklere'de ihtiyaç duymazsın mabet'i takip etmen yeterli olacak :)
[ Son Düzenleme: 16 Haziran 2015, 10:48:56 Altuğ ]

Onda da durum bundan ileri gitmiyor Android te. Evde ipad var bide ondan denerim aksam.

Burada da android kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirse iyi olur, bende mi sorun var genel mi öyle daha iyi öğrenmiş oluruz.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Etiketler: