6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir
6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir Tarih : 12.09.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Ceyhun Sesigüzel - Kemal Yılmaz - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir  [Okunma sayısı 14617 defa] 6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Çevrimdışı Samet Ç

Aynen abi çok taktık başak maçına onlar düşünsün defansta ndasimiye duarte felan var kafa kafaya tokuşturur Wegorst reis bunları
Necip saçma sapan hata yapmasın yeter

Çevrimdışı aunt minnie

Kenny ilk 11’de.Bize gol atmama ihtimali yok sanırım.
Yazılmayan süper lig kuralları…

Çevrimiçi Talisca1903

Kenny ilk 11’de.Bize gol atmama ihtimali yok sanırım.
Yazılmayan süper lig kuralları…
Nejip bacağını eline verdi bile sakin

Çevrimdışı tolga1903

Aynen abi çok taktık başak maçına onlar düşünsün defansta ndasimiye duarte felan var kafa kafaya tokuşturur Wegorst reis bunları

Ndiasimiye iyi oyuncu. Nkudu muleka ve sonradan girerse redmond'un iyi performansına ihtiyacımız olacak. Bir de adamların kenar oyuncuları uçak gibi rosier masuaku iyi oynamak zorunda. Vurduğumuz gol olsun.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Attığın gol , yediğin ofsayt olsun Kartal'ım.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu maç daha net anlaşılır defanstaki 5 2 3 gibi dizilis :)
Aslinda her zaman böyle diziliyorduk.

Çevrimdışı aunt minnie

Berkay’ın işi zor bu maç

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Allah sizin belanızı versin.
Yine yedi penaltıyı.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi sEuL

Laaaan (Küfür Yasak)₆ penalti vermedi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı aunt minnie

Shshdhfhf bu ne lan net penaltı bu

Çevrimdışı aunt minnie

Şaşırtmıyor (Hakaret Yasak)₅

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Omer alinin tokatina sari çıkmadı.

Çevrimiçi levitate

tokata sarı yok, sabır zorluyorlar artık

Etiketler: