6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir
6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir Tarih : 12.09.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Ceyhun Sesigüzel - Kemal Yılmaz - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir  [Okunma sayısı 14896 defa] 6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Çevrimdışı aunt minnie

Ersin
Rosier Necip Saiss Masuaku
Salih Gedson
Muleka Redmond N'Koudou
Weghorst

Josef'in kart iptal olmazsa şu şekil bir 11'le çıkarız bence
4-2-3-1 oynamıyoruz biz 4-3-3 oynuyoruz.Redmond merkezde oynamaz.Josefin kartı iptal edilecek başka çaresi yok ya da Pazartesi’ye kadar bir merkez orta saha indirecekler.Stoperde olduğu gibi orda da alternatif yok

Çevrimdışı DieForYou1903

Souza ceza almazsa böyle çıkarız.

Ersin
Rosier    Necip   Saiss     Masuaku
                   Souza
Muleka    Salih      Gedson    N'Koudou
                  Weghorst
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı caner.eryigit

Souza yok maalesef şaka gibi ankaragücü 1 maç alıyor dalga₁ geçiyorlar

Çevrimiçi Talisca1903

Souza yok maalesef şaka gibi ankaragücü 1 maç alıyor dalga₁ geçiyorlar
itiraz edecekmişiz iptal yada erteleme olabilir diyorlar

Çevrimiçi Necmi

Josef ceza almaz büyük ihtimal ama kadroda olsada 11 başlayacağını sanmam bu güne kadar josefsiz kazandık başakda gözde büyütülecek takım değil şu ana kadar oynadığımız rakiplerden daha rahat maç olabilir hocaya güveniyorum duran topu geçtim taç atışlarına bile çalışıyor oynadığımız kaos futbolu yerini saat gibi çalışan kimin ne yaptığını bildiği sisteme dönüyor ankaragücü maçında hiç oyundan düşmedik zaten artık oyuna girecek isimlerde kaliteli olacak kim olursa olsun vodafone da bize diş gösterecek bir takım çıkmaz ligde başak maçını kazanacağız ve ondan sonra kimsenin oynamak istemeyeceği bir takım olacağız mutlaka kazanmamız gereken bir maç ligin geri kalanında rahat etmemiz için

Çevrimdışı TURKahvesi

Ben V.İsmael'in yerinde olsam gözüm kapalı Talha'yı B.şehir maçında ilk 11 oynatırdım
hiç maceraya girmesine gerek yok Necip'i oynatarak.

dipnot: hadi buraya da yazayım dedim dikkat çekmek için  :D

Çevrimdışı Nartallo

Baskımızı kırıp iyi çıkabilecek kalitede topçuları var...

Münir gayet iyi işler yapıyor, Rosier'in savunmada dikkatli olması lazım.

Bir de karşı taraf Başakşehir. Efe İnanç, Metin Tepe, Ekrem Ekşioğlu ve sair de oynasa şansımız tutmuyor...

Çevrimiçi mayguntr

Josef yoksa 3'lu denebilinir

Ersin
Talha Saiss Emrecan
Rosiear Salih-Gedson Masuaku
Ghezzal Wergost Muleka

defansi Weli - Sais - Emrecan da yapabiliriz.

Çevrimiçi Necmi

Ersin
Talha Saiss Emrecan
Ghezzal Wergost Muleka

ghezzalin ağrıları devam ediyormuş onsuz kadro yapın bence

Çevrimdışı Savaş

Ersin
Talha Saiss Emrecan
Ghezzal Wergost Muleka

Bu maçta 3'lü denenmesi sıkıntı olur. Başakşehir maçlarını izledim. Traore fena çıkıyor kanattan adam eksilterek. Hiç gerek yok.

4231 normal oyunumuzu oynayalım. Dele yerine Redmond oynar muhtemelen. Kanatlar Muleka Enkudu olur.

Zor maç olacak ama bence alırız 2-1 falan.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi İsmail Özyurt

ghezzalin ağrıları devam ediyormuş onsuz kadro yapın bence
Hayırsızlık yapmak gibi olmasın da takım artık skor ve oyun konusunda Ghezal'a bağımlılıktan kurtuldu. Bununla birlikte hafta içi paylaşımlarında baya sağlam çalışma videoları görmüştüm sosyal medya hesabında. Umarım ciddi bir şeyi yoktur.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Hayırsızlık yapmak gibi olmasın da takım artık skor ve oyun konusunda Ghezal'a bağımlılıktan kurtuldu. Bununla birlikte hafta içi paylaşımlarında baya sağlam çalışma videoları görmüştüm sosyal medya hesabında. Umarım ciddi bir şeyi yoktur.
dikkat ediyorum renkli basın ghezzalsiz kadro yapmamak için çaba gösteriyor kimse kusura bakmasın her maç gol atan adam kulübede oturur ghezzal forma giyemez amaç gol atmak maç kazanmak değilmi neden düzgün giden takımda ghezzale yer açmak zorunda kalalım ghezzalle nkoudou karışımı redmondu boşunamı aldık bütün tv lerde onu yedek bırakıyorlar üstelik kadromuzdaki en pahalı oyuncu ısrarla yedekten oyuna girecek oyuncu olarak gösteriliyor 😂 hatta bazen solda üçüncü yedek olarak gösteriliyor sağda ghazzel solda nkoudou oynarmış nkoudounun yedeği muleka üçüncü yedek redmond muş ince ince işliyorlar aldığımız oyuncu benim fikrimce nkoudou ghezzal karışımı bir oyuncu bu arada dele alli yi hiç yokmuş gibi sayıyorlar
Hocanın işine karışmayalım rakipleri iyi etüt ediyor kimle daha iyi olacağını düşünürse onunla oynar hatta bir kanalda hocaya ghezzal bizim as oyuncumuz onsuz kadro düşünüyorsan beşiktaşa gelme demişler diye yorum yapmışlar bende youtubede gördüm

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Solda Enkudu sağda Muleka ile başlarız. Ben kalede kim oynayacak onu merak ediyorum.

Çevrimiçi sEuL

Solda Enkudu sağda Muleka ile başlarız. Ben kalede kim oynayacak onu merak ediyorum.
Utku oynamali, hepsine esit sans verelim. Utku iyi oynamazsa, haftaya Mert’le baslayalim

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Solda Mounir çok ters çalımlar atıp içeri kateden bir oyuncu.
Sağda ise buraya nasıl geldiğini anlamadığım ve anlayamayacağım Traore var.
Bu ikisini savunma performansımız maçın skorunda çok belirleyici olacak.
Beklerin önünde oynayacak Nkodou ve Muleka'nın ceza sahasına kadar kanat korumasına destek olmaları lazım.
Ankarakuçularının maçında Tolga orta yaparken solda Nkodou ortalıkta bile gözükmüyordu.

Çevrimiçi mellfred

başak hafife alınacak takım değil gayet sağlamlar yetenekli oyuncuları var disiplinli bir takım
zor maç olacak

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ersin sözleşme uzatmadığı için bu saatten sonra zorunlu bir durum olmadıkça 11 de olmaz.

Çevrimiçi Necmi

başak hafife alınacak takım değil gayet sağlamlar yetenekli oyuncuları var disiplinli bir takım
zor maç olacak
biz hafife alınacak bir takım değiliz başak düşünsün

Utku oynamali, hepsine esit sans verelim. Utku iyi oynamazsa, haftaya Mert’le baslayalim

Ben yine Emre’ye şans verilmesinden yanayım.

Ersin sözleşme uzatmadığı için bu saatten sonra zorunlu bir durum olmadıkça 11 de olmaz.

Kendi bilir. Olmaması daha iyi hatta.

Çevrimdışı aunt minnie

Ligte gol yemeyen 2 takım Konya ve Başakşehir.Düşük gollü bir maç bekliyorum.

Çevrimiçi Necmi

utkuya lisans çıkartılmamış sanırım

Çevrimdışı DieForYou1903

utkuya lisans çıkartılmamış sanırım

utku ve boyd lisansları yok.

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu maçta talha ile başlamak lazım direk.

Ersin
Rosier     Talha     Saiss      Masuaku
                    Berkay
            Salih           Gedson
Muleka                              N'koudou
                    Weghorst

Yedeklerden : Redmond,Cenk,Kerem girer.

Eksikler : Welinton,Souza,Ghezzal,Dele,Atiba.
[ Son Düzenleme: 11 Eylül 2022, 18:26:13 DieForYou1903 ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

?s=19

Etiketler: