Beşiktaş-Mersin maçı buluşma ve etkinlikler
Beşiktaş-Mersin maçı buluşma ve etkinlikler

Beşiktaş Forum|Beşiktaş-Mersin maçı buluşma ve etkinlikler Ben biletimi aldım e blok koltuk No: h 21

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş-Mersin maçı buluşma ve etkinlikler  [Okunma sayısı 15502 defa] Beşiktaş-Mersin maçı buluşma ve etkinlikler

Çevrimdışı Zoro

tamam daha var nasılsa maça cuma cumartesı gıbı sızlerede uyarsa bır plan yapalım mac oncesı bulusuruz bıseyler ıcer sohbet ederız sonrada Kartal Gol Gol Gol :D
okey

Çevrimdışı Burak Akay

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Burak Akay

Bu arada maça gelicek veya gelmeyi düşünen arkadaslar hava pazar günü 10 derece civarında parçalı bulutlu yani iyi bir hava olucak İnşallah Kartalım Bizlerin desteğiyle 3 puanı rahat alıcak
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 28 Ocak 2015, 14:51:10
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
Maraton F'den biletimizi aldık biz de bir arkadaşla.
İşleri de ayarlayabilirsek orada olacağız inşallah  :super:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Ali

Ben de yeğenim ile birlikte maraton G blokta olacağım. İstanbul'da bizi harika bir şekilde ağarlayan forum ekibinin Ankara'ya gelmesini de dört gözle bekliyorum. İlk dönem kaçırmıştım bu sefer kaçırmayız.  :tabe:

Çevrimdışı ahmetx

@ahmetx abi maça gelicekmisin Osmanlıya :D
muhtemelen gelemiyeceğim misafirlerim gelecek. :bawling:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Necmi

Ben de yeğenim ile birlikte maraton G blokta olacağım. İstanbul'da bizi harika bir şekilde ağarlayan forum ekibinin Ankara'ya gelmesini de dört gözle bekliyorum. İlk dönem kaçırmıştım bu sefer kaçırmayız.  :tabe:
sanırım bu seferde kaçıracaksın  :naughty: kısmet balıkesir maçına artık evet buluşma fotoğraflarını bekliyoruz

Çevrimdışı Burak Akay

evet arkadaslar maca 25 saat 42 dakika kaldı yarın nasıl birşey yapıcaz buluşma falan
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Burak Akay

@Ali , @CanEmre , @Zoro , @ilhan , @If Else , @bangelero torpedo , @kaanzor , Evet Abiler yarın bişeyler yapalım derim nerdeyse hepiniz büyüğümsünüz karar sizlerin tabiki ama maç öncesi bi buluşma gibi bişey yapıp öyle geçsek güzel olmazmı çayımızı kahvemizi içer öyle geçeriz Osmanlıya Ne dersiniz?
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Ali

sanırım bu seferde kaçıracaksın  :naughty: kısmet balıkesir maçına artık evet buluşma fotoğraflarını bekliyoruz
Kısmet Necmi abi. Biz buradayız nasılsa, Balıkesir maçında kesin bekliyoruz.  :ok:

@Ali , @CanEmre , @Zoro , @ilhan , @If Else , @bangelero torpedo , @kaanzor , Evet Abiler yarın bişeyler yapalım derim nerdeyse hepiniz büyüğümsünüz karar sizlerin tabiki ama maç öncesi bi buluşma gibi bişey yapıp öyle geçsek güzel olmazmı çayımızı kahvemizi içer öyle geçeriz Osmanlıya Ne dersiniz?
Burak istersen özelden telefon numaranı gönder, maç öncesinde maalesef çok zamanım olmayacak ama Yenikent'de stadın civarında forum ahalisi olarak kısa süre de olsa toplanabiliriz. Sanırım büyük buluşma Balıkesir maçında olacak.  :tabe:

Çevrimdışı CanEmre

buna çok güldüm.

Beşiktaş - Mersin İY maçı sonrası passolig bilet satış gişesi  :evillol: :evillol:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı ALI RIZA

Etiketler: