21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor
21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Beşiktaş Forum|21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor Tarih : 27.01.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Ali Saygın Ögel - Hakan Yemişken - Ali Şansalan VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor  [Okunma sayısı 8270 defa] 21. Hafta Beşiktaş 3-0 Alanyaspor

Çevrimdışı tolga1903

Necip 15 yıl sonra falan şut çekti lan topa vurabiliyomuş adam çok enteresan:)

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı levitate

tayfur safi beşiktaşlılık ile oynuyor çok iyi valla :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi BlackEagle16

tayfur safi beşiktaşlılık ile oynuyor çok iyi valla :D
😅😅😅😅
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı levitate

oha nasıl çıkardın onu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Ya yönetim lütfen bir tane şöyle süpürücü top hakimiyeti olan bi defansif orta saha bir tane de biraz futbol iqsu yüksek kanat al şu takıma gözünü seveyim boşlama yav

Çevrimiçi BlackEagle16

Ya yönetim lütfen bir tane şöyle süpürücü top hakimiyeti olan bi defansif orta saha bir tane de biraz futbol iqsu yüksek kanat al şu takıma gözünü seveyim boşlama yav
Valla ahada bu ikisinden sadece birincisini bile üst düzey bişey ayarlayabilseler razıyım ya. Bunlarda o kabiliyet bile yok
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı levitate

bi amir çeksinler yürürüz

Çevrimdışı Nazım Ar

Şu Laidouni bu takıma o kadar cuk otururdu ki :(

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi sEuL

3 puan guzel oldu, ama savunma anlaminda berbattik - onuda eksiklere bagliyorum.

Bu takimin orta sahasina 2. bir Gedson lazim - Gedson'a birsey olursa her mac 3-4 gol yemeye baslariz bu ofans hattiyla.

Teknik heyete Semih'i oynatmadiklari icinde acayip kuruldum, Cenk'i 80'de alkislatip su cocuga sans verilebilirdi. Necip ve Atibaba'nin yerine Berkay'a sans verilebilirdi.

Çevrimdışı tolga1903

Valla ahada bu ikisinden sadece birincisini bile üst düzey bişey ayarlayabilseler razıyım ya. Bunlarda o kabiliyet bile yok

İlk tercihim orta sahaya olurdu şenol güneş'in yerinde olsam hadi ghezzal dönecek sol taraf da redmond nkudu kotarırsın ama 34 yaşındaki sürekli sakatlanan josefle gitmeyecek

Çevrimiçi Necmi

3 puan guzel oldu, ama savunma anlaminda berbattik - onuda eksiklere bagliyorum.

Bu takimin orta sahasina 2. bir Gedson lazim - Gedson'a birsey olursa her mac 3-4 gol yemeye baslariz bu ofans hattiyla.

Teknik heyete Semih'i oynatmadiklari icinde acayip kuruldum, Cenk'i 80'de alkislatip su cocuga sans verilebilirdi. Necip ve Atibaba'nin yerine Berkay'a sans verilebilirdi.
kalecide savunmanın bir parçasıdır kalede ersin olsa bu maç dönerdi kalecinin önemi bu maç net göründü o kurtarışlar olmasa takım çökerdi

Çevrimiçi sEuL

kalecide savunmanın bir parçasıdır kalede ersin olsa bu maç dönerdi kalecinin önemi bu maç net göründü o kurtarışlar olmasa takım çökerdi

Aynen oyle agabey, ama deplasmana gelen bir anadolu ekibi bu kadar kolay pozisyona girmemeli. Adamlarin biraz son vurusu iyi olsa yada Mert kotu gununde olsa 5 tane cok rahat yemistik.

Yinede kalede kalecinin olmasi gercekten insani rahatlatiyor, birazda biz kaleci farkiyla puanlari toplamaya devam edelim.

Çevrimiçi Samet Demir

Vurduğun gol olsun Kartalım. Süpriz bir ilk dakika golü yemezsek farklı kazanacağız inşallah

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kendimi tebrik ediyorum. 4 atarız diyordum ama. Muleka engel oldu.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

gs gibi birazda biz bakalım kaleci kutarışlarıyla gelen galibiyetin tadına :halay: :halay:

Çevrimdışı Talisca1903

Berkaydan  Weghorst açıklamalarına Mulekadan Delle Ali’ye kadar ne yazılıp çiziliyorsa hoca maç sonu açıkladı

Artık o oynadı bu oynadı geçelim bunları çok Zor bir dönemden geçiyoruz galibiyet alalım yeter

Çevrimiçi COB

Delle Ali mücadele dozunu 30% arttırdı ve meyvesi gol olarak döndü. Gedson'a bakarak benim de canımı dişime takmam lazım dedi herhalde.

Çevrimiçi COB

Mert'e gelen şutlar Ersin'e gelseydi, azami 2 golde yerinden bile kıpırdamazdı.

Çevrimiçi Necmi

Mert'e gelen şutlar Ersin'e gelseydi, azami 2 golde yerinden bile kıpırdamazdı.
sadece şut değilki konu ersin yerinden kıpırdamadığı için ceza sahasına düşen top rakiple buluşursa gol oluyordu mert çıkıp alıyor biz bunları tehdit olarak bile görmüyoruz ama ersinle kaleden çıkarıyorduk pozisyon bile olmaması gereken o kadar çok gol yedikki bizim belimizi kıran ersindi hep ersin kötü kaleci değil kötü kaleci bile arada sırada top kurtarır maç kazandırır ersin kaleci değil karpuz tezgahında çalıştırmazlar onu biz beşiktaşın kalesini emanet ettik

Çevrimiçi Necmi

Kendimi tebrik ediyorum. 4 atarız diyordum ama. Muleka engel oldu.

olsun dört tane attık sonuçta 😂

Çevrimiçi Necmi

Aynen oyle agabey, ama deplasmana gelen bir anadolu ekibi bu kadar kolay pozisyona girmemeli. Adamlarin biraz son vurusu iyi olsa yada Mert kotu gununde olsa 5 tane cok rahat yemistik.

Yinede kalede kalecinin olmasi gercekten insani rahatlatiyor, birazda biz kaleci farkiyla puanlari toplamaya devam edelim.
alanya ceza sahasına enfazla top sokan takım ve oldukça tehlikeli bir takım pozisyon verilir önemli olan yememekti yemedik dünyada pozisyon vermeyen takım yoktur bizde vereceğiz işde kalen sağlamsa o pozisyonların çoğu onun ellerinde sonlanır sonuçta kalecininde işi bu olması gereken oluyor bizim savunmamız kötü değil bir çok atağı önlüyorlar hiçmi kaçırmayacaklar eskiden her kaçan gol oluyordu şimdi onlardan kaçan kaleciden kaçamıyor hiç kaçırmasalar orta sahadan yiyordu

Çevrimiçi COB

sadece şut değilki konu ersin yerinden kıpırdamadığı için ceza sahasına düşen top rakiple buluşursa gol oluyordu mert çıkıp alıyor biz bunları tehdit olarak bile görmüyoruz ama ersinle kaleden çıkarıyorduk pozisyon bile olmaması gereken o kadar çok gol yedikki bizim belimizi kıran ersindi hep ersin kötü kaleci değil kötü kaleci bile arada sırada top kurtarır maç kazandırır ersin kaleci değil karpuz tezgahında çalıştırmazlar onu biz beşiktaşın kalesini emanet ettik

Biz Ersinle nasıl şampiyon olmuşuz, gerçekten inanılır gibi değil. Dediğin gibi, pozisyon bile olmaması gereken okadar saçma goller yedik ki, insan düşünüyor, sene başından Mert oynasaydı, minimum 8 puan fazla almıştık.

Çevrimiçi goktasoktay

alanya ceza sahasına enfazla top sokan takım ve oldukça tehlikeli bir takım pozisyon verilir önemli olan yememekti yemedik dünyada pozisyon vermeyen takım yoktur bizde vereceğiz işde kalen sağlamsa o pozisyonların çoğu onun ellerinde sonlanır sonuçta kalecininde işi bu olması gereken oluyor bizim savunmamız kötü değil bir çok atağı önlüyorlar hiçmi kaçırmayacaklar eskiden her kaçan gol oluyordu şimdi onlardan kaçan kaleciden kaçamıyor hiç kaçırmasalar orta sahadan yiyordu
Aynen abi. Uzun zaman sonra ilk defa keyifle maç izledim. İnşallah gereken transferler de yapılır, sonu şampiyonluk olur.

Çevrimdışı Talisca1903

Abounun attığı golde de ofsayt felan yok yedirmişler resmen kamera oyunuyla

Etiketler: