29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş
29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş Tarih : 16.04.2023 Saat : 20:30 Stadyum : Şenol Güneş Stadyumu Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Olguncan - Erdem Bayık - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5946 defa] 29. Hafta Trabzonspor 0-0 Beşiktaş

Çevrimdışı Talisca1903

kasığını nasıl çekiyordu 🤔 hiçbir şeyi yoktu maçın başında kimi değiştirecek dense herkes maxsim der hocanın standartı bu
abi çıkmadan bak istersen kasığını çekiyordu ekran ona focuslandığında hocanın standartı bu felan komik olmaya başladı necip umut oynatıyordan buraya mı geldik nerede nejip nerede umut varsa daha iyisi o oynar mulekada oynamıyor işte Cenk gelsin geçer yerine gerçi o da takım savunmasını zayıflatıyor deniyor ya neyse

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Saiss'in çok sallamadigi süper ligde orta viteste oynadığı oyun ligin kalitesini göstermesi açısından yeterli.

Çevrimiçi Necmi

Bana şaibeli geldi takımın durumu. Tempo yapmıyordu, herkes yerinde, ilerde çoğalmıyor kimse, boşa kaçan yok, çok fazla pas hatası ve saçma şutlar. Sanki takım beraberliği korumak için sahadaydı. Hem atmamaya hemde yememeye çalıştı.
yememeye çalışan mertti takım değil 😂 ayağı kırık adamı tutamadık doksan dakika
En iyi oyuncularımız mert ve iki stoper maçın özeti bu

Çevrimiçi Necmi

abi çıkmadan bak istersen kasığını çekiyordu ekran ona focuslandığında hocanın standartı bu felan komik olmaya başladı necip umut oynatıyordan buraya mı geldik nerede nejip nerede umut varsa daha iyisi o oynar mulekada oynamıyor işte Cenk gelsin geçer yerine gerçi o da takım savunmasını zayıflatıyor deniyor ya neyse
hocanın standartı bu tutmadığı bir oyuncuya böyle davranıyor iyide olsa kötüde olsa farketmiyor çıkacak oyuncu oydu ve çıkartıncada takım çöktü ts nin bütün pozisyonları ondan sonra geldi

Çevrimiçi Samet Demir

hadzi kim ya yetmez bize daha iyisini koymak gerek oraya
Şuan daha iyisi var mı? Varsa bugünkü oyunun tek suçlusu hoca o zaman.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Şuan daha iyisi var mı? Varsa bugünkü oyunun tek suçlusu hoca o zaman.

yazdığımdan bunumu çıkarttın seneye daha iyisi lazım. Hoca suçlu mu onu geç getirenmı beraberlik hakkı bile bırakmayanlar mı

Çevrimiçi Samet Demir

Şu mulekada olup Semih'de olmayan ne hoca bir açıklasın. Cenk yokken en azından Semihi yedeğe alda Muleka 18e kafayla vurunca, dağlara taşlara orta yapınca kendini yemezsin en azından.

Hadi Mulekayı aldın bari adamı merkeze çek. Sıfır teknikli adamdan kanat verimi almayı bekliyorsun.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

yazdığımdan bunumu çıkarttın seneye daha iyisi lazım. Hoca suçlu mu onu geç getirenmı beraberlik hakkı bile bırakmayanlar mı
Bu konularda tartışmayacağım abi seninle. VI zamanı nasıl tüm hatayı hocaya yükleyip diğer sorunları görmezden geldiyseniz, şimdi o sorunlara sitem etme hakkınız yok.

Çevrimdışı Talisca1903

2,5 puan ortalamalı deplasmanda Fener Başakşehir tokatlayan hocayı beğenmiyoruz her maç kazanmak gerek

Çevrimdışı Talisca1903

Bu konularda tartışmayacağım abi seninle. VI zamanı nasıl tüm hatayı hocaya yükleyip diğer sorunları görmezden geldiyseniz, şimdi o sorunlara sitem etme hakkınız yok.

Bu hocayı kaybetmek akıl tutulması olur

Çevrimdışı Talisca1903

Cenk beğenilmiyor şu maçta tertemiz tabelasını yapar geçerdi ama sorsan sol kanatta takım savunmasını zayıflatıyor

Çevrimiçi sEuL

Saiss'in çok sallamadigi süper ligde orta viteste oynadığı oyun ligin kalitesini göstermesi açısından yeterli.
Tayyip sakatlanmasa bugun yedeklerde oluyor olurdu bu arkadas.

SG geldigi ilk gunden beri gerek demecleri ile gerek kendisine yakin olan basin mensuplari araciligi ile Saiss’i begenmedigini dile getirdi. Saiss bu ligin cok uzerinde bir oyuncu, sag stoperde belki hayati boyunca ender tek tuke bir iki maca cikmis olabilir ama bugun bolgesinde oynamamasina ragmen yine klasini gosterdi.

N’Koudu’nunda uzerini coktan cizmisti beyefendi. Sonra bakti Salih, Redmond, Josef, Gedson’un olmadigi ve Ghezzal’in daha hazir olmadigi bir macta birden kadroya aliverdi N’Koudu’yu Sivas macinda. Sonra hazirlik macinda bile zar zor 5 dakika sans verdigi adami birden bire Ts mac kadrosuna alip kurtarici diye oyuna aliyor.

Rosier’ide basinin onune atip hava toplarinda cok zayif diye oynatmiyorum demisti. Onur’un ilk macindan sonra inceden inceye basin toplasinda Rosier’e giydirmisti mactan sonra. Simdi Rosier’ide oynatsa fazla yararlanabilecegimizi dusunmuyorum.

Masuaku’yada aynisi yapildi aslinda, onuda istemedigini begenmedigini sagir sultan duydu- transfer donemini sol bek arayarak gecirdik. Elimiz mahkum kalinca yine Masuaku’ya donup oynatmaya devam ediyoruz.

Ama iste oyunculari itin bi tarafina sokup sonra elin mahkum kalinca hadi cikip bu maci bizim icin kazanla olmuyor.
[ Son Düzenleme: 16 Nisan 2023, 23:12:35 sEuL ]

Çevrimdışı Talisca1903

raşit maç başından beri kötü çıkarıp kevin soksun diyenler şimdi de raşit kalmalıydı diyor ben anlamdım bu işi kenarda kim var başka oyuna sokacak ben göremedim ki ben yinede kalsın kevin ne verecek bilemiyorum demiştim yazdığım duruyor orada

Çevrimiçi Samet Ç

Şenol Güneş'i oyuncu tercihi konusunda tek eleştireceğim nokta Rosier'in yerine Onur'u oynatması ve Ghezzal'ı oyundan çıkarması Onur'u oynatma inadından vazgeçmeli en fazla yedek olur bizde ki Rosier Atletico maçında gayet iyi oynadı.

Çevrimdışı Talisca1903

Şenol Güneş'i oyuncu tercihi konusunda tek eleştireceğim nokta Rosier'in yerine Onur'u oynatması ve Ghezzal'ı oyundan çıkarması Onur'u oynatma inadından vazgeçmeli en fazla yedek olur bizde ki Rosier Atletico maçında gayet iyi oynadı.
turnosol kağıdı gibi maç Cenk hep lazım skor yapan adam başımızın tacı  maxim bizim kalibremizden çok uzak sakın almayalım muleka ve kevine by by tayfura da bonservis felan verilmez (oynamadı bugün ama yinede bu gerçeği değiştirmez) yok Berkay yok Semih gibi hayallerde bizi dibe götürür en son Erdoğan ramostu şimdi 2 demi 3 demi hangi ligte ben bilmiyorum ha keza delibaş oguzhan akgün felan uzayıp gider burası yetiştirme yurdu değil genç olacak diye takımı vasatlaştıramayız

Çevrimdışı Talisca1903

sene başında mulakayı 40 a okuturu facnacht kenny bilmem ne kovalayan kafaları da uzaklaştırmak lazım bir an önce klüpten büyük takım büyük Hocamız ile devam edip Şampiyon olacağız

Çevrimdışı Nartallo

Bu Gedson her geçen gün daha vasat oynamaya başladı...

Top ayağına geldiğinde dripling yapmak haricinde herhangi bir düşünce yok kafasında...

Başka bir mevkiye geçmesi lazım, orta saha olmaz..

Çevrimiçi mellfred

cenk yok ghezzql yok gedson formsuz
yedekler de evlere şenlik olunca böyle bitmesi normal
sezon başından beri benchten destek alamadık
her şeyden önce valerian dahil bu transfer faciasının hesabı verilmeli
bu muleka yediğimiz en büyük kazık olabilir tabatadan beri

Çevrimiçi Samet Demir

sene başında mulakayı 40 a okuturu facnacht kenny bilmem ne kovalayan kafaları da uzaklaştırmak lazım bir an önce klüpten büyük takım büyük Hocamız ile devam edip Şampiyon olacağız
Daha iyi kafa geldi işte . Ozan tufan, volkan şen isteyen hocamız var artık, kulübede Rosier varken Onuru oynatan hocamız var :)

5 haftadır kesik yiyen adamı kurtarıcı diye oyuna aldı. Muleka inadını anlamış değilim. Forvette bir ihtimal tutabilecek adamı ısrarla kanatta oynatıyor.

Çevrimdışı Talisca1903

Daha iyi kafa geldi işte . Ozan tufan, volkan şen isteyen hocamız var artık, kulübede Rosier varken Onuru oynatan hocamız var :)

5 haftadır kesik yiyen adamı kurtarıcı diye oyuna aldı. Muleka inadını anlamış değilim. Forvette bir ihtimal tutabilecek adamı ısrarla kanatta oynatıyor.

Deplasmanda Başak’ı Kadıköy’de 10 kişiyle Feneri 4 lüyor felan Necip umut oynatıyor Cenk Abou varken muleka oynatıyor felan başka🥴

Çevrimiçi Samet Demir

Deplasmanda Başak’ı Kadıköy’de 10 kişiyle Feneri 4 lüyor felan Necip umut oynatıyor Cenk Abou varken muleka oynatıyor felan başka
Can çekişen gs ve ts ye hayat öpücüğü verende kendisi. Başka?

Çevrimdışı Talisca1903

Can çekişen gs ve ts ye hayat öpücüğü verende kendisi. Başka?

can çekşen gs derken ofsaytımsılarla hayat veren başkası onlara vodafoneda görürüz nasıl yaylandırıyoruz gs yi

Etiketler: