Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 186908 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi levitate

[ Son Düzenleme: 24 Eylül 2022, 18:13:51 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hocaya destek iyi hoşta kontrat abartı olmuş sanki

zaten +1 opsiyonu yok muydu hocanın
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

hocaya destek iyi hoşta kontrat abartı olmuş sanki

zaten +1 opsiyonu yok muydu hocanın
Taraftara mesaj vermiş işte. Hocanın arkasındayız diye. Hocaylada güven tazelenmiş

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Taraftara mesaj vermiş işte. Hocanın arkasındayız diye. Hocaylada güven tazelenmiş

Bence asıl futbolculara bir mesaj vermiş.
Benim gördüğüm futbolcularda hocanın kalıcı olmayacağı yönünde bir intiba var ve ona göre biraz sallıyorlar gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

bu romantizm vasatlık deli ediyor beni ne başarmışda sözleşme uzatıyoruz önce bir görelim futbol aklımız yerlerde şuan

Çevrimiçi Samet Demir

bu romantizm vasatlık deli ediyor beni ne başarmışda sözleşme uzatıyoruz önce bir görelim futbol aklımız yerlerde şuan
Oyun aklı dediğin ne abi Q7 ve canerin forvete bolbol orta yapması mı?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Oyun aklı dediğin ne abi Q7 ve canerin forvete bolbol orta yapması mı?

yok kardeşim topu ptt ligi seviyesindeki takıma teslim edip weghorst gedson muleka gibi adamları topun peşinde koşturmak

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Bence asıl futbolculara bir mesaj vermiş.
Benim gördüğüm futbolcularda hocanın kalıcı olmayacağı yönünde bir intiba var ve ona göre biraz sallıyorlar gibi.
katılıyorum bana da öyle geldi

Çevrimiçi levitate

ançnin sergen işinden sonra taraftarı taktığını sanmıyorum

Çevrimiçi Samet Demir

yok kardeşim topu ptt ligi seviyesindeki takıma teslim edip weghorst gedson muleka gibi adamları topun peşinde koşturmak
Koşmasın istiyorsanız kasketlinin arkasında neden durmadınız. Futbolda gözler Messinin barajın arkasında yattığını bile gördü. O devirler geçti artık. Epl izle adamlar cayır cayır pres yapıyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Koşmasın istiyorsanız kasketlinin arkasında neden durmadınız. Futbolda gözler Messinin barajın arkasında yattığını bile gördü. O devirler geçti artık. Epl izle adamlar cayır cayır pres yapıyor.

sen bunu modern futbol diye izliyorsun o senin görüşün bana kalsa kçük takım oyunu benim hayalimdeki ve izlediğim Beşiktaş oyunu bu değil bak takım öyle bir yapıya büründüki 3-0 geride olduğun maçın 2. yarısında Benficayı yenebileceğini düşündüren yapıdan 3-0 öne geçtiği anadolu takımını yenip yenemeceğinden emin olamadığımız bir takıma evrildi

Beğenen buyursun alsın benim hayalimdeki Büyük takım oyunu bu değil

Çevrimdışı aunt minnie

ançnin sergen işinden sonra taraftarı taktığını sanmıyorum
Taraftar çok takılacak taraftar değil de yönetimin kendi iradesi diye bir şey de yok ortada.

Beşiktaş taraftarı şuan Fb taraftarına dönüşmüş durumda malesef.Biz 10 sene önce nasıl FEDA demişiz şaşırıyorum.Bu taraftarlar o zaman 5-10 yaşındaydı heraldi başka ihtimal yok.

Çevrimdışı aunt minnie

Hocayla sözleşme uzatmazlar.Kısa vadede hocaya güven aşılama hamlesi gibi duruyor ancak işler sarpa sararsa yönetm yine kendisiyle çelişecek

Çevrimiçi Samet Demir

Hocayla sözleşme uzatmazlar.Kısa vadede hocaya güven aşılama hamlesi gibi duruyor ancak işler sarpa sararsa yönetm yine kendisiyle çelişecek
Ya zaten mevzu bu durumdan ibaret. Romantikler zannediyorduki yönetim hocayı gönderip Şenolu getirecek, Şenol da ilk fener maçında görev alıp onları mükemmel futbol, 3-0 gibi bir skor ile yenip ligi domine edip şampiyon olacağız.

İşler sarpa sararsa ilk günah keçiside hoca olur.

Çevrimdışı DieForYou1903

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ya zaten mevzu bu durumdan ibaret. Romantikler zannediyorduki yönetim hocayı gönderip Şenolu getirecek, Şenol da ilk fener maçında görev alıp onları mükemmel futbol, 3-0 gibi bir skor ile yenip ligi domine edip şampiyon olacağız.

İşler sarpa sararsa ilk günah keçiside hoca olur.

Yani olabilir tabi. Hatta yapmışlığı da var Şenol hocanın 3-0 ama o maç da 3-3 bitmişti yalnız. Modern futboldan büyük takım oyunundan ve gelişmekten bahsedip miadı dolmuş, artık Türk sporuna verecek hiçbir şeyi kalmamış aynı isimler üzerinde patinaj yapmak da gerçekten ibretlik bir durum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

Yani olabilir tabi. Hatta yapmışlığı da var Şenol hocanın 3-0 ama o maç da 3-3 bitmişti yalnız. Modern futboldan büyük takım oyunundan ve gelişmekten bahsedip miadı dolmuş, artık Türk sporuna verecek hiçbir şeyi kalmamış aynı isimler üzerinde patinaj yapmak da gerçekten ibretlik bir durum.
3-3 olan maçı arkadaşlarla ev ortamında tek Beşiktaşlı olarak izlemiştim abi...

Şenol hocaya saygım var bitmesini istemiyorum. O yüzden futboldan elini ayağını çeksin mümkünse. İsmael hocaya gelecek olursakda yönetim gönderme niyetine girdiyse eğer yine aynı strateji izlenmeli. Kalibre olarak daha üst düzey bir yabancı hoca almalıyız. Kesinlikle yerliden hocadan uzak durulmalo bence.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Bakalım Ghezzal yarın takımla antrenmana çıkacakmı?

Çevrimiçi Talisca1903

Bakalım Ghezzal yarın takımla antrenmana çıkacakmı?
adamı sakat sakat oynattılar kaç ay oldu dönemiyor

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Liquidator

?t=Aa406v7tVuZMMXo_6SHFEw&s=19

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

?t=Aa406v7tVuZMMXo_6SHFEw&s=19

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk
iyi bile dayandı

Çevrimdışı murat baltacı

Ersin konusunda büyük hata yapılıyor inşallah ben yanılırim ama Rıdvan Emirhan gibi avrupa yapacağını hiç sanmıyorum yediği golleri izleseler kaleci olup olmadığına şüpheye düşerler
BeŞiKtAşK

Etiketler: