14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor
14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor Tarih : 26.02.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Anıl Usta - Tugay Kaan Numanoğlu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor  [Okunma sayısı 7164 defa] 14. Hafta Beşiktaş 0-0 Antalyaspor

Çevrimiçi kahyaoglueren

Aklin almiyor sanki, ne diyelim yani. Hakemler neden eli gormedi mi diyelim, ne dememizi bekliyorsun ya?
Ele carpma yok diyorsun, cok net ele carpiyor.
Sonra ilk yorumundan 360 donup, ele carpiyor ama baska takimlar olsa falan.
Biraz tutarli ol arkadas.
Konuşmaya değecek biri degil normalde de, insan bazen dayanamıyor.

Çevrimiçi sEuL

bana göre gol objektif felan de değilim tarftarım ben

Sana gore bu mactan 3 puan almista olabiliriz =/

Çevrimiçi COB

Şu Antalyaspor'u yenemediyse kimse hikaye falan anlatmasın. Şenol hoca da artık cuvaldızı kendine batrmalı. Kaç hafta geçti ağzımı açmadım, sabretmeliyiz diye düşündüm ama Şenol hoca takımdan daha bitik durumda. Yönetimden futbolculara kadar emeği geçen herkezi Allah bildiği gibi yapsın.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ghezzal sakatlandiginda önceki teknik ekip varken, kendini kurtarmak için hazır olmayan oyuncuyu oynatti sakatladi Ghezzali diye yazıp durdu.

Bakalım bugünku Ghezzalin sakatlığına ne diyecek :)

Çevrimdışı Talisca1903

sen beşiktaş’lı falan değilsin. Şenol güneş trollü olarak amacın sadece şenol güneş’i savunmak. 12eksikli antalya’yı kendi sahanda yenemeyip şenol güneş’in suçu yok diyorsun. Allaha havale ediyorum seni. Bu takımın bu durumda olmasının sebebi senin zihniyetin işte. El birliğiyle içine ettiniz takımın. Kına yakın..
10 gündür deprem bölgesinde gönüllü olarak bulundum gördüklerim beni çoğu şeyden soğuttu psikolojik olarak da oldukça kötü etkiedi şu maça kadar da yazmak gelmedi elimden hiçbirşey ki zaten yazmadım da
ama gel gör ki konu Beşiktaş olunca duramıyorsun
bugün itibari ile artık uzunca bir süre yazmamaya karar verdim kalın sağlıcakla

bu arada Samet Demir kardeşime veda etmeden olmazdı bu forumda tartışmayı en çok sevdiğim insan  uslübu ve yazılarıyla
 Allah'a emanet ol Samet
[ Son Düzenleme: 26 Şubat 2023, 21:33:42 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Şu Antalyaspor'u yenemediyse kimse hikaye falan anlatmasın. Şenol hoca da artık cuvaldızı kendine batrmalı. Kaç hafta geçti ağzımı açmadım, sabretmeliyiz diye düşündüm ama Şenol hoca takımdan daha bitik durumda. Yönetimden futbolculara kadar emeği geçen herkezi Allah bildiği gibi yapsın.
VI'in kalmasını bu nedenle istiyordum ben. Değişen birşey olmayacaktı çünkü. Ne yazık ki haklıda çıktım. Şenol hoca bizdeki son senesi ve milli takımda kaldığı yerden devam ediyor.

Taraftar takımın başında VI varken kadroya methiyeler düzüyordu. Bu kadroyu Şenol hoca uçurur diyordu. Şimdi aynı taraftara kaleci hariç her bölge sorunlu.

En yakın zamanda kongre kararı alınmalı. Yönetim ve teknik ekip değişmeli. Kadroda zaten sözleşmesi bitecek bir sürğ adam var. Bu seneyi çok iyi değerlendirmeliyiz. Aksi halde yönetim ve hocayla önümüzdeki seneleride çöpe atarıyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Karabay

Yok yok bu sonuç yalancı beraberlik :)

Çevrimiçi sEuL

Yok yok bu sonuç yalancı beraberlik :)

Sinirler gerilmisken guldurdun beni Karabay, eyvallah sagolasin :)

Çevrimiçi Necmi

Delali çıkınca top tamamen rakibe geçti. Hocamız acaba kendisini rakip takım hocası zannediyor olabilir mi
dele iyi oynuyordu topu ileri çıkarabilen tek oydu çıkarttı topu taşıyamaz olduk
Şenolu isteyenler kına yaksın artık unutmuşlar ilk yarılarını çöpe attığımız maçları ikinci yarıda zaman daraldıkça panikle atak yapıyoruz
Kendi sahamızda ligin en rezil takımına karşı kontratak oynadık tabi oda lafın gelişi yoksa kontratak yapmayıda bilmiyoruzki

Çevrimdışı tolga1903

sen beşiktaş’lı falan değilsin. Şenol güneş trollü olarak amacın sadece şenol güneş’i savunmak. 12eksikli antalya’yı kendi sahanda yenemeyip şenol güneş’in suçu yok diyorsun. Allaha havale ediyorum seni. Bu takımın bu durumda olmasının sebebi senin zihniyetin işte. El birliğiyle içine ettiniz takımın. Kına yakın..

Takımın içine edilmiş şekilde geldi zaten şenol güneş. Şenol geldi diye takım dağılmadı zaten iğrenç bir oyuncu grubu var takımda. Ha şenol'da hatalı ama bu oyuncu grubunu bir araya getiren akıl önce gitmeli bu kulüpten. Jackson muleka denilen oyuncuya yarım sezonluk performansı için milyon euro dökenler veya artık futbolcu diye tabir edemeyeceğim(kimilerine göre etkiliymiş maçta çok enteresan) dele alli denilen bitik adamdan medet umarak kulübün senelik 2.7 milyon euro'sunu hiç edenler gitmeli. Şu takıma adam gibi iki tane kanat oyuncusu almak yerine tam 5 tane stoper transferi yaptılar şenol çaresizlikten cenk oynatıyor kanatta şu bitik cenk'i hem de. Bu takım başında hangi hoca olursa olsun çok kötü bir takım sene sonuna kadar 3 4 galibiyet alsa başarı saymak lazım vi kalsaydı da bir şey değişmeyecekti şenolla da değişmeyecek. Ghezzal dahil hatta bugün iyice anladım ki bu gedson da büyük takım oyuncusu falan değil sadece driblingle o iq yoksunu pas kalitesiyle anca rize'de başarılı olur herkes gitmeli bu takımdan satılabilecek herkesi satıp bu oyuncu grubundan kurtulmak lazım tabi önce yönetimden.

Etiketler: