2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 764479 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Unnamed

Bundesliga 2. Ligi'nden topcu getirselerdi keşke. Yazık günah bunca paraya.

Çevrimiçi Samet Demir

Amir Hadziahmetovic 3,2 m euro bonservis.
1.550.000 euro peşin kalan kısım 6 şar aylık taksitlerle ödenecek.
Amir 1,2 m maaş alacak.
4,5 yıllık sözleşme.
Amir 650.000 euroluk alacağının üstünü Beşiktaş için çizdi. Konyaspor başkanı henüz onay vermedi yarın dönüş yapacak.

1.450.000 euromuz kaldı. 1 transfer daha bekliyorum ben.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Sonunda 3 Milyon Euro'yu harcadık  :biggrinking:
Allah utandırmasın, yarın ki maçta direkt oynar işte .
25 yaşındaymıs bu arada .

:lol:

Aynen, 3M Euro bittigine gore transfer donemini kapatabiliriz.

Amir hayirli olsun. Umarim iyi bir performans gosterip Gedson ile birlikte uzun yillar orta sahamizin iskeletini olustururlar.

Çevrimdışı almanci

Aslında çok paraları olduğunu ama bulduklarını ikna edemediklerini gösteren Transfer. Bu 3 Milyon geyiğine inanan aklı başında biri yoktur umarım.

Çevrimiçi Talisca1903

1.2 maaş çok değil mi sizcede

İnşallah yeni bir Boyda vakası olmaz da hakkınca terletir formayı Boyd mensah Sivas’tan gelen Brezilyalı sağbek(ismini dahi anmak istemiyorum) daha bir sürü acı tecrübe çok korkutuyor beni Anadolu kartalları bu sefer inşallah işe yarar bir adam almışızdır
Welintonu ayrı tutarım adamın hem maaşı düşük  hem çok faydalı adam

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ocak 2023, 00:01:03
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Aslında çok paraları olduğunu ama bulduklarını ikna edemediklerini gösteren Transfer. Bu 3 Milyon geyiğine inanan aklı başında biri yoktur umarım.

Nasıl çok para mesela abi? Açıklar mısın ne kadar paramız var ?

3M muhabbeti Weghors'tan gelen para geyiği evet fazlası paramız vardır ama gidip de ara dönemde 7-8'lik bir adam almazlar tabi ki.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şenol hocadan önce son 8 maçın 5 inde puan kaybetmişiz, toplam 12 gol atmışız  10 gol yemişiz, 3 beraberlik 2 yenilgi 3 galibiyet. (Aslında son 6 maçın 5 inde puan kaybedip bir tane zor kazandık da adaletli olsun diye aynı maç sayısını vereyim dedim)

Şenol hocayla beraber 8 maçta 1 yenilgi (o da gs deplasmanı), 1 beraberlik 6 galibiyet var. 17 gol atmışız 6 gol yemişiz.

Yani sadece Mertin performansla açıklayamayız hocanın hücum iştahını da artırdığını düşünüyorum. Cenk, Redmond, Gedson, Masuaku performanslarını epey artırdı, Dele de kıpırdanma var. Daha sakatlıklar ve cezalar sebebiyle Saiss, Ghezzal, Rosier, Josef den katkı alamıyoruz düzenli olarak. 4 ü de normal şartlarda ilk 11 rotasyonundalar.
Hücumun kıpırdanmasında bile kalenin çok önemli bir payı oluyor futbolda. Kaleye gelen ilk toplar gol olunca hücum edecek motivasyonda kalmıyor takımda. Ersin kaledeyken takım ve ekranda bizler hep tedirgindik. Mert takıma o güveni vermeye başladı kanımca. Umarım kalemizdeki pozisyon sayısını da azaltmayı başarırız.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı almanci

3M muhabbeti Weghors'tan gelen para geyiği evet fazlası paramız vardır ama gidip de ara dönemde 7-8'lik bir adam almazlar tabi ki.

Başkan'ın da parası var ama doğru yerde fedakarlık yapmıyor. Yoksa niye 7'ye alamasınlar, öyleyse bu adamı niye aldılar, kurtarıcı diye mi?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Ocak 2023, 00:17:34
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Başkan'ın da parası var ama doğru yerde fedakarlık yapmıyor. Yoksa niye 7'ye alamasınlar, öyleyse bu adamı niye aldılar, kurtarıcı diye mi?

Kurtarıcı diye almadık . Josef ve Atiban'ın hali ortada . İkisinde de genç ve hareketli, bence ondan aldık.

Belki bir oyuncu daha alırız.

Çevrimiçi yaço58

Hücumun kıpırdanmasında bile kalenin çok önemli bir payı oluyor futbolda. Kaleye gelen ilk toplar gol olunca hücum edecek motivasyonda kalmıyor takımda. Ersin kaledeyken takım ve ekranda bizler hep tedirgindik. Mert takıma o güveni vermeye başladı kanımca. Umarım kalemizdeki pozisyon sayısını da azaltmayı başarırız.
fitnesscı varken pas dahi yapamıyordu takım cenk hep yedekti gedson derbilerde yedekti durum vaziyet kötüydü şimdiki cenk nerede o cenk nerede gedsonu dahi kullanamadı

Çevrimdışı almanci

Kurtarıcı diye almadık . Josef ve Atiban'ın hali ortada . İkisinde de genç ve hareketli, bence ondan aldık.

Belki bir oyuncu daha alırız.

En geç seneye ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır. Kötü futbolcu da demiyorum yalniz Et değil Balık değil. Bu şekilde renklilerle mücadele edemezsin Şenol Hoca olsa bile.

Millet'i vasata alıştırma transferi'dir bu. Ismael'in gitmesiyle Operasyon bölündü şimdi kaldığı yerden devam ediliyor.

Çevrimiçi COB

Amir net iyi transfer. Verdiğimiz bonservis biraz fazla ama kendisinden iyi verim alacağımızı düşünüyorum.

Çevrimiçi sEuL

Amir net iyi transfer. Verdiğimiz bonservis biraz fazla ama kendisinden iyi verim alacağımızı düşünüyorum.

Transfer kesinlestiyse eger TR liginden alinabilecek en iyi oyuncuyu 3M Euro'ya aldik. Verdigimiz bonservis gercekten fazla mi bilemiyorum, 30 yasina gelmis olan Samet'e 4M Euro / 28 yasindaki Kaan'a 3.2M Euro verdi rakipler. Begenmeyip burun kivirdigimiz Ndayashime'yi bonuslar haric 11M Euro'ya satti Basaksehir. FB bugun Italya 2. liginden aldiklari sol bek icin 6M Euro vermis. Sene basinda kendisini 2. ligde biraz gostermis olan Emrecan'in potansiyeline 2M Euro verdik... bu transfer piyasasi goz onune alindiginda bu bonservis bedelinin gayet makul oldugunu dusunuyordum ama gerek forumda gerekse sosyal medyada negatif bir hava var - belki ben yanlis dusunuyorum.

Çevrimiçi murat baltacı

Nihayet birini aldık bonservisi iki iki buçuk olsa iyiydi ama Türkiye şartları ara transfer olması falan makul sayılır. Oyuncu faydalı olur İnşallah klasik Anadolu takımı topçusu değildir. He bize sınıf atlatırmı sanmıyorum gedson gibi bir orta sahamız varken yanına iyi bir adam alsaydık keşke en kötü Fernando alsak daha iyi olurdu bir buçuk serbest kalması varmış sezon sonu için iki verip alsak daha mutlu olurdum daha uygun profil bize. Solada borini nwakame bupenza birini getirseler artık.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Mehmet57

Haciahmet iyi topcu. Bence ligde alinabilecek en iyi oyunculardan birini aldik. Orta sahamizda eksik olan belirli ozelliklere sahip, ozellikle Palut doneminde cok parlamis bir topcu.

Gedson ile ligin en iyi ikilisi olma potansiyeline sahipler. Merakla izleyecegim. Guvenmedigim tek nokta Salih. Ben sahsen Okay’i alir, ortayi Okay onlerine Gedson-Haciahmet yapardim.

Çevrimdışı Necmi

neden almasınlar geçen sene devre arası aldılar ya 🤔

Çevrimdışı Nazım Ar

Haciahmet iyi topcu. Bence ligde alinabilecek en iyi oyunculardan birini aldik. Orta sahamizda eksik olan belirli ozelliklere sahip, ozellikle Palut doneminde cok parlamis bir topcu.

Gedson ile ligin en iyi ikilisi olma potansiyeline sahipler. Merakla izleyecegim. Guvenmedigim tek nokta Salih. Ben sahsen Okay’i alir, ortayi Okay onlerine Gedson-Haciahmet yapardim.

Son durumunu takip etmedim ama Okay bir M Topal değil iyi olabilir rotasyon için.

Çevrimiçi murat baltacı

Amiri almamız güzel bu zamanda daha uyguna getiremezsin zaten  Konya'da yukarlara oynuyor oyuncunun isteği olmasa bu rakamlarada bitmezdi muhtemelen. Amir gedson tamam önlerinde dele böyle oynarsa tamam ama oynamazsa sıkıntı gedson yada amiri sakat yada cezalı olursa yine sıkıntı oraya bir atiba daha bulmak lazım bence en azından arkayı toparlar gedson amir ilerde pres şut pas işini falan yapar. Okay alınabilirse hem bu işi yapar hemde yerli kuralında elimiz rahatlar.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nazım Ar

Amiri almamız güzel bu zamanda daha uyguna getiremezsin zaten  Konya'da yukarlara oynuyor oyuncunun isteği olmasa bu rakamlarada bitmezdi muhtemelen. Amir gedson tamam önlerinde dele böyle oynarsa tamam ama oynamazsa sıkıntı gedson yada amiri sakat yada cezalı olursa yine sıkıntı oraya bir atiba daha bulmak lazım bence en azından arkayı toparlar gedson amir ilerde pres şut pas işini falan yapar. Okay alınabilirse hem bu işi yapar hemde yerli kuralında elimiz rahatlar.

Artık Josef Kerem Necip ve Salihe de güvenmek lazım o senaryoda, kaç tane yabancı ortasaha alabiliriz ki. Forvet arkası da oynayabilecek Talisca model belki bulursak genç bir oyuncu olabilir.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Artık Josef Kerem Necip ve Salihe de güvenmek lazım o senaryoda, kaç tane yabancı ortasaha alabiliriz ki. Forvet arkası da oynayabilecek Talisca model belki bulursak genç bir oyuncu olabilir.
Josef sakat Salihe güvenim kalmadı benim bir var bir yok keremi göremedik Şenol hoca ile şans bulamıyorsa bir eksiğimi var acaba.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi annoca

dele önde pres yaparsa amir iyi yapmazsa amir kötü. antalyadan fernando olsa sanki daha iyi olabilirdi ama bu durumda da yaş olayı var

Çevrimiçi sozkul

dele önde pres yaparsa amir iyi yapmazsa amir kötü. antalyadan fernando olsa sanki daha iyi olabilirdi ama bu durumda da yaş olayı var

Topu çok kibar sürüyor ilk defa youtube cliplerini izledim. Sanki 90 ların topçusu izlenimi verdi bana..

Çevrimdışı tolga1903

Bu takıma gelen yabancı oyuncular neden kaçar adımla uzaklaşıyo ne var bu takımda? Saiss'in kafası notthingam'daymış oynamak istememiş nasıl futbolcu bunlar nasıl profesyonel? Niye mesela toreira'nın kafası icardi'nin kafası karışmıyor da sürekli bizim futbolcuların kafası karışıyor dünyada tek bizimkilere mi teklif var? Cidden bıktım artık saiss dönecek defans rahatlar diyoruz herif oynamak istemiyor alın yerine colley falan defolsun u19 takimiyla antrenman yapsın göndermeyin de bir yere böyle büyük kulüp mü olur her topçusu kaçıyor lan

Çevrimiçi Samet Ç

Bu takıma gelen yabancı oyuncular neden kaçar adımla uzaklaşıyo ne var bu takımda? Saiss'in kafası notthingam'daymış oynamak istememiş nasıl futbolcu bunlar nasıl profesyonel? Niye mesela toreira'nın kafası icardi'nin kafası karışmıyor da sürekli bizim futbolcuların kafası karışıyor dünyada tek bizimkilere mi teklif var? Cidden bıktım artık saiss dönecek defans rahatlar diyoruz herif oynamak istemiyor alın yerine colley falan defolsun u19 takimiyla antrenman yapsın göndermeyin de bir yere böyle büyük kulüp mü olur her topçusu kaçıyor lan
Oynamak istemiyor değil Şenol yedek bırakmış

Etiketler: