27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş
27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş Tarih : 02.04.2023 Saat : 20:30 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8072 defa] 27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş

Çevrimdışı tolga1903

Bu redmondu tutun aklımı oynatcam bu nasıl performans kafayı yicemmmmmm

Çevrimdışı goktasoktay

Kadıköy'de feneri 10 kişi yenmekten bıktık :D
9 kişi + kalecisiz. Lütfen yanlış olmasın. Nirvanası odur

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Liquidator

Tebrikler. Güzel qalibiyyet oldu

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı goktasoktay

Abi valla ne yalan söyliyim, tek inanan oydu. Skor sorun değil, önemli olan yenmemiz

Çevrimiçi Necmi

Meler kahrından ölmüştür

Çevrimiçi Necmi

Abi valla ne yalan söyliyim, tek inanan oydu. Skor sorun değil, önemli olan yenmemiz
mesajı okuduğumda hadi leynnn demişdim huzurunuzda özür diliyorum 🥺

Çevrimdışı tolga1903

mesajı okuduğumda hadi leynnn demişdim huzurunuzda özür diliyorum 🥺

Ben de dedim kendisinden özür diliyorum bırak yenmeyi gol atamaz bu takım dedim 4 gol attı abi bu nedir yaa😀

Çevrimiçi murat baltacı

Bu takımın kanatları ghezal redmond forvettede tek cenk yada abou olacak. Sais rosie geri dönecek Beşiktaş'ın çocuğu Çağdaş gs ye çelme taksın bizde içerde takalım son hafta fbde puan alıp bizi şampiyon yapsın daha ne isteriz.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Bu melek yüzlü şeytanada düdük astiramazsak yazıklar olsun
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Redmondu begenmiyenler iyi izledilermi bugün adamı, bu yüzden kalmali diyorum, yaninda saglam adamlarla tr liginde ucurur bizi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

Kaleci farkını görüyorsunuz değilmi ne toplar çıkardı maçın dönmesini sağladı resmen

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kaleci farkını görüyorsunuz değilmi ne toplar çıkardı maçın dönmesini sağladı resmen
Altay 30 milyon abi 😅
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Talisca1903

Maçı izlerken zerre kaybedeceğiz hissi oluşmadı vallahi biilahi rahat yeneceğiz dedim X faktör keltoş reis Redmond oldu Cinconuda yaylandıracaz Vodafone da akıllı olun renkliler burası Beşiktaş adamın aklını alır

Çevrimdışı Unnamed

Tayyip Talha çapraz bağ koparmış galiba  ay yok diyorlar.

Çevrimiçi Samet Demir

Nurdağından selamlar.. Totemin kralını yaptım bugün :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sozkul

Haklısın ama 2. golü nasıl kurtaramadı çözemedim, daha zorlarını kurtardı, çok mu hızlıydı acaba top?

Çevrimiçi levitate

ersin konusunda haklıymışsın abi sen ve mertten özür dilerim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Uzun zamandır yazmıyordum Fener maçında dayanamadım şükür bu takım çok ama çok büyük hiç utandırmadı bizi

Çevrimiçi Talisca1903

Arda bebesinde bugün itibari ile bitirdi kendini şımarık olmamış üçkağıtçı seni

Çevrimiçi Necmi

Haklısın ama 2. golü nasıl kurtaramadı çözemedim, daha zorlarını kurtardı, çok mu hızlıydı acaba top?
yemeyeydi iyiydi sanırım takımı yuhalatmak için yedi 😂 golü attıkdan sonra feneri sağlam yuhaladılar
şut sertti geç görmüş olabilir atladı ama kurtaramadı esas savunma vurdurmamalıydı irfan sürekli uzaktan deniyordu akıllı olmalı önünü kapatmalıydılar

Çevrimiçi Talisca1903

Aspir açın kıpkırmızı olmuş Erman şunların şu suratını görmek galibiyet kadar güzel çöl şükür bugün de yüzümüzü güldürdün Beşiktaş’ım😎😎

Çevrimiçi Necmi

Altay 30 milyon abi 😅
altayı izlerken bir an ersini izliyorum sandım
Nasıl günah işlediysek tanrı bizi ersinle cezalandırdı 🥺
Allahdan ceza bitti😁

Çevrimiçi Necmi

Aspir açın kıpkırmızı olmuş Erman şunların şu suratını görmek galibiyet kadar güzel çöl şükür bugün de yüzümüzü güldürdün Beşiktaş’ım😎😎
o kanalımsıyı sadece kupa maçlarında açmışdım mecburiyetten  üç yıldır izlemiyorum gerçi maç dışında hiç bir kanalı izlemiyorum 😂

Çevrimdışı Trao

10 kişi ezdik be. Daha ne isterim.  :evillol:
: : Theatrum Mundi : :
``````````````` ´´´´´´´´´´´´´´´

Etiketler: