23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 04.02.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Mustafa Sönmez - Samet Çiçek - Mert Güzenge VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8760 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimdışı tolga1903

İlk yarının sonu oynanıyor son dakika gerideki takım hücum ediyor kaleye gidemedi bitirmek zorunda kaldı hakem maçı. Ne kadar kötü futbol oynuyor bu takım ya

Çevrimiçi Samet Ç

N'Koudou'nun formada Beşiktaş amblemi yok

Çevrimiçi levitate

necip ne zaman orta saha oynasa rezillik çıkıyor, ne sergen ne Şenol Güneş görebildi bunu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu zeminde top oynatanın da Allah bin türlü belasını versin.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Talisca1903

Leş gibi oynuyor takım kevin mal gibi topla oynuyorsun orta yap bari son dk maç bitti

Çevrimiçi COB

Ruhsuzlar ordusu.

(...). Önümzdeki hafta taraftar bu yönetimi göndermeli (...)

Çevrimiçi gokhans

Bir priemier lig kadrosuna yakışmayan futbolu oynuyoruz. Halbuki priemier ligde ilk 5’e girecek kadro var, ziyan ediliyor. Yazık!!!
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Su sahayı görüp takımı çıkartanın da, TFF denen iki yüzlü kurumunda Allah bin belasını versin ya.

Fikret Orman İnşallah gelirde, bakkal yönetemeyecek adamlardan kurtuluruz.

Çevrimiçi goktasoktay

Rezalet!
Tek kelime yeter, anlayana…

Çevrimdışı Talisca1903

Bugün bu takım buradan çıkamaz bu oyunla

Çevrimiçi sEuL

Cenk - Abou ikilisini Gedson'lu orta saha kaldirmiyorken Tayfur'lu Necip'li orta saha ile onlari oynatmaya calisiyor Sir Filozof. E be adam, 3 haftada rakiplere yuzde yuzluk 15 pozisyon vermisiz, Mert sayesinde her mac 5 yemekten zor kurtulmussun halen gelip yuruyemeyen Abou ile Cenk'i yan yana oynatiyorsun.

Çevrimiçi Necmi

Şenol klasiği yine ilk yarıyı çöpe attık şimdi ikinci yarı yırtınırız çıkartmak için diyeceğimde ona bile ümit vermiyor oyun
Kenarda hoca varmı bu yönde hiç işaret vermiyor takım onbir adamı sahaya sürmüşsün kafanıza göre takılın demişsin onlarda takılıyor işde

Çevrimiçi Samet Demir

Allahtan zemin kötüde puan kaybedersek hocama güzel bir bahane olacak.

Elinde hiç oyuncu yoksa orta sahayı bekay, amir, kerem atakan yap. Kanatta tayfuru oynat. Solda cenk sağda abu olsun. Puan kaybedersen böyle kaybet.

Necip, amir ve tayfur ile ne olacağını düşünüyordun ki.

Maç başı totem yaptım Nkodou gol atar diye de yok o bile yetersiz.

Bakalım 2. Yarı kadroyu daha ne kadar çorba yapacaksın sevgili hocam.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Takımın bu kadar iğrenç görünmesinin en önemli iki nedeni orta sahası ve zemin. Hakikaten bir futbol maçı şu zeminde nasıl oynatılır adana demir bu ligin takımı da besiktaş israil takımı mı? Allah bin belanızı versin 1 haftada nasıl düzelecek bu zemin de geri sivas'a aldınız maçı aşşağlık herifler

Çevrimiçi Samet Ç

İnşallah Ghezzal'ı bu zeminde sakatlıktan yeni çıkmışken sahaya atmaya kalkmaz.

Çevrimiçi murat baltacı

Biz ne oynuyoruz arkadaş bu oyuncuların fizik durumu nedir böyle fenere gsye bakıyorum bir şekilde mücadele var tamam hakemde ittiriyor ama fizik olarak iyiler baskı falan kurup şut atıyorlar bizimkiler ne top sürüyor ne çalım atıyor ne şut atıyor onlar oyuncuda bunlar değilmi nasıl bu kadar fark olur aklım almıyor.

Abouda elimizde patladı gibi dünya kupasından buraya bu kadar fark olmaz ya sakat yada iki aydır topa dokunmadan yattı bu adam başka izahı yok senelik ücret ve sözleşmeyi kaptı yatarsa büyük kazık girdi demektir.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi goktasoktay

Valla acilen fikret orman başkan olmalı. Ben başka seçenek göremiyorum. Yönetemeyenler ordusu gitmedikçe bu takım düzelmez. En azından fo bu takımın büyük takım olduğunu herkese göstermişti.
Kadromuz mükemmel ya ama hoca köt…. Pardon ya bu o değildi

Çevrimiçi gokhans

Saiss ve masuaku’da net bir gariplik var. Sanki kafaca gitmişlerde, zorunluluktan oynuyorlar gibi. Abu zaten bitmiş, tayfur ve necip’i toplasan 1 oyuncu etmez, futbol iq’ları 0. Paslaşma ve yardımlaşmaya kimse gitmiyor. Takım resmen leş ötesi. Sıkıldım ve iğrenerek izledim. Böyle bir rezillik yok. Son dk son atak ama yarı sahayı zar zor geçebildi takım, sonra paslaşamayı kendi sahamıza döndük devre bitti. Ruh yok, istek yok, takımlaşma yok, hoca yok, yönetim yok…
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Oooo ilk yarı %60 topla oynamışız. Super ya.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

necip ne zaman orta saha oynasa rezillik çıkıyor, ne sergen ne Şenol Güneş görebildi bunu
görmek için önce hoca olmak lazım sorun necipde değilki cenk sezon başından beri oyunda hiç yok weghorstla idare ediyorduk şimdi abuda olmayınca takım dokuz kişi hücum oyuncuları ayağında top tutamazsa orta saha ne yapsın top bumerang gibi geri deniyor

Çevrimdışı beno1903

Laz kardeşlerle işimiz zor. Yeni başkan (Fikret orman hariç) + Pirlo diyorum.

Çevrimiçi goktasoktay

Kaleyi bulan şut 0
Korner 0

Çevrimiçi sEuL

Buyuk takim futbolu oynuyoruz, oley oley..

Saga pas, sola pas, geriye pas, top bizde oley oley.

Çevrimdışı tolga1903

Bu takımın gideceği deplasmanlara bakıyorum da şöyle. Allah yardım etsin bize cidden çok büyük rezilliklere gebe bu sezon

Çevrimiçi Samet Demir

Kaleyi bulan şut 0
Korner 0
Olsun %60 topla oynuyoruz. Büyük takımın oyunu budur.

Etiketler: