23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 04.02.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Mustafa Sönmez - Samet Çiçek - Mert Güzenge VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9435 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimdışı Talisca1903

Şu Berkay felan bir girsin de bakalım neymiş etmi balık mı Berkay kim ya takım tamam Hoca maça iyi hazırlanmamış o da kötüde kim oynasın yedeklerden Raşit mi adamı bırakalım o zaman sahada
Cenk çık Semih gir 10 tane atacak her maç atan adamı kimse kesmez sanki Icardş her maç beygir gibi koşuyor adam sahada yürüyor gelince atıyor Cenk ye aynı gole en yakın adam
Cenk oynamasın demek akla mantığa sığma

Çevrimdışı goktasoktay

Ben bu ruhsuz oyunu kabul edemiyorum. Sindiremiyorum.
Mecburmuyuz 4-2-3-1 oynamaya? Yok mu başka formasyon? Çıkardığı 11 doğru mu kardeşim? Oynamak istemeyen oyuncular varsa gönderin gitsinler, yerlerini doldur! Yönetmek bu kadar zor mu bu işi?

Ankaragücü maçıyla başkana elveda dememiz gerekiyor. Statta çok büyük tepki olmalı. Azını kabul etmem. Canıma yetti…

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın şapkadan tavşan çıkarıp devre arası oyuncuları iyi gaza getirmesi lazım yoksa maç dönmez.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

Bu da lige veda maçı. Bu maçı çevirecek takım göremiyorum sahada..

Çevrimdışı goktasoktay

Hocanın şapkadan tavşan çıkarıp devre arası oyuncuları iyi gaza getirmesi lazım yoksa maç dönmez.

Öyle bi alternatif evren varsa bilemem ama dediğin bu evrende olmaz…

Çevrimdışı tolga1903

Abi adamlar ne güzel paslasiyor oyunun yönünü değiştiriyor yahu bu bizim takım neden böyle neden her oynadığı takımı iyi gösteriyor bu takım

Çevrimiçi Samet Demir

Şu Berkay felan bir girsin de bakalım neymiş etmi balık mı Berkay kim ya takım tamam Hoca maça iyi hazırlanmamış o da kötüde kim oynasın yedeklerden Raşit mi adamı bırakalım o zaman sahada
Cenk çık Semih gir 10 tane atacak her maç atan adamı kimse kesmez sanki Icardş her maç beygir gibi koşuyor adam sahada yürüyor gelince atıyor Cenk ye aynı gole en yakın adam
Cenk oynamasın demek akla mantığa sığma
Kim burada Cenk oynamsın yazdı ki bu kadar celallendin abi :) öyle bir yorum göremedim. Berkay konusuna gelince diyorum ki necip ile kaybedeceğine berkay ile kaybet. Kazanırsan iyi bir oyuncu kazanmış olursun.

Alt yapıdaki oyuncular bizim özkaynağımız abi. Bedava adam. Az çok tutarsa bu yönetim bile en kötü 3-4e satar. Kaç gündür veryansın ediyorsun Amir neden alındı diye. Ya öyle Amir gibi adamlar alınacak ya da alt yapıdan oyuncu çıkaracaksın. He yok ben hep yıldız oyuncu görmek istiyorum dersen PSG maçlarını izle.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimiçi Necmi

şapkası olsaydı belki çıkarırdı

Çevrimdışı tolga1903

Hem masuaku gitti hem penalti bittik resmen tükendik

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Aynı pozisyonda biz frikik kullanmıştık

Çevrimiçi levitate

sanki dışarıda olmuş gibi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Lan alen açık ofsayt adam

Çevrimdışı Talisca1903

Mal bizim oyuncu topa taca vurup ne demeye oyunu durduruyorsun Vara fırsat veriyorsun

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

Lan alen açık ofsayt adam
Bariz ofsayt pozisyon aynen.

Çevrimiçi sEuL

Ofsayt icin adami VAR'a cagidilar, inanilmaz haha bu kadar mal olunmaz

Çevrimiçi Samet Demir

Ofsayt icin adami VAR'a cagidilar, inanilmaz haha bu kadar mal olunmaz
Geçen haftada aynısı oldu :) Bunun nedeni bir an önce sivasa penaltı vermek için pozisyonun önüne sonuna bakmadan orta hakemini incelemeye çağırıyorlar. O ara fark ediyorlar pozisyonun ofsayt olduğunuda.

Çevrimdışı tolga1903

Ya bu samu sainz midir ne halttir ne kadar hakeme oynadı hepsinde de yedirdi rıza özel olarak mı ariyon böyle topculari

Çevrimiçi sEuL

E be adam, gormuyor musun, Abou ile Cenk yuruyor resmen sahada. Rakip daha 1. dakikadan ilerde hicbir baski olmadan rahatca geliyor ustumuze. 2'yi yedikten sonra mi oyuna mudahale edeceksin?

Çevrimdışı Karabay

Maçı izlemiyorum (iyi ki de izlemiyorum) ama istatistiklere bir bakayım dedim, sivasın 7 bizim 2 gol girişimimiz var. Üstelik rakibimiz küme mücadelesi veriyor.

Hocam ne top oynatıyor bee.

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca değişiklik yapmıyor demekki benimle aynı düşünüyor. Oyun güzel. Büyük takım %60 topla oynar.

Çevrimdışı tolga1903

E be adam, gormuyor musun, Abou ile Cenk yuruyor resmen sahada. Rakip daha 1. dakikadan ilerde hicbir baski olmadan rahatca geliyor ustumuze. 2'yi yedikten sonra mi oyuna mudahale edeceksin?

Kimi alacak ki ikisinin yerine? Geçen maç çıkardı daha kötü oldu yerine girecek oyuncular da rezalet abuyu sahada tutarım yani ben olsam muleka'dan biseyler beklemek yerine

Çevrimiçi Samet Demir

Maçı izlemiyorum (iyi ki de izlemiyorum) ama istatistiklere bir bakayım dedim, sivasın 7 bizim 2 gol girişimimiz var. Üstelik rakibimiz küme mücadelesi veriyor.
Aman izleme abi. Tam kanser olmalık maç. Hocanın son senesi oyununu izliyoruz, kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Etiketler: